Přeskočit na obsah
CarTec Group

Skupina CarTec Group byla i letos hrdým oficiálním partnerem tohoto vznešeného klání. V závodní aréně dělaly závodníkům společnost majestnání Rolls-Royce Cullinan a BMW i7 xDrive60, vrcholný model v segmentu luxusních elektrických vozů.

Galavečera světového parkuru, který proběhl koncem listopadu v pražské O2 Aréně, se zúčastnila celosvětová špička z řad parkových jezdců v rámci seriálu Global Champions Tour. Ti opanovali arénu v sedlech svých majestátních koní a vytvořili pro přítomné diváky nezapomenutelný sportovní a estetický zážitek.

Skupina CarTec Group byla i letos hrdým oficiálním partnerem tohoto vznešeného klání. V závodní aréně dělaly závodníkům společnost majestnání Rolls-Royce Cullinan a BMW i7 xDrive60, vrcholný model v segmentu luxusních elektrických vozů.

To ale nebylo všechno. Uprostřed kolbiště byly k vidění i naše BMW X5 M50i, BMW X6 a nové BMW X7. Těm patřila důležitá role supportu při stavění překážek.

Silné spřežení koní bylo k vidění i venku před místem konání, tentokrát v podobě několika tisíc koní pod kapotou. BMW Shuttle Service poskytlo více jak 40 vozů ze stáje CarTec Group, prostřednictvím kterých se tento parkurový svátek přenesl i do pražských ulic.

I letos se jednalo o krásný ročník a jsme rádi, že jsme mohli být jeho součástí.

Galerie z PRAGUE PLAYOFFS 2022