Přeskočit na obsah
CarTec Group

BMW X3 je ukázkou neomezených možností a výrazem ryzího charakteru a svobody. Inspiruje svým sportovním vzhledem a fascinuje vzrušujícími jízdními zážitky. Díky částečně autonomnímu řízení a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí nejvyšší úroveň jízdního komfortu na silnici i mimo ni. Z toho důvodu mění standardy své třídy a dává jasně najevo jednu věc: je velký rozdíl v tom, jak do cíle své cesty dorazíte.

Jediný pohled, který probudí vaši touhu po výzvách. Strhující designový styl BMW X3 je novou interpretací autority a nezávislosti. Harmonické proporce, výrazné kontury a extrémní důraz na šířku přídě i zádě vytvářejí dojem značné robustnosti. Stejný přístup se uplatňuje také v přepracovaném, exkluzivním interiéru. Stručně řečeno, BMW X3 se se svými výbavovými liniemi dokáže přizpůsobit velmi rozmanitým nárokům a potřebám.

BMW X3 má jasné poslání: nekompromisně spojit dynamiku s bezpečností. Proto nabízí maximální jízdní komfort a jasnou výhodu v oblasti bezpečnosti, a to i za špatného počasí nebo na kluzkých površích. Dalšími indikátory skvělého jízdního zážitku jsou motory s vysokým točivým momentem kombinované s nečekanou trakcí a agilitou. Nebo jinak: v BMW X3 silnice končí až tehdy, když si to přejete vy.

BMW X3 nastavuje svou vlastní třídu v oblasti konektivity a komfortu – buďte spojeni se svými přáteli ve světě i během cest, využívejte exkluzivní služby a chytré aplikace, telefonujte, posílejte e-maily nebo surfujte na internetu pomocí WiFi. Inovativní koncept ovládání tvoří z řidiče a vozidla v každém okamžiku sehranou dvojici. Výsledkem je jízdní zážitek, který nemá obdoby – na cestě k autonomnímu řízení je maximální pozornost věnována vašim potřebám. Ultra moderní asistenční systémy zároveň definují novou.