CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Nové BMW M5

Vzrušující a elegantní tvary. Více výkonu než kdy předtím. BMW M5 je vyjádřením vrcholných konstruktérských schopností a inovací. Dosud nepředstavitelná dimenze jízdní dynamiky na limitu možností. Je nabité špičkovými technologiemi, které dělají každodenní pracovní život bezpečnějším a pohodlnějším. S inovativním systémem pohonu všech kol M xDrive mění zbrusu nové BMW M5 s výkonem až 625 k* (460 kW*) řidiče v sebevědomého pilota vysoce výkonného sportovního sedanu s neuvěřitelným výkonem, precizností a agilitou. Čistá M radost z jízdy na nové úrovni.

* Tyto hodnoty platí pro BMW M5 Competition.

ŠPIČKOVÝ VÝKON NA PÁTOU

  • 01Výkon 460 kW* (625 k)*
  • 02Maximální točivý moment 750 Nm
  • 03Z 0 na 100 km/h za 3,3 s*
  • 04Maximální rychlost 305 km/h s paketem M Driver’s
  • 05Mimořádná jízdní dynamika díky M xDrive

Nové BMW M5

BMW M5 | V RUKOU PROFESIONÁLA VÁCLAVA JANÍKA

BMW M5 je nekompromisní kombinací elegantního manažerského sedanu a systematicky na výkony orientovaného sportovního charakteru: větší vstupy vzduchu na přídi zásobují M sportovní osmiválec chladicím vzduchem. Vzhled, který vytvářejí linie charakteristické hliníkové kapoty se dvěma M specifickými prolisy, se opakuje v konturách střechy vyrobené z mimořádně lehkého a odolného, uhlíkovými vlákny vyztuženého plastu (karbonu). Diskrétní M zadní spoiler podtrhuje sportovní a dravý vzhled a je zároveň i důležitým prvkem celkové aerodynamické koncepce. Forma následuje výkony – neustále a v každém detailu.

Maximální jízdní dynamika na každé silnici a za jakýchkoliv podmínek. Nový systém pohonu M xDrive s aktivním M diferenciálem umožňuje zažít výjimečné výkony BMW M5 ještě intenzivněji. Díky inteligentní centrální řídicí jednotce kombinuje inovativní systém agilitu a preciznost zadního pohonu s jemností a trakcí pohonu všech kol. Ambiciózní řidiči mohou M xDrive nastavit tak, aby vyhovoval jakýmkoliv jejich potřebám, a to až po ryzí, čistokrevný pohon zadních kol.

10,8 S*

Tak úchvatně zrychluje BMW M5 Competition z 0 na 200 km/h. Vynikající trakce pohonu všech kol M xDrive poskytuje v kombinaci s mimořádným výkonem 8válcového motoru M TwinPower Turbo hodnoty zrychlení, které dosud byly vyhrazeny pro supersportovní vozy. Pro úplnost bychom se měli zmínit o tom, že zcela nové BMW M5 Competition zrychluje z 0 na 100 km/h za 3,3 sekundy.

* Tyto hodnoty platí pro BMW M5 Competition.


NABÍDKA VOZŮ BMW ///M5 >

Nové BMW M5

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít