Přeskočit na obsah
CarTec Group

JIŽ OD 16 190 KČ* BEZ DPH MĚSÍČNĚ S ÚVĚREM SELECT.

Více informací o podnikatelském úvěru Select zde

Specifikace
MotorizaceCeníková cenaHodnota výbavyDoplňková výbavaDoba pronájmuRoční nájezdAkontace
BMW iX1 xDrive301 359 800 Kč s DPH65 026 Kč s DPH9000 Kč s DPH60 měsíců15 000 km30%

* Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48/60 měsíců a roční nájezd 15 000 km. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný prodejce vozů BMW CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023. Uvedená fotografie je ilustrativní.

V případě zájmu nebo zjištění detailnějších informací nám zašlete nezávaznou poptávku:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

**Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX1 xDrive30 s pořizovací cenou 1 359 800 vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 22 010 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023. Uvedená fotografie je ilustrativní.

BMW PODNIKATELSKÝ ÚVĚR SELECT

Snadno a flexibilně. BMW Select je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému dealerovi. Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

Často kladené otázky na téma BMW Select

Jak BMW Select funguje?
Tento produkt s poslední navýšenou splátkou umožňuje nastavit si výši měsíční splátky dle Vašich potřeb.

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smlouva Select?
Délku trvání smlouvy si nastavíte podle vašich potřeb od 24 do 60 měsíců.

Jak je to s pojištěním vozu u produktu Select?

Součástí měsíční splátky je i kompletní pojištění vozu, takže se můžete za volant svého BMW posadit zcela bez obav.

Jaké mám možnosti ukončení smlouvy Select?
Na konci smlouvy jsou tyto možnosti:
Využijete odkup vozu leasingovou společností nebo třetí osobou a pořídíte si nové BMW nebo si vůz ponecháte a zaplaťíte poslední navýšenou splátku nebo si poslední navýšenou splátku rozložíte do nové smlouvy a pokračujte ve splácení.