Modely

Zobrazit archiv
Představení nového BMW řady 5 - CarTec Olomouc

Představení nového BMW řady 5 - CarTec Olomouc

Ve středu 22.února jsme v prostorách olomouckého showroomu uvedli nový model exkluzivní řady 5. Nová "pětka" je jednoznačně ztělesněním umění, designu a technologických inovací.

V tomto duchu se nesl i celý večer - uměleckou složku skvěle reprezentovalo akrobatické duo DaeMan nebo energická Djka Lady. Významnou dávkou inovace přispěli naši prodejci, kteří byli tento večer v netradiční roli barmanů. Celá atmosféra byla podtržena skvělým jídlem Stones a v neposlední řadě příjemnou společností Vás, našich zákazníků. Děkujeme Vám tímto za účast a těšíme se na další setkání. Ať už při předváděcí jízdě s novým modelem BMW řady 5 nebo při návštěvě na našem showroomu.

Tým CarTec Olomouc


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat