CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Ostrava

Adresa společnosti
CarTec Ostrava, s.r.o.
Vítkovická 1A
70200 Ostrava – Moravská Ostrava

Rychlý kontakt
+420 597 499 200
bmw@bmwcartec.cz

Odkaz: https://www.bmwcartec.cz

Asistenční služba NONSTOP ČR
+420 844 666 333

Asistenční služba NONSTOP Zahraničí
+420 222 803 447

Otevírací doba prodeje vozů:
Dnes 8:00 - 18:00 Po: 8:00 - 18:00 Út: 8:00 - 18:00 St: 8:00 - 18:00 Čt: 8:00 - 18:00 Pá: 8:00 - 18:00 So: Zavřeno Ne: Zavřeno

Otevírací doba servisu:
Dnes: 6:30 - 18:00 Po: 6:30 - 18:00 Út: 6:30 - 18:00 St: 6:30 - 18:00 Čt: 6:30 - 18:00 Pá: 6:30 - 18:00 So: Zavřeno Ne: Zavřeno

Naplánovat trasu

Vedení společnosti

Pavel Vrkoč

Pavel Vrkoč

Ředitel společnosti

+420 737 286 589

vrkoc@bmwcartec.cz

Administrativní zázemí

Ing. Michaela Halvoníková

Ing. Michaela Halvoníková

Recepční

+420 597 499 200

recepce@bmwcartec.cz

Vysoudilová Sabina

Vysoudilová Sabina

Recepční

+420 597 499 200

vysoudilova@bmwcartec.cz

Glabasniová Kamila

Glabasniová Kamila

Recepční

+420 597 499 200

glabasilova@bmwcartec.cz

Linda Kučerová

Linda Kučerová

Marketing

+420 597 499 233

kucerova@bmwcartec.cz

Josef Moštík

Josef Moštík

Marketing

+420 597 499 200

mostik@bmwcartec.cz

BMW Mobile Care - asistenční služba

BMW Mobile Care - asistenční služba

NONSTOP ( pouze ČR )

844 666 333

Prodej

 Bc. Martin Navrátil

Bc. Martin Navrátil

Vedoucí prodeje

+420 733 122 548

navratil@bmwcartec.cz

Libor Michalus

Libor Michalus

Manažer prodeje nových vozidel

+420 737 286 548

michalus@bmwcartec.cz

Tomáš Holub

Tomáš Holub

Manažer prodeje nových vozidel

+420 732 602 494

holub@bmwcartec.cz

Petr Pětník

Petr Pětník

Manažer prodeje nových vozidel

+420 737 205 385

petnik@bmwcartec.cz

Ing. Tomáš Král

Ing. Tomáš Král

Manažer prodeje nových vozidel

+420 605 235 377

kral@bmwcartec.cz

Ing. Adam Lazar

Ing. Adam Lazar

Manažer prodeje nových vozidel

+420 734 780 304

lazar@bmwcartec.cz

Tomáš Bok

Tomáš Bok

Product Genius

+420 734 365 057

bok@bmwcartec.cz

Ing. Michaela Vepřeková

Ing. Michaela Vepřeková

Asistentka prodeje nových vozů

+420 597 499 260

veprekova@bmwcartec.cz

Ing. Karin Kadlecová

Ing. Karin Kadlecová

Asistentka prodeje nových vozů a BMW i

+420 597 499 260

kkadlecova@bmwcartec.cz

Ing. Adéla Vlčková

Ing. Adéla Vlčková

Asistentka prodeje nových vozů

+420 597 499 260

avlckova@bmwcartec.cz

Bruno Kozubek

Bruno Kozubek

Disponent prodeje nových vozů

+420 597 499 200

bruno.kozubek@bmwcartec.cz

Náhradní díly

David Švec

David Švec

Vedoucí oddělení náhradních dílů

+420 733 714 197

svec@bmwcartec.cz

Lukáš Kroker

Lukáš Kroker

Prodejce náhradních dílů

+420 597 499 214

kroker@bmwcartec.cz

David Smažil

David Smažil

Prodejce náhradních dílů

+420 597 499 215

smazil@bmwcartec.cz

Marek Czopnik

Marek Czopnik

Prodejce náhradních dílů

+420 597 499 235

czopnik@bmwcartec.cz

Servis

Martin Pařil

Martin Pařil

Vedoucí servisu

+420 737 286 593

paril@bmwcartec.cz

Michal Krupa

Michal Krupa

Vedoucí příjmu oprav

+420 597 499 213

krupa@bmwcartec.cz

Jan Veselý

Jan Veselý

Servisní poradce

+420 499 597 236

vesely@bmwcartec.cz

Jiří Kozel

Jiří Kozel

Servisní poradce

+420 597 499 212

kozel@bmwcartec.cz

Dušan Zakopal

Dušan Zakopal

Servisní poradce

+420 737 286 592

zakopal@bmwcartec.cz

Jiří Ranoš

Jiří Ranoš

Servisní poradce

+420 597 499 211

ranos@bmwcartec.cz

Michal Mrkva

Michal Mrkva

Servisní poradce, pojistné události

+420 734 760 294

mrkva@bmwcartec.cz

Ing. Zuzana Pučková

Ing. Zuzana Pučková

Asistentka servisu

+420 737 286 595

puckova@bmwcartec.cz

Daniel Ševčík

Daniel Ševčík

Garanční technik

+420 737 286 590

sevcik@bmwcartec.cz

Roman Hruška

Roman Hruška

Garanční technik

+420 597 499 200

hruska@bmwcartec.cz

Patrik Nitsche

Patrik Nitsche

Disponent servisu

+420 597 499 200

Jan Kaspřík

Jan Kaspřík

Mistr dílny

+420 597 499 217

kasprik@bmwcartec.cz

Filip Vladař

Filip Vladař

Mistr dílny

+420 597 499 217

vladar@bmwcartec.cz

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít