CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

DECHBEROUCÍ BMW M3 CS.



NEJVÝKONNĚJŠÍ SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ BMW M3 VŠECH DOB.

Zcela nové BMW M3 CS je nejnovější speciální edicí od BMW GmbH a současně nejvýkonnějším sériově vyráběným BMW M3 všech dob. Vysokovýkonný sedan navazuje na úspěšnou tradici vysokovýkonných automobilů, která začala legendárním BMW M3 Evolution. Díky velkému množství komponent vyrobených z uhlíkových vláken a inovativním M technologiím dosahuje tento extrémní sportovec na legendární Severní smyčce okruhu Nürburgring působivého času 7 minut a 38 sekund. BMW M3 CS, jehož produkce je omezena na 1200 kusů, současně ohromuje každodenní využitelností čtyřdveřového sedanu. 



Sportovní předek.

První dojem už nemůže být sportovnější: Výrazná přední část BMW M3 CS dává najevo nekompromisně dynamický charakter nízkou maskou chladiče s dvojitými ledvinkami a černými lamelami, stejně jako nezaměnitelnými dvojitými adaptivními LED světlomety. Na tři části opticky rozdělená spodní část předního nárazníku s velkými nasávacími otvory zdůrazňuje dynamiku a zajišťuje efektivní chlazení vysokovýkonného šestiválce, stejně jako M brzd s plovoucími kotouči nebo na přání dodávaných M karbon-keramických brzd*. Nová spodní hrana předního nárazníku, která je navržena přímo pro model CS a je vyrobena z karbonu, byla schválena pro silniční provoz a dále omezuje vztlak na přední nápravě. Tím zlepšuje dynamiku. 


Mimořádný výkon.

Pod kapotou BMW M3 CS pracuje zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo, který umožňuje vozu dosáhnout dechberoucích jízdních výkonů srovnatelných se supersportovními vozy. Dynamický vysokovýkonný motor využívá výkonu 460 koní a točivého momentu 600 Nm k tomu, aby tento extrémní sportovní vůz dokázal zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy* a dosáhl elektronicky omezené maximální rychlosti 280 km/h.


Odlehčená konstrukce.

BMW M3 CS ohromuje množstvím použitých odlehčených materiálů šetřících hmotnost. Kapota motoru z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny je o 25 % lehčí než již tak lehká hliníková kapota BMW M3 Sedan. Ve střední části snížená střecha, vyrobená taktéž z karbonu, je o šest kilogramů lehčí než kovová a pomáhá snížením těžiště dosáhnout větší agility a dynamiky. Odlehčený koncept systematicky pokračuje také v interiéru, který se vyznačuje ergonomicky tvarovanými odlehčenými M sportovními sedadly a ve srovnání se standardním modelem o 30 % lehčím středovým panelem.


Optimální kontakt s vozovkou.

Ideální jízdní projev až na samotné hranici přilnavosti je zásluhou úchvatných, nově vyvinutých desetipaprskových kol z lehké slitiny v barvě Orbit Grey. Kovaná odlehčená kola vycházejí ze vzhledu kol úspěšného závodního vozu M4 ze závodní série DTM. Tato kola jsou standardně obuta do pneumatik Michelin Pilot Sport Cup 2 o rozměru 265/35 ZR 19 pro přední nápravu a 285/30 ZR 20 pro zadní nápravu. Pro ještě větší použitelnost v každodenním provozu jsou volitelně k dispozici pneumatiky Michelin Sport s většími bloky dezénu.


Působivá záď.

Charakteristická záď BMW M3 CS dokonale ladí se sportovním stylem. Jedním z unikátních prvků je spoiler s Gurneyho odtrhovou hranou vyrobenou z nelakovaného karbonu. Tento spoiler omezuje vztlak na zadní nápravě a pomáhá tím optimalizovat jízdní vlastnosti zejména ve vysokých rychlostech. M difuzor, také kompletně vyrobený z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny, dává zádi působivý vzhled. Na dvojitých M koncovkách sportovního výfukového systému se rovněž objevuje logo M.



Interiér se sportovním nádechem.


Interiér zcela nového BMW M3 CS definuje sportovní exkluzivita vytvářená mnoha specifickými M prvky výbavy. Hliníkové prahové lišty s nápisem M3 CS vás sportovně naladí ještě dříve, než do vozu usednete. Odlehčená M sportovní sedadla, známá z paketu Competition, jsou čalouněna exkluzivní kůží BMW Individual ve dvoubarevném provedení Silverstone (stříbrná)/Black (černá). Zajišťují pevné sevření při ostré, adrenalinem naplněné jízdě na okruhu, ale přesto dokáží poskytnout i excelentní komfort na dlouhých cestách. Hlavním prvkem na řidiče zaměřené palubní desky je ergonomicky tvarovaný M kožený volant. Neomezuje výhled na typické M kulaté přístroje a volitelně je k dispozici také v Alcantarou čalouněném M provedení se sportovním modro-červeným dekorativním prošíváním a značkou na pozici 12 hodin pro maximální kontrolu ve všech jízdních situacích. Odlehčený středový panel je přibližně o 30 procent lehčí než odpovídající standardní verze a je pokryt Alcantarou s tmavě šedým kontrastním prošíváním. Stejným designem se vyznačuje madlo ruční brzdy a dekorativní lišty palubní desky. Posledně jmenovaný prvek výbavy zahrnuje jako vyjádření čistě sportovního charakteru také elegantně integrovaný nápis „CS“.


BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít