CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW X6 (F16) | VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW X6 (F16) | VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW X6 (F16) | VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.


BMW X6 (F16) | ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST

BMW X6 | DESIGN PURE EXTRAVAGANCE (VÝBAVA)

BMW X6 | M SPORTOVNÍ PAKET (VÝBAVA)


Silný a sportovní. S charakterem modelů BMW X a sportovním stylem coupé překonává BMW X6 všechny hranice. Jeho motory BMW TwinPower Turbo jsou silným spojením dynamiky a hospodárnosti a systém pohonu všech kol BMW xDrive pomáhá přenášet tuto sílu na silnici. Mimořádná výbava, jako je paket Design Pure Extravagance, a rovněž prvotřídní materiály charakterizují vozidlo, které je bezpochyby středem pozornosti – a současně je úžasně praktické.


DESIGN

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.


JÍZDNÍ DYNAMIKA | PŮSOBIVÉ V KAŽDÉM OKAMŽIKU

Okouzlující design vozu BMW X6 je skutečně nezaměnitelný. Nakonec však nad vším ostatním absolutně vyniká jedno jediné: Jaké to ve skutečnosti je řídit tento extrémní výkon? Podvozek vozu BMW X6 nastavuje nová měřítka. BMW xDrive zaručuje mimořádnou trakci – bez ohledu na počasí a bez ohledu na povrch vozovky. Je doplněna vynikající směrovou stabilitou a agilitou, která vás v okamžiku uchvátí. Mezi volitelné možnosti patří adaptivní podvozek a aktivní řízení – pro ještě větší radost z jízdy.


VÝBAVA

Nejlepší herec na scéně: BMW X6. Díky svému energickému vzhledu způsobí toto SAC rozruch, kdekoli se objeví. Jakou roli hraje? To je na vás. Paket Design Pure Extravagance překypuje unikátními detaily. Díky M sportovnímu paketu je vzhled BMW X6 ještě sportovnější. S výbavou BMW Individual dodáte vozidlu nádech luxusní exkluzivity. A pokud k dosažení ideální dokonalosti vzhledu potřebujete ještě něco dalšího, potom se stačí porozhlédnout po originálním příslušenství BMW.


KOMFORT

Můžete využít 580 l až 1525 l zavazadlového prostoru. Zobrazení a barvy panelů se liší v závislosti na jízdním režimu. Komfortní a tichá jízda na jakémkoli povrchu. Víko kufru otevřete dálkově, tlačítkem u řidiče nebo pohybem nohy (na přání). Lze doobjednat elektricky ovládané skleněné střešní okno


MOTORY | MIMOŘÁDNÉ VNITŘNÍ HODNOTY

Bez kompromisů: BMW X6 je ztělesněním síly a výkonu. Ve všech motorových verzích. Současně nabízí mimořádnou hospodárnost. Řada motorů BMW EfficientDynamics v sobě spojuje nejmodernější technologie vstřikování, plně variabilní řízení ventilů a inovativní turbodmychadla. Vůz BMW X6 tak může nabídnout fascinující dynamiku a výkon při zachování nízké spotřeby paliva a emisí.

Fotogalerie
BMW X6 | VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW X6 (F16) | ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST


[ Cílová kotva 1 ]

BMW X6 (F16) | ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.

DESIGN EXTERIÉRU

Široký. Muskulaturní. Dynamický. BMW X6 v sobě spojuje charakter modelů BMW X a sportovní styl coupé. Dominantní přední část obsahuje výrazné otvory pro nasávání vzduchu, které jasně odkazují na obrovskou sílu, ukrytou za nimi. Atletickou postavu vozu podtrhuje velká, sportovně tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek. Další výraz nadřazenosti zajišťují dvojité světlomety a mlhová světla, která jsou umístěna na okrajích přední části. Při pohledu z boku vynikne sportovní silueta připomínající coupé, kterou opticky ohraničují chromové lišty kolem bočních oken. Z tohoto úhlu pohledu je atraktivnost vzhledu BMW X6patrná na první pohled: První část nezaměnitelného bočního prolisu se dynamicky táhne od mohutně tvarovaných podběhů předních kol až ke klikám zadních dveří. Druhá část začíná před zadními blatníky a elegantně se zužuje do zadní části vozu. Při pohledu zezadu, kde masivnost vozu charakterizují horizontální linie, vynikne dynamický vzhled BMW X6 ještě více. Vůz BMW X6 je připraven zbourat všechny hranice.

DESIGN INTERIÉRU

Jasné struktury. Exkluzivní sportovnost. Špičkové zpracování. Interiér BMW X6 je promyšlený do posledního detailu. Interiér s typickým stylem BMW se zaměřuje na řidiče, který si díky zvýšené pozici sedadel užívá skvělého výhledu z vozu. Sportovní tvar sedadel zaručuje optimální oporu těla, a to i při velmi dynamické jízdě.
Silueta coupé a přívětivé tvary interiéru zaručují, že se cestující uvnitř vozu vždy budou cítit pohodlně. Světlé a tmavé plochy interiéru vytvářejí intenzivní kontrasty, prémiové materiály a standardně nabízené kožené čalounění vysílají jasnou zprávu: Dokonalost je samozřejmostí.

[ Cílová kotva 2 ]

BMW X6 | DESIGN PURE EXTRAVAGANCE (VÝBAVA)

S výbavou Design Pure Extravagance vynikne nespoutaná povaha BMW X6 – ať už se na něj díváte z jakéhokoliv úhlu. Exkluzivní detaily v šedé barvě „Cerium Grey“, propracované tvary exteriéru a maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek jsou pouze několika málo prvky z bohaté nabídky. Díky propracovaným kombinacím barev a použitých materiálů je individualistický charakter patrný také uvnitř vozu.

EXTERIÉR

Již tak vysokou kvalitu designu exteriéru BMW X6 posiluje výbava Design Pure Extravagance. Výrazná 20" kola z lehkých slitin „V-spoke 597“ hrají na obzvláště znělou strunu. Obložení sloupků a spodní části zpětných zrcátek je vyvedeno v černém vysoce lesklém provedení. Společně s řadou dalších detailů v šedé barvě „Cerium Grey“ podtrhují vzhled tohoto ohromujícího crossoveru. Mezi tyto detaily patří lemování bočních oken, kryty vnějších zpětných zrcátek, maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek a výrazné detaily v zadní části vozu. Prahové lišty všech čtyř dveří se honosí velmi stylovým provedením v odlišném barevném odstínu. Přední dvě lišty jsou podsvícené a nesou nápis BMW. Hliníkové boční nášlapy a viditelná nerezová ochrana podvozku vpředu a vzadu (taktéž v šedé barvě „Cerium Grey“) jsou navrženy s odkazem na terénní automobily. Moderní mlhová světla s technologií LED se vyznačují výrazně jasným světlem, jehož barva se podobá dennímu. Alternativní nabídku představuje výběr 19" a 20" kol z lehkých slitin v rozmanitých provedeních.

INTERIÉR

Výbava Pure Extravagance propůjčuje interiéru BMW X6 obzvláště luxusní nádech. Jakmile otevřete dveře, upoutají vás podsvícené prahové lišty s nápisem BMW. Dvoubarevné exkluzivní kožené čalounění v provedení černá/bílá („Ivory“) s šedým kontrastním prošíváním vyzařuje mimořádnou eleganci. Dveřní panely jsou rovněž čalouněny kůží „Soft Nappa“. Dojem vysoké kvality doplňuje kožená spodní část přístrojové desky čalouněná bílou kůží „Ivory White“ a obložení interiéru z ušlechtilého amerického dubu. V nabídce je také obložení interiéru „Fineline Pure“ z ušlechtilého dřeva, „Fineline Stripe“ či „Poplar Grain“, stejně jako obložení z leštěného hliníku „Fine Brushed Aluminium“ a dřevěné obložení „Ash Vulcano Brown“, „Sen Light Brown“ nebo černé obložení „Piano Finish Black“ z nabídky BMW Individual. I když se ve voze zrovna nenacházíte, připomínkou jeho mimořádné elegance interiéru s výbavou Pure Extravagance bude exkluzivní klíček od vozu BMW s detaily v provedení „Pearl Chrome“. Výbavu Pure Extravagance pro interiér lze kombinovat s M sportovním paketem

[ Cílová kotva 3 ]

BMW X6 | M SPORTOVNÍ PAKET (VÝBAVA)

Výkon s vykřičníky: S M sportovním paketem získá dynamická aura vašeho BMW X6 zcela nové rozměry.

EXTERIÉR

 • M aerodynamický paket s předním nárazníkem, nástavci prahů a lemy blatníků v barvě karoserie, zadní nárazník s difuzorem v metalické barvě Dark Shadow
 • LED mlhová světla
 • 19palcová M kola z lehkých slitin v designu Double-spoke 623 M s kombinovanými pneumatikami, alternativně 20palcová M kola z lehkých slitin v designu Double-spoke 469 M v barvě Ferric Grey nebo Jet Black s kombinovanými pneumatikami, další kola k dispozici
 • Adaptivní M podvozek, alternativně paket adaptivního podvozku „Dynamic“
 • Lesklé černé lišty Shadow Line od BMW Individual, alternativně hliníkové exteriérové lišty v saténovém provedení
 • Označení M na bocích karoserie
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie
 • Leskle chromované koncovky výfuku ve specifickém designu M sportovního paketu
 • Exkluzivní metalický lak Carbon Black; další barvy karoserie k dispozici
 • Vzduchové průduchy Air Breather v leskle černém provedení

INTERIÉR

 • Prahové lišty s logem M, M opěrka levé nohy
 • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce v kombinaci alcantara/antracitová kůže v M provedení svů; další možnosti čalounění jsou k dispozici
 • M kožený volant s multifunkčními tlačítky a páčkami řazení
 • Antracitové čalounění stropu BMW Individual, alternativně stropnice BMW Individual Alcantara
 • Obložení interiéru v hliníkovém provedení Hexagon; další čalounění k dispozici
 • Klíček s exkluzivním M provedení

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW X6 | VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít