Modely

Zobrazit archiv
Fotogalerie CarTec Experience Olomouc 2015

Fotogalerie CarTec Experience Olomouc 2015

Klienti CarTec Olomouc nemohli zůstat ochuzeni o nevšední trénink svých řidičských schopností v ostravském centru bezpečné jízdy. 

Kombinace silných strojů a řidičského zápalu všech zúčastněných zafungovala i tentokrát na výbornou. Není divu, že CarTec Experience patří mezi nejoblíbenější z našich pravidelných akcí. 

Těšíme se na další společnou Radost z jízdy!

Tým CarTec Olomouc

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat