Modely

Zobrazit archiv
CarTec Group & MFF Karlovy Vary 2017

CarTec Group & MFF Karlovy Vary 2017

Hezký letní den,

pojďte si s námi připomenout letošní 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Opět byl plný kultury, zážitků, lázeňské nálady, skvělé atmosféry a letos také krásného počasí. To vše probíhalo "za dohledu" 65 vozů BMW, které CarTec Group, jakožto oficiální dodavatel vozů BMW, do Karlových Varů vyslal. Tato oficiální flotila BMW Shuttle Service byla dále doplněna dalšími 15 testovacími vozy - BMW, BMW i a MINI - které mohl vyzkoušet kdokoliv z návštěvníku festivalu. Jízdy začínaly a končily v BMW Zone u Císařských lázní a vedly malebným okolím Karlových Varů. 

Skvostná budova Císařských lázní byla také dějištěm CarTec Festival Party, která se uskutečnila 5.7. Mimo jiné zde vystoupili Ondřej Brzobohatý nebo Markéta Konvičková a bylo nám ctí přivítat vážené hosty, jako byl například prezident KVIFF, pan Jiří Bartoška. Následující den, čtvrtek 6.7., byl ve znamení golfu, kdy se na hřišti Olšová Vrata konal CarTec Festival Golf a tento den byl zakončen stylově v Grandhotelu Pupp společenskou večeří. 

Samozřejmě během tohoto bohatého programu nebyly nikterak omezeny testovací jízdy a návštěvníci festivalu mohli nadále poznávat Radost z jízdy.

Děkujeme všem za přízeň a milá setkání a těšíme se na rok 2018 a 53. ročník KVIFF!

Léto plné pohody a zážitků vám přeje 

tým CarTec Group


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat