CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Nové BMW i3 a BMW i3s

PŘEHLED

Nastupte a mějte budoucnost na dosah ruky. Nové BMW i3 je plné inovativních technologií, které dokáží spolehlivě usnadnit váš každodenní život. Spojuje vás s okolním světem, informuje vás o tom, co se děje, pomáhá vám organizovat čas a doveze vás tak daleko, jak jen chcete. Vždy je připraveno vyrazit na cestu a prozkoumat nová místa. Stylové a trendy, nové BMW i3 vám dopřeje elektrizující potěšení z jízdy.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW i3s2)
6,9**
Maximální rychlost na elektřinu v km/h (BMW i3s2)
160**
Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW i3s2)
0
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (BMW i3s2)
16,4–14,0
Reálný dojezd v praxi v km (BMW i3s2)
260

*Hodnoty jsou předběžné (testováno podle jízdního cyklu ECE) a doposud nebyly potvrzeny.

**Všechny motory splňují emisní normu EU6. Spotřeba paliva je určována normami v návaznosti na výsledky jízdního cyklu ECE (93/116/EC), který je tvořen přibližně z jedné třetiny jízdou ve městě a ze dvou třetin jízdou mimo město (na základě ujeté vzdálenosti). Kromě spotřeby paliva je v rámci tohoto cyklu měřena i hodnota vyprodukovaných emisí CO2. Hodnoty spotřeby paliva jsou vypočítávány na základě dat získaných z testů vozidel ve standardní výbavě. Doplňková výbava (např. širší pneumatiky) může mít na úroveň spotřeby paliva a výkony významný vliv.

PROMYŠLENÝ DESIGN. MODERNÍ UVNITŘ I ZVENKU.

BMW i3 nesleduje žádné trendy; je projevem sebevědomého životního stylu. Je navrženo progresivním designovým jazykem, který komunikuje čistotu a salónní charakter interiéru. BMW i3 vás nadchne svými udržitelnými materiály a funkčními detaily. Vozidlo, které svou individualitou stanovuje trendy.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér BMW i3 dává již na první pohled najevo svůj sportovní charakter i agilitu. A předvádí ji stylově. Dvoutónové lakování a ostré hrany jsou ztělesněním moderního designu. Volitelný sportovní paket zvýrazní exteriér pomocí mnoha různých detailů. Například zásluhou 20" kol z lehké slitiny v provedení Jet Black nebo Bicolor, která se vyznačují větší šířkou stopy a přinášejí tak sebevědomý sportovní dojem na silnici. Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled.

DYNAMICKÝ V KAŽDÉM OHLEDU.

Exteriér BMW i3 dává již na první pohled najevo svůj sportovní charakter i agilitu. A předvádí ji stylově. Dvoutónové lakování a ostré hrany jsou ztělesněním moderního designu. Volitelný sportovní paket zvýrazní exteriér pomocí mnoha různých detailů. Například zásluhou 20" kol z lehké slitiny v provedení Jet Black nebo Bicolor, která se vyznačují větší šířkou stopy a přinášejí tak sebevědomý sportovní dojem na silnici. Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled.

OTEVŘENÝ A KOMFORTNÍ.

Jedinečný a prostorný interiér na vás zapůsobí, jakmile se poprvé podíváte otevřenými dveřmi. Otevřený, lákavý design činí nástup a výstup jednoduchými a komfortními – aniž by přitom byla omezena bezpečnost. Zavřené dveře totiž přebírají ochrannou funkci B-sloupku.

FASCINUJÍCÍ NA PRVNÍ POHLED.

BMW i3 je celé naplněno dynamickým charakterem. Standardní LED světlomety ve tvaru U doplňují typický symbol značky: uzavřené ledvinky. Pod nimi je nárazník vizuálně protažen do přední části vozu rozměrnými směrovými světly, které přední části propůjčují výrazný charakter.

NÁPADITĚ SPORTOVNÍ.

Zadní nárazník ve tvaru difuzoru je o 40 mm širší než dříve a opticky zvětšuje šířku zádi. Sportovní postoj posiluje také umístění nápisů „eDrive“ a „i3“ blíže k okrajům skleněného víka zavazadlového prostoru. Logo BMW i s typickým modrým okružím podtrhuje design s černým pásem vedoucím od přídě přes střechu k zádi a je dalším prvkem posilujícím sportovnost.

KOUZLO SPOČÍVÁ V DETAILU.

Vhodně zvolené doplňky završují každý design. BMW i3 to demonstruje v té nejryzejší podobě. A-sloupky a střešní sloupky v leskle černém provedení s obložením v matně chromovaném provedení jsou příkladem jemných detailů. Zdůrazňují inovativní design vozu a dodávají mu elegantní charakter.

ZÁŘIVÝ POHLED.

Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled. Obzvláště výkonné přední světlomety využívají nejmodernější technologii LED pro potkávací a dálková světla, obrysová světla, světla pro denní svícení a směrová světla. Cesta je lépe osvětlená a objekty se v noci objevují v lepším kontrastu. Dosvit světlometů se reguluje automaticky. Obrysová světla a světla pro denní svícení mají tvar písmene U. Dálková světla osvětlují silnici velmi jasně a rovnoměrně do vzdálenosti několika set metrů.

PROMĚNÍ NOC V DEN.

Zadní LED světlomety ve tvaru písmene U, který je charakteristický pro vozy BMW i, zahrnují zadní, brzdová a směrová světla. Zadní světlomety také zajišťují dobrou viditelnost za špatného počasí a sahají od boků vozu až do pátých dveří. Couvací světla, zadní mlhová světla a odrazky na pravé i levé straně jsou součástí zadního nárazníku.

LEHČÍ A AGILNĚJŠÍ.

Součástí přístupu inteligentní lehké konstrukce je také střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů, neboli karbonu, která je lehčí a snižuje těžiště vozu. Tím se při změnách směru jízdy omezuje zatížení kol, což zvyšuje agilitu při dynamické jízdě. Zlepšuje se také chování vozu při akceleraci a brzdění.

DYNAMIKA ZÁSLUHOU MALÉ VÝŠKY.

Sportovní paket dále zvyšuje sportovnost BMW i3. Jeho součástí jsou 20" kola z lehké slitiny Double-spoke ve dvoubarevném provedení nebo v černé barvě Jet Black s kombinovanými pneumatikami, sportovní podvozek snižující světlou výšku o 10 mm, rozšířené lemy blatníků a upravené kryty prahů, vždy v leskle černém provedení.

VELICE OSOBITÉ

Individualitu lze podtrhnout mnoha způsoby. Jako v případě moderních barevných kombinací BMW i3, které zahrnují šest úžasných barev. Například elegantní modrou Imperial Blue a výraznou červenou Melbourne Red, obě s doplňky v metalické šedé Frozen Grey. Tyto barvy zapůsobí svým výrazným a zářivým jasem. Poprvé je k dispozici také klasická béžová barva Jucaro. Progresivní vzhled zdůrazňují 19" a 20" kola z lehké slitiny, která jsou dokonale sladěná s vozem a dostupná v různých designech.


 

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít