Modely

Zobrazit archiv
CarTec Festival Edition & KVIFF 2018

CarTec Festival Edition & KVIFF 2018

Společnost CarTec Group je již popáté oficiálním dodavatelem vozů BMW na Karlovarský filmový festival. Je pro nás velkou ctí být součástí tohoto velkolepého projektu a doufáme, že Radostí z jízdy přispějeme k dokonalé festivalové atmosféře. 

CarTec Group nepořádá letos jen předváděcí jízdy, ale připravili jsme pro Vás opět jedinečnou CarTec Festival Edition!

Exklusivní nabídka CarTec Group. Festival Edition - to nejsou jen atraktivní ceny vozů BMW...
CarTec Group Vám přináší BMW CarTec Festival Edition.
Udělejte si Radost a odstartujte vaše léto na Filmovém festivalu s CarTec Festival Edition.
Co znamená limitovaná edice Festival Edition?
Kupte si Vaše nové BMW od CarTecu do 2. července a vyrazte s námi na Filmový Festival do Karlových Varů. Čekají na Vás vstupenky na filmy a také jedinečná CarTec Film Party ve středu 4. července. Neváhejte a kontaktujte naše prodejce!
CarTec Group, oficiální dodavatel vozů BMW 53. ročníku Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech. Radost míří do Varů... 
Společnost CarTec  Vám ve spolupráci s Karlovarským filmovým festivalem připravila speciální nabídku vozů BMW - CarTec Festival Edition. Při podepsání objednávky a složení zálohy do 2.7. 2018 na jeden z těchto zvýhodněných vozů navíc obdržíte pozvání na Karlovarský filmový festival 2017. Na základě toho si můžete vybrat 2 vstupenky na film dle aktuální nabídky a máte volný vstup na exklusivní BMW CarTec Festival Party, která se uskuteční v půvabných Lázních I  4. července 2018.
CarTec Ostrava - prohlédněte si nabídku vozů
CarTec Olomouc - prohlédněte si nabídku vozů
CarTec Praha - prohlédněte si nabídku vozů

Těšíme se na Vaši návštěvu!

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat