CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

MINI: Elektrická jízda po pobřeží u Severního moře

MINI: Elektrická jízda po pobřeží u Severního moře

MINI: Elektrická jízda po pobřeží u Severního moře

Městský provoz je opravdu jeho silnou stránkou, ale MINI se občas musí dostat i ven z města. Užívat si čerstvého vzduchu, setřást každodenní stres - denní výlet nebo víkendový výlet. V severním Německu je MINI obvykle přitahováno k pobřeží, což je oblast, kde „moin“ je obecně tím správným pozdravem bez ohledu na denní dobu. Téměř vždy je zde svěží vánek a velké množství větrných turbín významně přispívá k obratu energie. V této krajině je první plně elektrický model britské prémiové značky přirozeně dost dobrý. A díky nejnovější technologii bateriových článků nebrání novému MINI Cooper SE žádná překážka (kombinovaná spotřeba paliva: 0,0 l / 100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny: 16,8 - 14,8 kWh / 100 km; kombinované emise CO2: 0 g / km) na krátké cestě z města Hamburk na ostrov Sylt u Severního moře.

Ve skutečnosti MINI Cooper SE svým rozsahem dojezdu 235-270 km je naprosto ideální pro vystoupení z města a pro radost z jízdy s nulovými emisemi při jízdě v okolní krajině. Motor je poháněn elektromotorem o výkonu 135 kW / 184 hp a dosahuje svého limitu pouze u rychle se pohybujících rychlostních stupňů rychlostí 150 km / h - což je umělý limit stanovený z důvodu účinnosti. Energie potřebná pro tento účel je poskytována vysokonapěťovou baterií navrženou speciálně pro tento model s nejnovější technologií článků s hrubým energetickým obsahem 32,6 kilowatthodin. Skládá se z dvanácti modulů uspořádaných do tvaru T hluboko v podlaze nového MINI Cooper SE. Objem zavazadlového prostoru je 211 až 731 litry, je tedy stejně velký jako u konvenčně poháněného třídveřového automobilu MINI.

Výlet na Sylt nebo „na ostrov“, jak je známo místním obyvatelům z Hamburku, může začít plně nabitou baterií a pohodlně uloženým zavazadlem. Cesta necelých 200 kilometrů vás zavede z městských hranic Hamburku na rekreační ostrov, který se nachází v levé horní části mapy Německa.Vlak chrastí na místo určení na jednokolejné hrázi podél přehrady Hindenburg. Byty v bahně mohou být viděny, jak se protahují kilometry na konci doprava a doleva, zatímco zbývající kilowatthodiny uložené v baterii nové MINI cooper SE.

Dostatek elektřiny je v oblasti Sylt samozřejmostí. A na rozdíl od mnoha jiných věcí není síla dražší než na pevnině. Nejcennější komoditou je čas. Každou minutu na nejsevernějším ostrově Německa si zaslouží být vychutnán. Nejlepší způsob, jak si užít tento čas, je vyrazit na exkurzi do nádherného světa dun. Nejsou zde žádné elektrické zásuvky na míle a míle, ale energie generovaná vlnami a větrem je velmi skutečná.

Fotogalerie
MINI: Elektrická jízda po pobřeží Severního moře
MINI: Elektrická jízda po pobřeží Severního moře

MINI: Elektrická jízda po pobřeží Severního moře

Každý, kdo chce poznat Sylt, musí zažít obě strany ostrova. Na severu se rozkládá dunová krajina s kilometry písečných pláží, rozprostírající se od Hörnum na jihu až po koryto „Elbow“. Pak je tu strana ostrova ohraničující bahenní byty se svěžími zelenými loukami, módní hanzovní město Keitum a malebné přístavy jako Munkmarsch. Rušné ulice hlavního města ostrova Westerland, stylové bary a tradiční restaurace v Kampenu. Nedotčený přírodní svět na útesu Morsum se nejlépe prozkoumají pěšky, zatímco váš MINI Cooper SE je připojen k elektrické síti, aby bylo možné nabít baterii na zpáteční cestu. Tři a půl hodiny připojené k nástěnné krabici jsou dostatečné pro plné nabití - ale nikdo nechce spěchat na Sylt. Postačuje také běžná elektrická zásuvka pro domácnost. A pokud se vám náhle trhá slza, lze baterii nového MINI Cooper SE dobít na 80 procent na rychle nabíjecí stanici s výkonem až 50 kW za pouhých 35 minut.

Důvěrné informace: Na palubě „Sylt Express“ je instalována nabíjecí stanice, kde je umožňuje MINI Cooper SE dobíjet vysokonapěťovou baterii elektřinou „až po okraj“. Kříž trvá 40 minut a je dost dlouhý. Příplatek za elektřinu je zahrnut v ceně.

MINI: Elektrická jízda po pobřeží Severního moře

Spotřeba

kombinovaná spotřeba paliva: 0,0 l / 100 km; 

kombinovaná spotřeba elektřiny: 16,8 - 14,8 kWh / 100 km

kombinované emise CO2: 0 g / km

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

MINI: Elektrická jízda po pobřeží Severního moře

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít