Modely

Zobrazit archiv
CarTec Group Ostrava - 10 let

CarTec Group Ostrava - 10 let

Desáté výročí společnosti CarTec Group jsme oslavili v Multifunční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovic.

Tento jedinečný prostor byl zvolen zcela záměrně.Symbolizuje tvrdou práci, lidské odhodlání a víru ve vlastní sny.

Slavnostním večerem provázel Jiří Langmajer a Jiří Wrobel, v průběhu večera vystoupili ambasadoři CarTec Group Jan Železný a Jiří Veselý.

Spolu s hosty jsme se vydali na virtuální prohlídku všemi showroomy skupiny CarTec Group v Ostravě, Liberci, Praze a Olomouci.

A jelikož je CarTec Group zodpovědnou společností, předali jsme 100.000,- Kč sportovnímu klubu vozíčkářů Ostrava. 

Máme velkou radost, že se nám podařilo propojit dynamiku, tanec a nejmodernější technologie.Společně s oslavou 10 let CarTec Group jsme v Ostravě představili zcela novou generaci vozu BMW X5. Tento vůz udává směr a je jedinečný v každém detailu.

Deset let je za námi a my se těšíme na spoustu RADOSTI, která je před námi.  


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat