CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive (F40) podtrhuje své postavení sportovní vlajkové lodi modelové řady exkluzivním vzhledem a barevnými akcenty v šedém provedení Cerium Grey. Toto je jediná modelová varianta, která se vyznačuje BMW maskou chladiče v originálním mřížkovaném designu. Rámeček a trojrozměrné prvky jsou v provedení Cerium Grey, stejně jako další pro tento model specifické prvky nasávacích otvorů, kryty zpětných zrcátek a zkosené 100mm koncovky výfuku kopírující tvar zadního nárazníku. Stejně jako spodní část zadního nárazníku BMW M, také další části vnějších zpětných zrcátek jsou v leskle černém provedení. Jako u Modelu M Sport zdobí okna leskle černé lišty BMW Individual high-gloss Shadow Line, zatímco M135i xDrive je nabízeno exkluzivně s BMW M zadním spoilerem v barvě karoserie, který je delší než standardní spoiler a pro lepší aerodynamiku se vyznačuje mírným záhybem směrem nahoru.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 1 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 1 >


Extra dávka sportovnosti pro BMW M135i xDrive. 

Pozitivní dynamický vliv torzně tuhé karoserie je ještě výraznější u ultra sportovního vrcholného modelu BMW M135i xDrive. Kromě vzpěry v motorovém prostoru, která je montována do všech modelů, těží z dodatečného vyztužení přední části, v oblasti středového tunelu a také tužšího uložení stabilizátoru, který skvělým způsobem zpevňuje karoserii a zlepšuje kvalitu jízdy. To vše kombinuje se standardně dodávaným M sportovním podvozkem a M sportovním řízením se strmějším převodovým poměrem a ještě ostřejšími reakcemi. Účinek posilovače M sportovního řízení se mění v závislosti na rychlosti jízdy a bočním zrychlení vozu. Stabilitu ve vysokých rychlostech zvyšuje propracovaná aerodynamika, která snižuje vztlak na obou nápravách. M sportovní brzdy poskytují jak vynikající odolnost proti vadnutí, tak dostatečnou brzdnou sílu za všech okolností. M sportovní řízení a M sportovní brzdy jsou k dispozici také jako volitelné prvky výbavy pro ostatní modely BMW řady 1.

MAGAZÍN BMW: NOVÉ BMW ŘADY 1 (F40) | Ideální spojení agility a prostoru > 

Nejvýkonnější čtyřválcový motor BMW Group pod kapotou vrcholného modelu. Ze všech motorů dostupných pro nové BMW řady 1 je to nově vyvinutá čtyřválcová jednotka pracující pod kapotou BMW M135i xDrive, jež na sebe strhává veškerou pozornost. Jedná se o nejvýkonnější čtyřválcový motor BMW Group, který pomocí technologie BMW TwinPower Turbo z 2 litrového objemu generuje výkon 225 kW (306 k) v rozmezí 5000 až 6250 1/min. Maximální točivý moment 450 Nm přichází v 1750 1/min a nepolevuje až do 4500 1/min. Vrcholný model sprintuje z klidu na 100 km/h za 4,8 s (4,7 s s M Performance paketem, k dispozici od 11/2019), zatímco maximální rychlost je omezena na 250 km/h. Navzdory těmto úctyhodným výkonnostním parametrům si BMW M135i xDrive v kombinovaném cyklu vystačí se 7,1 až 6,8 litru paliva na 100 km a vypouští pouze 162–155 gramů CO2 na kilometr.


ZKUŠEBNÍ JÍZDA BMW ŘADY 1 >

ESHOP: DOPLŇKY BMW ŘADY 1 >

Fotogalerie
BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive | Interiér | Exteriér

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 1 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 1 >


EXTERIÉR BMW ŘADY 1 (F40) | Moderní design s novými proporcemi a čistými liniemi

Přechod na BMW architekturu pohonu předních kol se odráží v nových proporcích a plynulých a protáhlých liniích zcela nového BMW řady 1. Kratší přední kapota přechází do čelního skla, zatímco dlouhá střešní linie směrem dozadu mírně klesá. Široká zadní část se sportovně tvarovanými boky nad zadními koly zdůrazňuje při pohledu zezadu mohutný, sportovní vzhled vozu. Kompaktní karoserie současně nabízí podstatně více prostoru s rozměry, které jsou téměř identické s předchozím modelem, vůz je tak ještě praktičtější pro každodenní použití. S délkou 4319 mm je nové BMW řady 1 o pět milimetrů kratší než jeho předchůdce.Pokud jde o šířku (nyní 1799 mm), vyrostl model třetí generace o 34 mm, zatímco výška (1434 mm) narostla o 13 mm. S délkou 2670 mm je rozvor o 20 mm kratší než u předchůdce. 

Nová přední část s větší BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek.
Při pohledu zpředu BMW řady 1 okamžitě zaujme novou přední částí a reinterpretací ikonických BMW tvarů. Charakteristická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je větší, na první pohled výraznější a poprvé u tohoto modelu se ledvinky uprostřed spojují. Tímto provedením nové BMW řady 1 následuje trend, který stanovily větší sedany BMW. Sportovní vrchol řady BMW M135i xDrive (kombinovaná spotřeba paliva: 7,1–6,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 162–155 g/km*) vyniká osobitou maskou chladiče, jejíž výrazná síťovaná výplň nahrazuje klasické lamely. Tento trojrozměrný prvek je inspirován závodními vozy a propůjčuje přední části vozu další hloubku a rozměr. Dalším rozlišovacím prvkem modelu M135i xDrive jsou ozdobné prvky v každém z nápadných nasávacích otvorů. Tvar a velikost nasávacích otvorů dávají najevo sportovní vlastnosti vozu i v základním provedení nového BMW řady 1.

INTERIÉR BMW ŘADY 1 | Více prostoru a vysoká kvalita na pohled i na dotek

Interiér nového BMW řady 1 kombinuje více skutečného prostoru a lepší dojem z prostornosti s vysoce kvalitními materiály, na řidiče orientovanými ovladači a inovativními detaily, jako jsou podsvícené interiérové lišty, které se v BMW objevují vůbec poprvé. Moderní a přehledný interiér vytváří dojem dynamiky a kvality, podtržený souhrou různých povrchových úprav a texturních prvků za volantem, na přístrojové desce a na dveřích. Sdružené ovladače umožňují snadnou obsluhu, zatímco praktické úložné prostory zvyšují úroveň komfortu. Přístup k volitelně dodávaným prvkům infotainmentu, které přináší nový koncept ovládání BMW Operating System 7.0, volitelně také s ovládáním gesty, je k dispozici prostřednictvím souboru displejů, jejichž úhlopříčka dosahuje až 10,25 palce (s BMW Live Cockpit Professional).

Více prostoru pro kolena a větší zavazadlový prostor.

Nové BMW řady 1 udělalo velký skok kupředu, pokud jde o prostornost interiéru. Architektura pohonu předních kol s napříč uloženými motory a nízkým středovým tunelem nabízí cestujícím výrazně více prostoru než předchozí model. To platí především pro cestující na zadních sedadlech. Dozadu se lépe nastupuje a cestující mají k dispozici o 33 mm větší prostor pro kolena. Prostor pro hlavu se modelu, který je vybaven u BMW řady 1 vůbec poprvé nabízenou ven se otevírající panoramatickou střechou, zvýšil nejméně o 19 mm. Cestující na zadních sedadlech se mohou těšit z o 13 mm většího prostoru pro lokty, zatímco řidič a jeho spolujezdec vpředu se v tomto ohledu mohou těšit na dalších 42 mm navíc. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 20 litrů na 380 litrů (1200 litrů se sklopenými opěradly zadních sedadel). Minimální šířka zavazadlového prostoru se také zvýšila, a to o 67 mm. Vůbec poprvé je pro nové BMW řady 1 k dispozici funkce elektrického otevírání víka zavazadlového prostoru.

Spotřeba

BMW M135i xDrive kombinovaná spotřeba paliva: 7,1 – 6,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 162 – 155 g/km

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít