Přeskočit na obsah
CarTec Group

Zdravíme všechny naše fanoušky,

ve středu 5.10.2022 se k příležitosti 50. výročí divize M značky BMW uskutečnila předváděcí akce vlajkových sportovních modelů BMW M pod záštitou BMW CarTec Praha

Oslava 50 let BMW M se uskutečnila na polygonu MAX Cars v Dlouhé Lhotě. Návštěvníci se mohli detailně seznámit s nejnovějšími BMW M modely, posadit se a obdivovat skvostné provedení interiérů, a dokonce si vyzkoušet jejich skvělé jízdní vlastnosti, a to na vlastní kůži. A co by to bylo za akci, kde by nebylo slyšet pískání pneumatik? Na klienty čekala škola smyku, během které mohli otestovat své vozy a jejich jízdní dovednosti na kluzné ploše.

Jaké modely BMW M mohli návštěvníci vidět a vyzkoušet? Nepřehlédnutelným hlavním aktérem vozového parku byl všemi známý model BMW M5 Competition, za jehož volantem se rozbuší srdce radostí i zkušenému jezdci. Vozový park dále doplnily modely BMW M4 coupé s nadupaným vysokovýkonným zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo a BMW M4 cabrio, ve kterém máte možnost naslouchat řvoucímu motoru, a to vše samozřejmě ve verzi Competition. V neposlední řadě stojí za zmínku BMW M8 Competition, které je kombinací luxusu a sportovní jízdy. Skupinu SAV zastoupily modely BMW X3 M Competition v ikonické  žluté barvě a také nemohlo chybět BMW X6 M Competition, které je schopno při váze 2,2 tuny zastavit ze 160 kilometrů v hodině na úžasných devadesáti metrech.

Aby toho nebylo málo, byla i příležitost řídit novinky ze stáje BMW v podobě BMW iX, BMW X1, ale i první čistě elektrické „Mko“ a to BMW i4 M50.

Vše a mnohem více uvidíte na fotografiích a videu z akce.

Zaujal Vás nějaký z našich modelů? Pokud jsme Vám navodili byť jen myšlenku na koupi nového vozu, neváhejte a stavte se za námi v CarTec Praha. Tímto děkujeme za pozornost a budeme se těšit někdy příště na viděnou.

Galerie BMW M Roadshow s CarTec Praha 2022