CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

BMW ŘADA 1 V KAPSKÉM MĚSTĚ | NOVÁ KAMPAŇ

BMW ŘADA 1 V KAPSKÉM MĚSTĚ | NOVÁ KAMPAŇ

BMW ŘADA 1 V KAPSKÉM MĚSTĚ | NOVÁ KAMPAŇ

S čerstvým estetickým působením, podmanivou dynamikou a množstvím fascinujících detailů kampaň za uvedení prémiového kompaktního modelu na světový trh velmi odráží charakter samotné nové BMW řady 1. Propracované krátké filmy ukazují novou BMW řady 1 jako nejzajímavější vozidlo ve své třídě a nabízejí výjimečné příležitosti pro zážitky z jízdy značky. Diváci vidí sportovní 5dveřový model představený v zábavném stylu s moderními snímky a živými barvami, který zahrnuje nejen rychlé snímky a rychlé stříhání, ale také několik komických prvků. Společnou hvězdou filmů - spolu s novou BMW řady 1 - je kohout, který na skateboardu provádí velkolepé triky.


S moderním designovým stylem, technologií odpružení, která umožňuje maximální pohyblivost a inovativní funkce připojení, jako je BMW Intelligent Personal Assistant, nabízí nová řada BMW 1 progresivní formu potěšení z jízdy zaměřenou konkrétně na mladé cílové skupiny. Tato postava se odráží také v zahajovací kampani.

„Se spuštěním BMW řady 1 a kampaní vytvořenou za tímto účelem nechceme jen demonstrovat, že třetí vydání tohoto modelu vede kompaktní třídu z hlediska dynamiky jízdy, ale také jasně vyjadřujeme design a životní styl“

říká Michael Sommer, vedoucí komunikace značky BMW.


Kampaňové filmy byly natočeny v Kapském Městě v Jihoafrické republice a režírovány Specterem Berlinem, zavedeným názvem v hip-hopové scéně jako spoluzakladatelem značky Aggro Berlin. Také si pro sebe vytvořil hudební videa pro Marterii a další hip-hop umělce. Jeho poslední produkcí, která upoutala pozornost, bylo video pro skupinu Rammstein. Kromě toho se Specter Berlin již mnoho let úspěšně účastní marketingových kampaní. Je to jeho kombinace klasických prvků produktové komunikace s moderní estetikou videoklipů, která dává kampaním filmy pro BMW 1 Series jejich výraznou přitažlivost.


Kromě 30sekundové televizní reklamy bylo také vyrobeno několik 15sekundových redukcí a dalších formátů pro použití na sociálních médiích. Všechny komunikační nástroje odrážejí živý, barevný charakter kampaně. Nová řada BMW 1 je prezentována výhradně pod názvem „1“.

Fotogalerie
BMW řady 1 | Třetí generace | Testy Miramas

ROZŠIŘUJÍCÍ INFORMACE O BMW ŘADY 1

Příjezd zcela nového BMW řady 1 (F40) předznamenává úsvit nové éry. Třetí generace úspěšného prémiového kompaktního modelu snímá pomyslnou plachtu z nové architektury pohonu předních kol od BMW, která v sobě snoubí pro BMW charakteristickou radost z jízdy a dynamickou dokonalost s výrazným nárůstem vnitřního prostoru. Nové BMW 1 je sportovní, stylové, bezpečné a elegantní, nově okořeněné svěžím designem a nejnovější konektivitou, je to pravé BMW s výrazným charakterem.

Třetí generace BMW řady 1 se veřejnosti poprvé představí 25.–27. června 2019 na nové prezentační platformě BMW Group #NEXTGen v budově BMW Welt v Mnichově. Výstavní premiéru si nové BMW řady 1 odbude v září 2019 na autosalonu IAA ve Frankfurtu. Celosvětové prodeje začnou 28. září 2019.

Úspěšný příběh už od roku 2004.
Nové BMW řady 1 pokračuje v úspěšném příběhu, který napsaly dvě předchozí generace tohoto automobilu. BMW svou charakteristickou dynamiku a elegantní  sportovní design v kategorii prémiových kontaktních vozů poprvé představilo v roce 2004. Druhá generace, představená v roce 2011, se vyznačovala novými svěžími akcenty a mohutnější přední částí, boky i zádí, což v roce 2015 ještě více zdůraznila nově tvarovaná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, větší nasávací otvory, nižší světlomety a nová zadní světla. Druhá generace BMW řady 1 se těšila velké oblibě zejména v Evropě, když v roce 2018 bylo 80 % zákazníků právě ze „Starého kontinentu“.

Největšími trhy byly Německo (přibližně 25 % prodejů) a Velká Británie (více než 20 %), následované Itálií, Francií a Japonskem. Koncem roku 2018 překonalo BMW řady 1 hranici 1,3 milionu zákazníků, což posílilo postavení tohoto vozu jakožto důležitého velkosériového modelu značky BMW.

Propracovaný podvozek a inovativní technologie plus integrace všech klíčových komponent jízdní dynamiky a kontrolních systémů dodávají novému BMW řady 1 ještě více agility, kterou řidiči automobilů s pohonem předních kol i všech kol BMW xDrive zcela jasně rozpoznají. BMW v novém BMW řady 1 zúročilo veškeré své poznatky, jež získalo v průběhu pět let trvajícího vývoje pohonu předních kol u jiných modelů. Výsledkem je dynamická ostrost, která nemá u vozů s poháněnou přední nápravou obdoby a s níž nové BMW řady 1 stanovuje ve třídě prémiových kompaktních vozů zcela nové standardy. Nová architektura BMW s pohonem předních kol navíc umožňuje, aby řada 1 třetí generace nabídla podstatně více vnitřního prostoru, zejména pro cestující na zadních sedadlech a rovněž v zavazadlovém prostoru. 

Spotřeba

BMW řady 1 (F40) (kombinovaná spotřeba paliva: 7,1–3,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 162–100 g/km*)

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW řady 1 | Třetí generace | Testy Miramas

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít