CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

CarTec Vám představuje: BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

CarTec Vám představuje: BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

CarTec Vám představuje: BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

V naší aktuální nabídce máme zajímavý kus exkluzivního BMW – jedinečnou X5 M. Generace F85 se velmi vyvedla a tohle auto je dopilováno k dokonalosti.

Jak tím, že jde o velmi vybavený kousek, tak i ten faktor, že jde o poslední produkční rok tohoto modelu, je podstatný. (Nebudu napovídat, že jde o velmi zajímavou cenovou nabídku…)

Vozu přísluší bílý metalický lak Mineral White a dominují mu velká, jednadvacetipalcová kola v designu Double spoke M.

Interiér je potom, jak bývá zvykem, v kontrastu s exteriérem a je v černém provedení. Sedadla jsou vyhřívaná a i ventilovaná, prošitá světlou nití; obložením přístrojové desky je stříbřitý hliník.

Vůz je extrémně potentní a pokud vám nenapovědělo už označení ///M v názvu modelu, tak zde jsou čísla.

Tohle velké, prostorné SUV dosáhne stokilometrové rychlosti za 4,2 vteřiny a po dosažení rychlosti 250 km/h jej v dalším rozletu zastaví omezovač.

Elektrárna pod kapotou má úctyhodné parametry – dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu válců 4,4 litru disponuje výkonem 423 kW (575 koní) a točivý moment vrcholí hodnotou 750 Nm při 2200 – 5000 otáčkách za minutu.

Fotogalerie
BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán
BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

Takže ano, výkon je masivní a jeho křivka spolu se štědrým rozložením momentu se stará o to, že auto při požadavku na plný výkon doslova vyrazí vpřed, přičemž výsledný dojem ze zrychlování je opravdu silným zážitkem a tahle návyková show bere dech.

Jak už je u M modelů zvykem, tak výkon graduje spolu s otáčkami a nelze slovy popsat, jak ochotně a samozřejmě vůz letí dopředu. Dnes už se charakteristika „čím blíž omezovači, tím lepší zrychlení“ tak často nevidí, ale ostrá eMka jsou tu stále proto, abyste při jízdě cítili radost a na tváři měli úsměv.

Co se týče příplatkové výbavy, kterou vůz disponuje a která určitě stojí za zmínku:

vyhřívání volantu, komfortní přístupový systém, skvělé audio Harman/Kardon, asistent dálkových světel (LED světlomety), a třeba i zadní kamera.

Poslední kus tohoto modelu je k vidění v Ostravě, na našem showroomu.

 Těšíme se na vaši návštěvu.

BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW X5 M (F85) | Poslední mohykán

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít