Přeskočit na obsah
CarTec Group

Program BMW Individual vždy představoval jedinečný zápal pro detail a skutečnou exkluzivitu. Prvky výbavy, které se vyznačují ručně tvořenou dokonalostí, svojí jedinečností podtrhují osobní charakter. Nabídka BMW Individual ohromuje těmi nejkvalitnějšími materiály a fascinujícími barevnými kombinacemi. Díky tomu se vašim přáním a prostoru k individuální realizaci meze nekladou. Objevte téměř neomezené možnosti BMW Individual a vytvořte takové BMW, které se bude hodit k vašemu já.

Zaručený rej barev: BMW Individual má pro vás připraveno více jak 100 exkluzivních barev v těch nejkvalitnějších odstínech. Matné barvy zdůrazňující výrazné tvary, zářivé metalízy s jedinečnými zářivými efekty a fascinujícím hlubokým leskem. Vytvoříte nápadná dvoubarevná provedení nebo s našimi designéry namícháte svůj vlastní barevný odstín – pro maximální individualitu a styl odrážející vaši skutečnou osobnost.

MATNÁ VS. METALICKÁ

Matné barvy od BMW Individual odvážným způsobem zdůrazňují výrazný designový jazyk každého BMW. Ani světlo, ani stín nedokážou zakrýt fascinující souhru mezi precizně tvarovanými plochami. Naproti tomu metalické laky BMW Individual umožňují každému vozu vyzařovat svůj vlastní jedinečný lesk. Díky svým nenapodobitelným třpytivým efektům, jedinečnému lomu světla a fascinujícímu hlubokému lesku vytvářejí nezapomenutelný dojem.

LÁSKA K DETAILU

Barevné sladění karoserie s prvky, jako je charakteristická maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek, vzduchové průduchy Air Breather, ozdobná vykládání klik dveří nebo zadní lišta, vytváří dokonalý vzhled ušitý na míru. Ať už v černém nebo jiném provedení, díky BMW Individual se každý detail stává exkluzivním akcentem harmonicky navržené kompozice nebo jejím pečlivě promyšleným kontrastem.

„BMW Individual Manufaktur je prodlouženou rukou našich zákazníků. Nástroj, který jim umožňuje, aby zhmotnili své automobilové sny.“

Lothar Schupet, vedoucí oddělení Sales Management Regions & Marketing BMW M GmbH

 

Vychutnejte si svobodu, kterou vám BMW Individual nabízí při konfiguraci interiéru vašeho vozidla. Kombinujte kůži, hedvábí, alcantaru, dřevo a mnoho dalších vzácných materiálů a vytvořte si přesně takový interiér, o jakém jste vždy snili. Fantazii se meze nekladou: BMW Individual Manufaktur splní každé vaše přání bez ohledu na to, jak je neobvyklé. A za předpokladu, že vaše přání nebudou v rozporu s bezpečnostními požadavky nebo identitou značky, je možné úplně vše.

POSLEDNÍ DETAIL

Decentní ozdobné vykládání jako umělecká dekorace. Zapuštěné diamanty jako oslnivé prvky poutající vaši pozornost. Obložení interiéru BMW Individual, vyrobené z těch nejvzácnějších materiálů na světě, nejrůznějšími způsoby dokazuje, že je bezkonkurenčním prvkem výbavy. Můžete například proměnit konkrétní vzor dřeva, které je pro vás jedinečné, v mimořádně velkolepý dekorativní prvek. Nebo pravým stříbrem dodat interiéru skutečnou exkluzivitu.

NEZAMĚNITELNÉ

BMW Individual vám při konfiguraci detailů interiéru čalouněného precizní jemnou kůží Merino nechává zcela volnou ruku. Vše je možné, od výběru barvy až po skladbu působivých dvoubarevných kožených čalounění. Exkluzivní charakter vytváří mistrovské kontrastní prošívání. Zlatým hřebem procesu individualizace jsou personalizované znaky a monogramy.

BMW Individual Manufaktur: Speciální červený metalický lak Damast Red s ručně malovanou linkou.

BMW AG: Chromová kola z lehké slitiny W-spoke 646.

Stejně jako před 25 lety, i dnes BMW Individual znamená vyjádření osobnosti. Prostřednictvím principu ručně vyráběné dokonalosti a skutečné exkluzivity je vše podřízeno přáním zákazníků a jejich jedinečným osobnostem. Díky tomuto přístupu bylo uplynulých 25 let svědkem vzniku modelů BMW Individual s výjimečným charakterem a nadčasovým vzhledem.

U příležitosti 25. výročí představilo BMW Individual jedinečné mistrovské dílo: BMW Individual M760Li xDrive inspired by Nautor’s Swan. Tento unikátní automobil, vytvořený ve spolupráci s tradičním finským výrobcem jachet Nautor’s Swan, je ódou na individuální pojetí luxusu a dokonalé řemeslné zpracování. Vřelou atmosféru navozující teakové dřevo je stěžejním materiálem v interiéru a úchvatným způsobem symbolizuje snahu o dokonalost v kontextu elementů větru a vody.

Na příštích 25 let je už nyní jedna věc jasná – BMW Individual zůstane věrné svému přesvědčení a udělá vše pro to, aby zákazníci mohli jezdit přesně takovým BMW, které odpovídá jejich osobnosti.

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.