CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Rozšíření záruky

Již v minulém roce jsme začali nabízet  prodlouženou záruku na nové a ojeté motocykly BMW a to i v případě, že jste si motocykl nepořídili u dealera BMW. Malé nebo velké poruchy se s postupem času nedají vyloučit ani u nejlepších strojů, kterými motocykly BMW zaručeně jsou. Tato záruka chrání majitele před nepředvídanými náklady na opravy a díky ní můžete cestovat zcela bez starostí. Platí totiž po celé Evropě.

V závislosti na rozsahu pokrývá téměř všechny díly motocyklu. Přehled dílů, které záruka nepokrývá,  si prosím prohlédněte v  přiložených smluvních podmínkách.

Záruku lze uzavřít na 24 měsíců bez ohledu na to, kolik kilometrů zákazník za tuto dobu na svém motocyklu ujede.  V den uzavření záruky nesmí mít motocykl najeto více než 30.000 km.  Záruka musí být sjednána před ukončením 2 roční záruky výrobce a platnost prodloužené záruky začíná běžet po ukončení tovární. Až od celkového počtu 50.000 najetých kilometrů hradí zákazník část materiálových nákladů, která je odstupňována podle ceny materiálu a počtu ujetých kilometrů. Plnění záruky se samozřejmě poskytuje i  tehdy,  když bude oprav motocyklu v době platnosti záruky více.

Záruka mimo jiné zvyšuje hodnotu motocyklu při jeho dalším prodeji, protože je vázána na motocykl a tudíž se převádí na nového majitele. Podmínkou pro uznání záručních nároků jsou pravidelné servisní prohlídky, které musí být provedeny ve smluvním autorizovaném servise. 

Uzavření záruky proběhne na základě provedené celkové inspekce motocyklu. Cena této inspekce je 2500,- Kč včetně DPH. 

Využijte této možnosti a získejte:

  • rozsáhlou ochranu před nečekanými náklady a opravami
  • zajištění likvidity v případě oprav
  • velká jistota při plánování
  • zachování hodnoty Vašeho motocyklu

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi Vám ochotně poskytneme informace o rychlém a bezproblémovém vyřízení záruky.

Petr Stružka
prodejce BMW Motorrad
 struzka@bmwcartec.cz

Ceník platný od 1.6.2017

Série motocyklů
Cena na 24 měsíců vč. DPH
G série
5000 ,-
C a F série
7000,-
R a S série
9000,-
K série
10 000,-
BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít