CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio


SYMFONIE SÍLY A ZRYCHLENÍ: JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 8 CABRIO

PREFERUJE RYCHLEJŠÍ STYL: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE BMW 8 CABRIO

SPORTOVNÍ VYJÁDŘENÍ STYLU: DESIGN INTERIÉRU BMW ŘADY 8 CABRIO


BMW řady 8 Cabrio (G14) je vyjádřením luxusní sportovnosti. Je charakterním představitelem luxusní třídy vozů BMW, jejichž vzezření vyzařuje maximální smysl pro krásu a sebevědomí. A navíc, toto emocionálně nabité Cabrio je sportovním vozem s podmanivou dynamikou a špičkovými technologiemi, jež mu propůjčují výjimečné dynamické jízdní vlastnosti – to vše pro dosažení nejvyšších ambicí a určení nové dimenze radosti z jízdy.


JÍZDNÍ DYNAMIKA


NÁVOD K EMOCIONÁLNÍMU VZPLANUTÍ: VÝKON BMW ŘADY 8 CABRIO

BMW řady 8 Cabrio posunuje sportovnost na nejvyšší úroveň hlavně díky výkonným motorům a chytře promyšleným komponentům pohonu. Zrychlení sportovního vozu a pečlivě vyladěný podvozek poskytují důkazy o skutečném DNA motoristického sportu. Jsou tak trvalou pozvánkou do výcvikového programu sprintů a ostré jízdy v zatáčkách.


SPORTOVNÍ ESTETIKA JAKO VYJÁDŘENÍ OSOBNOSTI: DESIGN BMW ŘADY 8 CABRIO.

Nízká, protažená silueta, výrazná záď, elegantní styl: BMW řady 8 Cabrio vyzařuje estetickou čistotu a sportovní sebevědomí. Jeho emotivní charakter dokresluje každý detail, jeho sportovní ambice naznačuje každá precizně vedená linie.


DESIGN INTERIÉRU

PRO NEŘEDĚNOU RADOST ZE SPORTOVNÍ JÍZDY: DESIGN INTERIÉRU BMW ŘADY 8 CABRIO

Interiér BMW řady 8 Cabrio (G14) je dokonalou souhrou výjimečného luxusu a koncentrovaného sportovního stylu. Exkluzivní atmosféra, definovaná individuálním vkusem a dokonalým ručním zpracováním, je tvořena elegantními designovými prvky, jako jsou atraktivně navržené skleněné povrchy CraftedClarity, sofistikované BMW Individual rozšířené kožené čalounění Merino s kontrastním prošíváním nebo atraktivní nepřímé osvětlení.

NEJPODMANIVĚJŠÍ PODOBA ESTETIKY: DESIGN EXTERIÉRU BMW ŘADY 8 CABRIO

Stylový, sebevědomý a s výrazným postojem: exteriér BMW řady 8 Cabrio okouzlí hned na první pohled. Od dlouhé kapoty přes nízkou střechu přecházející směrem dozadu ve stylu karoserie kupé až po výrazně dominantní zadní část – silueta tohoto luxusního kabrioletu je obalena aurou sebevědomé sportovnosti. Působivý postoj vozu je zdůrazněn neobyčejně elegantními 20palcovými koly z lehké slitiny a chromovanými exteriérovými doplňky Chrome Line.

PRŮKOPNÍK DESIGNU A OSLNIVOSTI: BMW LASERLIGHT PRO BMW ŘADY 8 CABRIO

Ten suverénní pohled vpřed: laserové světlomety BMW s šestihrannými světelnými trubicemi a modrými designovými prvky dodávají přední části BMW řady 8 Cabrio extrémně vyzývavý a dynamický charakter. V režimu dálkových světel laserové světlomety BMW Laserlight dosvítí do téměř dvojnásobné vzdálenosti než běžné světlomety – až 600 metrů – a přitom zlepšují jak výhled, tak vzhled vozu.


Fotogalerie
BMW M850i xDrive Cabrio

BMW řady 8 Cabrio

[ Cílová kotva 1 ]

SYMFONIE SÍLY A ZRYCHLENÍ: JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 8 CABRIO

Maximální dynamika, maximální výkon, maximální radost z jízdy – BMW řady 8 Cabrio (G14)vám v rekordním čase zvýší tep a posune vaše vnímání svobody až na limit. Čím více zatáček, tím větší radost z jízdy. Díky exkluzivním prvkům inspirovaným světem motorsportu tento luxusní sportovní kabriolet posunuje výkon a preciznost na novou úroveň. Kromě točivého, výkonného zážehového 8válce TwinPower Turbo o objemu 4,4 litru a výkonu 390 kW (530 k) je v nabídce i výkonný a uhlazený vznětový 6válec TwinPower Turbo s výkonem 235 kW (320 k).


MISTROVSKÝ TEMPERAMENT: ZÁŽEHOVÝ 8VÁLEC BMW TWINPOWER TURBO V BMW ŘADY 8 CABRIO

Nejmodernější technologie a výjimečný výkon: zážehový 8válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 8 Cabrio s objemem 4,4 litru a výkonem 390 kW (530 k) je unikátním spojením výjimečné dynamiky a hospodárnosti. Díky nejvyššímu točivému momentu 750 Nm si každou cestu užijete na maximum. K optimalizaci přenosu výkonu a dosažení výjimečné hospodárnosti slouží dvě výfuková turbodmychadla s nepřímým chlazením stlačeného vzduchu a přímé vstřikování pracující s tlakem až 350 barů. Celkový dojem je samozřejmě dokreslen sytým zvukem motoru V8, který signalizuje výkon ihned po nastartování.


DOKONALÁ OVLADATELNOST NIKDY NEBYLA TAK VZRUŠUJÍCÍ: PROGRESIVNÍ TECHNOLOGIE PODVOZKU BMW ŘADY 8 CABRIO

Každý detail BMW řady 8 Cabrio je navržen pro maximálně sportovní pocit. Integrální aktivní řízení s natáčecí zadní nápravou přináší výjimečnou agilitu ve vysokých rychlostech i při jízdě v zatáčkách. Navíc, inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive v kombinaci s M sportovním diferenciálem a standardně dodávanými kombinovanými sportovními pneumatikami přináší optimální trakci a jízdní stabilitu v širokém rozpětí jízdních situací. Snížená světlá výška, vysoká tuhost karoserie a Adaptivní M podvozek dotvářejí dynamický jízdní zážitek a nekonečnou radost z jízdy, kterou tento fascinující sportovní vůz nabízí.

[ Cílová kotva 2 ]

PREFERUJE RYCHLEJŠÍ STYL: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE BMW 8 CABRIO

Progresivní luxus: díky sofistikovaným technologiím se každá jízda s BMW řady 8 Cabrio (G14)  promění v unikátní zážitek, který splní všechna přání v oblasti komfortu, bezpečnosti nebo špičkové funkčnosti.


OKO POZOROVATELE: M KARBONOVÝ PAKET EXTERIÉRU PRO BMW ŘADY 8 CABRIO

Proměna špičkové technologie v ryzí krásu: M karbonový paket exteriéru působivě posiluje sportovní a sebevědomý charakter BMW řady 8 Cabrio. Snadno zapamatovatelné nápadné prvky zadní části jsou zvýrazněny opticky ostřejšími tvary difuzoru a koncovkami výfukové soustavy ohraničenými karbonovými rámečky. Výrazný design je dále zdůrazněn příčkami v centrálním nasávacím otvoru i krajních nasávacích otvorech předního nárazníku a zpětnými zrcátky z pravého karbonu. To vše způsobuje, že vůz vypadá jako v pohybu, i když stojí.

[ Cílová kotva 3 ]

SPORTOVNÍ VYJÁDŘENÍ STYLU: DESIGN INTERIÉRU BMW ŘADY 8 CABRIO

To nejlepší z obou světů: interiér BMW řady 8 Cabrio unikátním způsobem spojuje komfort a jedinečnost luxusního vozu s puristickým pojetím sportovního automobilu. Výběr materiálů a prvotřídní kvalita zpracování vytvářejí exkluzivní, luxusní atmosféru spojenou se sportovně redukovaným designem interiéru. To vše zajišťuje unikátní pocit z jízdy. Pozoruhodný výběr barev a prvků výbavy poskytuje maximální volnost vyjádření individuálního charakteru.


LUXUS JE SOUBOREM MNOHA DETAILŮ:

BMW řady 8 je elegantní kabriolet, který každou precizní linií a rafinovaným detailem vyzařuje individuální luxus. Výběr materiálů, pečlivé ruční zpracování a celkově sebevědomý vzhled poskytuje skutečně nezapomenutelný zážitek živelné sportovnosti.

Spotřeba

BMW M850i xDrive:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–9,9

Emise CO2 v g/km (kombinované): 229–225g

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Convertible

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít