Přeskočit na obsah
CarTec Group

Autorizovaný prodej a servis motocyklů BMW Motorrad v CarTec Praha. Výkup motocyklů. Oblečení a příslušenství BMW Motorrad. Půjčovna motocyklů RENT A RIDE. Najdete nás v Praze na Průběžné 80.

Jedno je kolečko u trakaře, ale není jedno, kde si koupíš nový bavorák.

Uvažuješ nad novým bavorákem nebo potřebuješ doplnit výbavu? Přijeď se podívat do našeho motorkářského chrámu BMW Motorrad CarTec Praha na Průběžné 80 a staň se součástí komunity, pro které pořádáme jedinečné akce.

Proč právě u nás v CarTecu na Průběžné 80?

„Nejsme pouze prodejci prémiové značky motocyklů. Jsme lidé, kteří pro motocykly žijí, kteří s nimi cestují, závodí, mlátí o zem a zase je opravují. Prostě opravdoví motorkáři, nikoliv lidé, kteří si na motorkáře, v rámci pracovní náplně, pouze hrají. Proto umíme odpovědět na absolutní většinu otázek ze světa motorek, a i když nemáme patent na rozum, většina odpovědí bude pramenit z osobní zkušenosti spíše než z čtení motorkářských fór. A co víc? Pro komunitu našich zákazníků a kamarádů pořádáme společné vyjížďky, jezdeckou univerzitu, grilovačky, zimní testovací kempy v zahraničí a další motorkářské akce.

Michal D., vedoucí BMW Motorrad CarTec Praha

NA CO SE V BMW MOTORRAD CARTEC PRAHA MŮŽETE TĚŠIT? 

  • Kompletní řadu motocyklů BMW, oblečení a příslušenství na motorky;
  • Prostorný showroom v bikerském stylu;
  • Heritage koutek určený primárně modelům RnT, R18 a stavbám na jejich základu, včetně nabídky stylových doplňků;
  • Motorkářskou kavárnu, pro plánování vašich budoucí cesty;
  • Velký moderní servis pro kvalitní a precizní péči o vaše stroje;
  • Sehraný tým prodejců a mechaniků, kteří vědí o motocyklech BMW vše, žijí pro jednu stopu a chtějí se s vámi o své zkušenosti podělit.

Majitele strojů BMW Motorrad zde potěší velké a moderní zázemí. Vše podstatné je tu na jednom místě. Dole jsou motorky a servis, v patře galerie s oblečením – celkem přes 700 metrů čtverečních, což ze strašnického showroomu dělá s přehledem největší ryze motocyklový salon značky BMW v Praze. „Servis máme přímo za zdí showroomu, takže když chce zákazník vidět, jak se jeho motorka servisuje, může si vzít šálek kávy a koukat mechanikům pod ruce. Sice to nemají moc rádi,“ směje se šéf showroomu Michal Dvořák, „ale klienti na to mají právo.“

Pro zákazníky v CarTec Praha mimo jiné připravujeme:

  • Motorkářské besedy, grilovačky, společné vyjížďky a další akce.
  • Věrnostní klub CarTec Moto, díky kterému získáte nejen zvýhodněné ceny od CarTec partnerů, jako jsou motoškoly, okruhové agentury, pozvánky na akce a další.
  • Univerzitu ježdění pro všechny zákazníky, kteří se chtějí dál rozvíjet v jednotlivých motocyklových disciplínách. CarTec Moto Univerzita je určená pro začínající a zkušené jezdce. I Valentino #46 měl svého mentora.
  • Klub BMW R 18 pro milovníky jízdy na heavy bikes, nízkých otáček, vysokých řídítek, chromu a tetované kůže.

Těšíme se na návštěvu a společné kilometry v sedle,
Tým CarTec Praha BMW Motorrad
#BMWMotorradCarTecGroup

Showroom BMW Motorrad CarTec Praha můžete navštívit na adrese:
Průběžná 80, Praha 10 – Strašnice
Otevírací doba: Po – Pá 8:00 – 18:00
Tel. recepce: +420 211 155 120

Galerie Showroom BMW Motorrad CarTec Praha