CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

NAŠE SKLADOVÉ VOZY - SKVĚLE VYBAVENÉ A IHNED K DISPOZICI. NABÍDKA VOZŮ ZDE

AKCE: NABITÁ TROJKA BMW 3 Sedan již od 10 499 Kč, BMW 3 Touring již od 10 999 Kč a BMW X3 již od 14 999 Kč

BMW PREMIUM SELECTION | 360° PROHLÍDKA VOZU

BMW PREMIUM SELECTION | CERTIFIKOVÉ OJETÉ VOZY


Kvalita pro nás není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující naše přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici CarTec Praha | CarTec Ostrava | CarTec Olomouc a CarTec Liberec, abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu. Přijďte a přesvědčte se sami!

NABÍDKA OJETÝCH VOZŮ>


BENEFITY


BMW PREMIUM SELECTION | CERTIFIKOVÉ OJETÉ VOZY


DVOULETÉ POJIŠTĚNÍ ZÁRUKY BMW PPREMIUM SELECTION

Automobil, na který se můžete spolehnout: s vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě. V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat jakýkoliv autorizovaný servis BMW a ten se o vás postará.


360° PROHLÍDKA VOZU

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.


 


SERVIS BEZ STAROSTÍ

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.


FINANCOVÁNÍ BMW PREMIUM SELECTION

Váš BMW Premium Selection partner vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

FINANCOVÁNÍ>


OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou vaším BMW Premium Selection partnerem.


KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW V CARTEC GROUP

Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

CHCI TESTOVACÍ JÍZDU>

Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí nás kontaktovat nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

KATALOG VOZŮ BMW>

V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky. Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2021 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2021

Zavřít
Upozornění
Zavřít