CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

Ostrava 505

Michael Pech

Michael Pech

Prodejce ojetých vozů

+420 732 631 610

mpech@cartecpraha.cz

Tomáš Vojkůvka

Tomáš Vojkůvka

Manažer prodeje nových vozů, VIP & Corporate Sales

+420 602 475 680

vojkuvka@cartecpraha.cz

Josef Zvára

Josef Zvára

Manažer prodeje nových vozů

+420 777 922 263

zvara@cartecpraha.cz

Tomáš Kuba

Tomáš Kuba

Manažer prodeje nových vozů

+420 775 664 722

kuba@cartecpraha.cz

Miloš Janák

Miloš Janák

Manažer prodeje nových vozů

+420 739 453 007

janak@cartecpraha.cz

Petr Matička

Petr Matička

Manažer prodeje nových vozů

+420 737 252 216

maticka@cartecpraha.cz

Jakub Wallisch

Jakub Wallisch

Manažer prodeje nových vozů

+420 778 542 525

wallisch@cartecpraha.cz

David Hnídek

David Hnídek

Manažer prodeje nových vozů

+420 604 533 533

hnidek@cartecpraha.cz

Jindřich Ježdík

Jindřich Ježdík

Manažer prodeje nových vozů

+420 604 161 122

jezdik@cartecpraha.cz

Pavel Kolka

Pavel Kolka

Manažer prodeje nových vozů

+420 737 415 788

kolka@cartecpraha.cz

David Doležal

David Doležal

Manažer prodeje nových vozů

+420 602 331 575

david.dolezal@cartecpraha.cz

Jan Hauner

Jan Hauner

Manažer prodeje firemním zákazníkům

+420 737 582 486

hauner@cartecpraha.cz

Patrik Procházka

Patrik Procházka

Výkup ojetých vozů

+420 734 160 699

prochazka@cartecpraha.cz

Peter Hagovský

Peter Hagovský

Prodejce nových a ojetých vozů

+420 604 421 429

hagovsky@cartecpraha.cz

Libor Michalus

Libor Michalus

Manažer prodeje nových vozidel

+420 737 286 548

michalus@bmwcartec.cz

Tomáš Holub

Tomáš Holub

Manažer prodeje nových vozidel

+420 732 602 494

holub@bmwcartec.cz

Ing. Adam Lazar

Ing. Adam Lazar

Manažer prodeje nových vozidel

+420 734 780 304

lazar@bmwcartec.cz

Tomáš Bok

Tomáš Bok

Manažer prodeje nových vozů

+420 734 365 057

bok@bmwcartec.cz

Ing. Tomáš Wilkonský

Ing. Tomáš Wilkonský

Manažer prodeje nových vozů

+420 603 999 916

wilkonsky@bmwcartec.cz

Filip Pohl

Filip Pohl

Manažer prodeje nových vozů

+420 605 257 868

pohl@bmwcartec.cz

Ing. Radek Svěrák

Ing. Radek Svěrák

Manažer prodeje vozidel | Dostupnost: Brno, Olomouc

+420 737 286 586

sverak@cartecolomouc.cz

Tomáš Lach

Tomáš Lach

Manažer prodeje vozidel

+420 605 203 950

lach@cartecolomouc.cz

Miroslav Olah

Miroslav Olah

Manažer prodeje vozidel, financování

+420 737 352 134

olah@cartecolomouc.cz

Martin Král

Martin Král

Manažer prodeje nových vozů

+420 731 172 409

martin.kral@cartecolomouc.cz

Pavel Bittner

Pavel Bittner

Manažer prodeje Premium Selection

+420 608 732 358

bittner@cartecolomouc.cz

David Hruška

David Hruška

Prodejce nových vozů

+420 734 418 590

hruska@bmwliberec.cz

Petr Vavruška

Petr Vavruška

Prodejce nových vozů

+420 734 418 591

vavruska@bmwliberec.cz

Jaroslav Měrtl

Jaroslav Měrtl

Prodejce nových vozů

+420 603 222 414

mertl@bmwliberec.cz

Martin Dušek

Martin Dušek

Prodejce ojetých vozů

+420 731 493 399

dusek@bmwliberec.cz

Matěj Vladyka

Matěj Vladyka

Prodejce ojetých vozů a finanční specialista

+420 725 860 615

vladyka@bmwliberec.cz

Bc. Michaela Vlášková

Bc. Michaela Vlášková

Manažer prodeje vozů MINI

+420 776 026 776

vlaskova@mini-ostrava.cz

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít