CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

Virtuální svět BMW Welt v Mnichově


Vítejte v M Town BMW Welt


Když se sny stanou skutečností: BMW Welt nyní ve spolupráci s BMW M GmbH přináší do Mnichova virtuální svět M Town. Zažijte značku BMW M v nové kráse. Selfie spot pro nezapomenutelné vzpomínky z M Town.

Vystavovaná vozidla se pravidelně mění, aby zdůraznila dynamiku a rozmanitost BMW M.

Od 28. srpna 2019 mohou návštěvníci a automobiloví nadšenci zažít v BMW Welt nový stálý výstavní prostor. 


Nyní je to oficiální: „Vítejte v M Town!“


Nový domov značky BMW M. Inovativní koncepce designu je založena na marketingové kampani se stejným názvem. M Town, platforma pro digitální a sociální komunikaci, je virtuálním vysněným městem a domovem všech nadšenců motoristického sportu a fanoušků značky BMW Group specializující se na vysoce výkonná sportovní vozidla. Dynamický rytmus M Town pulzuje všude, kde najdete vášeň pro vysoce výkonné automobily. Nyní to také můžete cítit v BMW Welt. Nový prostor vytváří výjimečný zážitek pro návštěvníky díky jedinečné kombinaci sofistikovaného designu a nejmodernější technologie. „BMW Welt je více než jen domovem pro jednotlivá vozidla skupiny BMW.


"Chceme, aby naši fanoušci a návštěvníci byli nadšení inovativními a architektonickými prvky. Nový výstavní prostor BMW nyní M Town promění v realitu" 

říká Helmut Käs, ředitel BMW Welt.


NOVÝ DOMOV PRO NEJMOCNĚJŠÍ PÍSMENO NA SVĚTĚ

Nový výstavní prostor BMW M je věnován výhradně nejmocnějšímu PÍSMENU na světě. Automobiloví fanoušci s vášní pro motoristické sporty a design mohou objevit způsob života ve městě M ve virtuálním městě s velkolepými prezentaci na bmw-m.com. Zde se vše zaměřuje na vysoce výkonné sportovní vozy BMW M GmbH a fascinující každodenní zážitky z jízdy. Osvětlené grafické zobrazení města M, které se na velké LED obrazovce perspektivně vytrácí do dálky, ukazuje cestu do virtuálního města snů. Elegantní stropní osvětlení tvořené zářícími černými a dynamicky tvarovanými tryskami odráží dynamický charakter zobrazovaných vozidel. Na „Selfie Point“ si návštěvníci mohou podělit o své zkušenosti na sociálních médiích a zaznamenat své dojmy pod heslem „Nakonec jsem našel M Town v BMW Welt“.


„M Town nyní v BMW Welt najde také velmi zvláštní domov. Nově navržený výstavní prostor zve každého automobilového nadšence, aby se na krátkou dobu stal občanem města M,“

říká Markus Flasch, ředitel společnosti BMW M GmbH.


Nový výstavní prostor otevírá BMW X3 M Competition v metalickém materiálu Donington Gray a BMW X4 M Competitton v metalízě Toronto Red, která kombinuje ducha dobrodružství s exkluzivním vysoce výkonným nárokem BMW M. Oba vozy jsou doprovázeny BMW M4 Cabrio v metalické jednotce Individual Frozen Dark Blue II a BMW M5 Competition v Snapper Rocks Blue metal.


Stručná data:

Výstavní prostor „M město“:

Kdy: od 28. srpna 2019

Kde: BMW Welt

Vstupné: zdarma


BMW ///M-Town v MnichověBMW X3 M Competition ( kombinovaná spotřeba paliva: 10.5 l/ 100km; CO2 kombinované emise: 239 g/km)

BMW X4 M Competition (kombinovaná spotřeba paliva: 10.5 l/ 100km; CO2 kombinované emise: 239 g/km)

BMW M4 Convertible (kombinovaná spotřeba paliva: 10.2 l (9.5 l)/ 100km; CO2 kombinované emise: 232 g (217 g)/km)

BMW M5 Competition (kombinovaná spotřeba paliva: 10.6-10.5 l/ 100km; CO2 kombinované emise: 241-238 g/km)

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít