CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
Rolls-Royce Phantom | The Rose Phantom

Rolls-Royce Phantom | The Rose Phantom

Rolls-Royce Phantom | The Rose Phantom

Stockholmský podnikatel s mimořádnou vášní pro květiny pověřil Rolls-Royce, aby mu vyrobili okouzlující vůz na zakázku. Podnikatel s manželkou, kteří mají dvě děti ze čtyř pojmenované po květinách, vyzvali Rolls-Royce, aby jim vyrobili vůz, který je ponoří do fascinující květinové scény. Výsledkem je svatyně pravého luxusu, vize květin, které jsou vytvořeny milionem vyšívaných stehů.

Torsten Müller Ötvös, výkonný ředitel Rolls-Roycec Motor Cars řekl: , “The Rose Phantom je ohromující Rolls-Royce. Naši mimořádní řemeslníci z Rolls-Royce dosáhli s tímto autem něco, co lze označit pouze jako vznešené. Naše práce na zakázkových kolekcí je nejlepší na světě. Když se podívám na výtvory, jako je tento vůz, s hrdostí vím, že tyto dovednosti nelze replikovat nikde jinde na světě. Toto je nepochybně jeden z nejlepších Rolls-Royce Phantom své generace.

Růžová zahrada v domě Rolls-Royce v Goodwoodu sloužila jako hlavní inspirace pro Leuana Hatheralla, který je hlavní designér pro zakázkový Rolls-Royce. Tato růžová zahrada je jediným místem na světě, kde roste "The Phantom Rose". Phantom Rose je pěstovaná výhradně pro Rolls-Royce britským pěstitelem růží Philipem Harknessem z Harkness Roses.

Fotogalerie
Foto Rolls-Royce | The Rose Phantom

Rolls-Royce | The Rose Phantom

Při otevírání dveří vozu se nejprve setkáme s výšivkou na vnitřní straně zadních dveří, ale až v okamžiku, kdy vstoupíte do zadní kabiny, se setkáte s mimořádným rozsahem tvorby saténového stehu.The Phantom Rose je ilustrována v různých fázích zralosti, od pupenů až do plných květů, v asymetrickém designu, který podle všeho roste od zadní části automobilu přes obložení střechy. 

V zadním prostoru zaujme příjemné sezení s měkkým lýtkovým odpočívadlem, které má převrácený barevný vzhled exteriéru, protože luxusní kůže Charles Blue je zvýrazněna lemováním Peacock Blue. Odtud lze obdivovat Phantomovu galerii vytvořenou jako vrchol interiéru. Stonky vyšívaných růží lezou skleněnou fasádou a poskytují cestujícím v automobilu velkolepou podívanou.

Na žádost zákazníka je barva představena v podobě motýlů Peacock a Adonis Blue, které dodávají elegantnímu motivu pohyb. Rodina zákazníka také hrála tvůrčí roli; jeho žena navrhla deštníky, zatímco jeho dcera, Magnolia, definovala vnější odstín tohoto Phantomu. 

Zákazník komentoval: „Chtěl jsem mít všude květiny a růže. Stalo se to úžasným uměleckým dílem. “

Foto Rolls-Royce | The Rose Phantom

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít