Přeskočit na obsah
CarTec Group

CarTec Group jakožto hrdý partner a dodavatel OFFICAL CAR pro festival Colours of Ostrava 2023.

Tato nezapomenutelná akce nám přinesla neuvěřitelné zážitky, nekonečný smích a hudební magii, která nás obklopovala na každém kroku.

Navštívili jste s námi:

BMW Motorrad Heritage Point

Během festivalu Colours of Ostrava 2023 jsme přivítali návštěvníky na BMW Motorrad Heritage Pointu, kde jsme oslavovali 100 let ikonické značky BMW Motorrad. Měli jste jedinečnou příležitost obdivovat výroční edici BMW R18 100 Years a novou modelovou řadu BMW CE 02, která nám ukázala inovativní a elektrizující budoucnost značky BMW Motorrad. Tento prostor byl určen pro všechny nadšence a milovníky motocyklů značky.

MINI VR Wonderland

Na festivalu Colours of Ostrava 2023 jsme také otevřeli zónu MINI VR Wonderland. Vstoupili jste do MINI CUBE, odkud jste se ponořili do fascinujícího světa konfigurace MINI vozidel ve virtuální realitě. Tady jste měli jedinečnou příležitost vybírat z široké palety modelů, barev, doplňků a funkcí, abyste zažili neopakovatelný proces personalizace vozu, přímo v působivém virtuálním prostoru. Každý detail byl ve vašich rukou a vaše kreativita neměla žádné hranice. Měli jste možnost posedět za volantem modelů MINI JCW Countryman nebo MINI Cabrio Seaside Edition a zvěčnit tuto okouzlující chvíli u velkých kostek MINI BIG LOVE. MINI VR Wonderland vynesl nezapomenutelný zážitek pro všechny nadšence automobilového designu a vášnivé příznivce značky MINI.

Děkujeme všem za úžasnou podporu na Colours of Ostrava 2023 🌈 a těšíme se na setkání na Colours of Ostrava 2024.

FOTOGALERIE: