Přeskočit na obsah
CarTec Group

Letošní 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je úspěšně za námi. Festival se tradičně konal na začátku července a opět přilákal velké množství návštěvníků, kteří naplnili nejen kinosály, ale i kolonádu a přilehlé bary. Stejně jako v předchozích letech si vozy BMW od společnosti CarTec nemohly nechat tuto velkou filmovou událost ujít.

Již po deváté v řadě byla společnost CarTec Group jediným oficiálním dodavatelem vozů BMW pro filmový festival. Po kolonádě a přilehlém okolí se po celou dobu konání festivalu projíždělo více než 60 vozů BMW, které neúnavně rozvážely oficiální festivalové hosty a filmové hvězdy v uličkách Karlových Varů. Kromě toho jsme pro naše klienty, přátele a partnery festivalu připravili bohatý a zábavný program.

Slavnostní odhalení Rolls-Royce Phantom Series II

Ve středu 6. července se v zahradě hotelu Savoy uskutečnilo představení vozu Phantom Series II. Bylo to zcela první představení tohoto modelu pro klienty a veřejnost v Evropě, a jsme velmi rádi, že se tato premiéra odehrála právě v Karlových Varech a v době Filmového festivalu.  Pánové Frank Tiemann, ředitel komunikace pro střední a východní Evropu spolu s Martinem Simmetem, který byl zodpovědný za design exteriéru vozu Phantom Series II nás provedli změnami a novými finesami u těchto ikonických vozů.

Představeny byly dva vozy Phantom, ve standartní verzi byl představen vůz pod jménem Founder. Šedočerná dvoubarevná kombinace s černými detaily a grilem dodávaly tomuto ikonickému modelu dynamiku, detaily kůže v barvě „Peony Pink“, „pivoňková“ zdůraznily moderní a velmi chic vzhled.

Vůz v prodloužené verzi se jménem Aristokrat naopak poutal nadčasovou klasikou s krásnou ukázkou ruční práce v podobě vyšité palubní desky takzvané „gallery“. Detaily kůže byly v romantické barvě „Iceland mosss“, islandský mech. V rámci Festivalového týdne se tak hosté mohli seznámit se všemi modely značky Rolls-Royce, a to Ghost, Cullinan a cabrio Dawn.

Představení nového BMW X1 a BMW i7 v BMW Lounge

Dále BMW Group Česká republika umístila BMW Longe do bývalé secesní budovy Sparkasse. V tomto jedinečném prostoru s vysokými klenutými stropy měli naši klienti po dobu dvou dní exkluzivní vstup kde jim byly představeny novinky ze světa BMW. K nahlédnutí měli například nejnovější generaci BMW X1, nově čistě elektrickou limuzínu BMW i7, ale i vozy značky MINI. Dokonce nechyběli ani zástupci z řady Motorrad v čele se skvostem v podobě motocyklu R 18.

CarTec Rooftop Festival Party s oscarovými hvězdami

Jako obvykle středeční večer v Karlových Varech zcela ovládla naše CarTec Rooftop Festival Party, která se konala na střešní terase hotelu Thermal, ze kterého byl krásný výhled na filmové dění. Pro pozvané hosty celý večer hrál Moon Dance Orchestra Martina Kumžáka, který můžete znát například z televizního pořadu Star Dance. V průběhu večera zazpívala půvabná zpěvačka Dasha, či Ondřej Ruml, z jejichž úst zazněly ty největší hity ze slavných filmů. O tom, že je CarTec party věhlasná a žádaná, vypovídá i to, že se ji rozhodli navštívit i hlavní hvězdy festivalu – oscaroví herci Benicio del Toro a Geoffrey Rush, které na večírku provázel majitel skupiny CarTec Group, pan Karel Kadlec a ředitel filmového festivalu, pan Jiří Bartoška. „Jsem nesmírně poctěn, že se sešlo tolik skvělých hostů z řad našich věrných zákazníků a že si párty skvěle užili a prožili s námi příjemné chvíle. Účast světově známých herců vnímám jako takovou pomyslnou třešničku na dortu skvěle zorganizované akce,“ říká Karel Kadlec.

Dobročinný golfový turnaj na pomoc ukrajinským rodinám

Následující den jsme pro příznivce golfu, z řad našich hostů, zorganizovali golfový CarTec festivalový turnaj v Golf Resortu Olšová Vrata. I když nám počasí úplně nepřálo, účast byla téměř stoprocentní. Jako na každém našem golfovém turnaji mohli účastníci skrze Nadační fond CarTec pomoci tam, kde je to potřeba a darovat finanční prostředky pro organizaci Člověk v tísni, na humanitární pomoc Ukrajině. Na tomto turnaji se historicky podařilo vybrat největší částku, a to hlavně díky dražbě pěti grafik od renomovaného designéra Miro Pištěka, který je do dražby věnoval. Celková částka, vybraná na humanitární pomoc Ukrajině, tak díky této aukci dosáhla výše přesahující jedno sto padesát tisíc korun. Moc si toho vážíme a všem zúčastněným velmi děkujeme.

Doufáme, že jste spolu s námi prožili nádherné festivalové chvíle plné zábavy a zajímavých setkání. Přejeme Vám všem příjemné léto a budeme se těšit na viděnou opět za rok v Karlových Varech.

Váš CarTec Team

Galerie MFF v Karlových Varech 2022