CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW i8 Coupé (i12) | Pohled do budoucnosti

BMW i8 Coupé (i12) | Pohled do budoucnosti

BMW i8 Coupé (i12) | Pohled do budoucnosti

BMW i8 Coupé (i12) odhaluje novou podobu budoucnosti. Plné nadšení a fascinace je připraven novým způsobem definovat pojem mobilita. Pro bezpodmínečnou radost z jízdy všude, kam vede silnice. Už při prvním pohledu zvýší hladinu adrenalinu v krvi. A stejně tak rychle se pohybuje ručička rychloměru: inovativní plug-in hybridní pohon generuje 374 k a 570 Nm. Díky tomu BMW i8 Coupé zrychluje z 0 na 100 km/h za pouhých 4,4 sekundy. Nejrychlejší cesta vstříc novým zítřkům.

NABÍDKA VOZŮ BMW i8 V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW i8 >


BMW i8 Coupé | POHLED DO BUDOUCNOSTI

BMW i8 Coupé se do posledního detailu prezentuje jako futuristický automobil. Jeho progresivní tvary mluví jasným jazykem, který už nemůže být dynamičtější. Nejvýraznější prvek: impozantní, pohodlně otevíratelné výklopné dveře z uhlíkových vláken. Sportovně pojatá přední část i nadále zosobňuje individuální charakter a hrdě dává na odiv BMW masku chladiče ve tvaru ledvinek, kterou po stranách doplňují full-LED přední světlomety a přepracované větrné clony. Výrazný černý pás ve tvaru V se táhne podél celého vozu, čímž zdůrazňuje jeho nízkou siluetu. Působivý uhlazený design rovněž optimalizuje proudění vzduchu a vytváří aerodynamiku, která nemá obdoby. BMW i8 Coupé tak představuje dokonalou symbiózu tvaru a funkce, jež zná pouze jeden směr: kupředu.

BMW i8 Coupé | ŘÍDÍCÍ STŘEDISKO BUDOUCNOSTI

Také interiér zdůrazňuje jedinečný charakter BMW i8 Roadster. To je okamžitě patrné z exkluzivní výbavové linie Accaro Amido/E-Copper. Interiér v sobě odráží dynamické křivky exteriéru, díky čemuž celý kokpit vytváří futuristickou sportovnost. Středový panel je nakloněn směrem k řidiči a ovladače jsou rozmístěny intuitivně. Tím je zaručena maximální orientace na řidiče a přehlednost. Optimální boční podporu těla a maximální komfort poskytují nová elektricky nastavitelná sportovní sedadla. LED osvětlení interiéru v noci vytváří vysoce kvalitní, působivé prostředí. Světelné linky zvýrazňující tvar dveří, přístrojové desky, středové konzoly a volant jsou dodávány na přání a jejich barvu lze podle nálady měnit z modré EfficientDynamics na jantarově žlutou či bílou.

NOVÁ DEFINICE DYNAMIKY

BMW i8 Coupé zkrotí dokonce i vítr. A to nejen svým sportovním vzhledem, ale také aerodynamickým tvarem karoserie, extrémně lehkou konstrukcí a vrstveným designem LED zadních světel, o něž se žádný větrný poryv nezastaví.

42 g/km

Vyrazte vpřed a díky účinnému hospodaření s energiemi BMW i8 Coupé nenechte nic za sebou. Tento systém koordinuje spolupráci mezi elektromotorem, akumulátorem a spalovacím motorem, která je vždy zaměřena na maximální výkon s minimální spotřebou. Tak vzniká mimořádně účinný a výkonný plug-in hybridní systém, což dokazuje kombinovaná spotřeba pouze 1,9 l/100 km a emise CO2 jen 42 g/km*.

NOVÁ PODOBA LEHKOSTI

Buďte ve vedení. S novým BMW i8 Coupé je to snadné. Jedním z důvodů je jeho mimořádně lehká architektura LifeDrive. Ta se skládá z modulu Drive, hliníkového podvozku a modulu Life, ultralehkého prostoru pro cestující z vysokopevnostního karbonu. Oba komponenty jsou do posledního gramu hmotnostně optimalizovány s cílem efektivně na silnici přenést promyšlenou trvalou udržitelnost s vybroušenou sportovností.

SVOBODA DOJET KAMKOLIV

Nabíjení nebo tankování – s komplexním paketem produktů a služeb 360° ELECTRIC lze s BMW i8 Coupé zvládnout hravě oba úkony. Doma můžete své BMW i8 snadno nabíjet prostřednictvím nabíjecí stanice BMW i Wallbox nebo nabíjecím kabelem. Pokud chcete, můžete používat ekologicky získanou elektřinu BMW Green Energy od společnosti NATURSTROM. Individuální konzultace, odbornou montáž a počáteční nastavení provádí kvalifikovaný elektrikář. Na svých cestách se setkáte s neustále se rozšiřující sítí nabíjecích stanic, na nichž můžete platit pomocí karty ChargeNow. Prostřednictvím aplikace ChargeNow, nebo přímo ve vašem BMW i8 Roadster, například přes plně propojené navigační služby BMW ConnectedDrive, zjistíte, kde se nacházejí další nabíjecí stanice.

PROPOJENÍ S BUDOUCNOSTÍ

BMW ConnectedDrive nabízí inovativní řešení, jež přináší novému BMW i8 Roadster vysokou úroveň konektivity pro plně inteligentní a trvale udržitelnou formu mobility. Například služby BMW ConnectedDrive pro navigaci vypočítají vždy nejhospodárnější cestu k cíli. Kromě toho funkce Remote Services aplikace BMW Connected pro iOS a Android jediným dotykem prstu poskytnou spoustu důležitých informací týkajících se vašeho BMW i8 Roadster. Díky BMW Teleservices váš BMW i Autorizovaný dealer vždy přesně ví, kdy je čas na servis.

Fotogalerie
BMW i8 Coupé (i12) | Pohled do budoucnosti

BMW I8 COUPÉ (I12) | POHLED DO BUDOUCNOSTI

BMW i | BORN ELECTRIC.

Projekt BMW i vznikl v roce 2013. Od té doby průkopníci elektromobility z celého světa s námi jezdí, žijí a sdílejí naši vizi dopravy budoucnosti. Na sociálních sítích si založili soukromé profily, kde vyprávějí příběhy o elektrických vozidlech a sdílejí momenty každodenního života s BMW i3.

NABÍDKA VOZŮ BMW i8 V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW i8 >


BMW i je průkopnický koncept dlouhodobě udržitelné mobility. Světu představuje pokroková elektrická vozidla i služby související s dopravou, jedinečný, inspirativní design a nové chápání pojmu známého jako udržitelnost. Nové automobily vzbuzují obdiv: ať už máme na mysli plně elektrické BMW i3, vozidlo s nulovými lokálními emisemi pro jízdu do města, navržené s přístupem trvalé udržitelnosti, nebo BMW i8 Roadster a i8 Coupé jako nejprogresivnější sportovní vůz současnosti.

BMW i

Náš svět se rychle mění: města se mění v megapole a stále více lidí se neustále stěhuje z jednoho místa na druhé. Zároveň s tímto fenoménem roste i touha po skutečných hodnotách i udržitelném a uvědomělém způsobu života. V BMW i se k těmto změnám stavíme systematicky a komplexně.

NOVÁ PODOBA MOBILITY

V BMW i jsme zpochybnili všechno, co jsme kdy dříve slyšeli o způsobech dopravy. Kompletně jsme revidovali pojem „koncepční vůz“, s novými výrobními závody a novými pracovními postupy. Vsadili jsme na sílu elektrické energie bez emisí. S vizionářským a trvale udržitelným designem. Výsledkem jsou vozy BMW i3 a BMW i8 – automobily s pojetím, které se přizpůsobuje individuálním požadavkům.

PRŮKOPNÍK DOPRAVY V BUDOUCNOSTI

Elektrické a elektrizující – BMW i3 je do detailů propracovaný high-tech vůz, který s pohledem upřeným do budoucnosti překonává sám sebe. Mění tvář individuální dopravy: je vizionářský, inovativní a trvale udržitelný. BMW i3 je víc než jen automobil. Je to přístup k životu.

ODVAHA A VIZE

BMW i8 Roadster a BMW i8 Coupé jsou plug-in hybridní automobily, které v sobě spojují výkon sportovního modelu se spotřebou malého automobile. Jejich design, aerodynamika a stylové detaily jsou důkazem, že udržitelnost není kompromis, ale postoj.

ELEKTROMOBILITA PRO KAŽDÝ DEN

BMW i3, jako první automobil navržený přímo pro elektrický pohon, umožní každý den využívat k životnímu prostředí odpovědný způsob dopravy. Základní myšlenkou stojící za BMW i8 je vize moderního a hospodárného sportovního vozu. Vozy BMW i vyjadřují váš styl – a životní postoj.

ZCELA NOVÝ DRUH RADOSTI Z JÍZDY

BMW i3 a BMW i8 jsou průkopníci nové éry. Zatímco ještě před nedávnem jsme slyšeli zvuky motorů, nyní sílu tvoříme v tichu. Konečně zažíváme dynamické chování ve městě ve zcela nové, klidné podobě. Je to tím, že BMW i změnilo elektrickou mobilitu a pokračuje zcela novým, trvale udržitelným směrem.

POHODLNÉ DOBÍJENÍ DOMA

Vozidlo je průměrně zaparkováno 22 hodin denně. Tento čas můžete optimálně využít k pohodlnému nabití vašeho BMW i3 nebo BMW i8. Například pomocí standardního nabíjecího kabelu nebo nabíječky BMW i Wallbox.

DOBÍJENÍ KDEKOLIV NA CESTÁCH

I když jste neustále v pohybu, vždy jsou připraveny různé možnosti dobíjení vašeho BMW i3 nebo BMW i8. Mobilní služba ChargeNow vám ukáže, kde najít nejbližší dobíjecí stanice. Díky tomu své vozidlo dobijete prakticky kdykoliv – během nakupování, práce nebo odpočinku.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.


Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah):
Spotřeba paliva (kombinovaná): 0
Emise CO2 (kombinované): 0
Spotřeba energie v kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah) s prodlužovačem dojezdu:
Emise CO2 v g/km (kombinované): 14,0* / 13,0**
Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9* / 11,5**
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i3s (94 Ah):
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotřeba energie v kWh/100 km: 14,31
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i3s (94 Ah) s prodlužovačem dojezdu:
Emise CO2 v g/km (kombinované): 14,01
Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 12,51
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,71

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i8 s plug-in hybridním systémem BMW iPerformance (2)(3):
Emise CO2 v g/km (kombinované): 49
Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i8 Roadster s plug-in hybridním systémem BMW iPerformance (2)(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 46

* Varianta kol 1: 19‘‘ kola
** Varianta kol 2: 20“ kola; zimní pneumatiky

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty pro vozidla označená (2) jsou předběžné.

Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Další informace o oficiálních hodnotách spotřeby paliva a specifických emisích CO2 pro nová osobní vozidla najdete v dokumentu ʹPokyny o spotřebě paliva a emisí CO2 nových osobních automobilůʹ, které jsou k volně k dispozici ve všech prodejních místech BMW a na adrese DAT Deutsche Autombil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 737 60 Ostfildern, Německo.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW i8 Coupé (i12) | Pohled do budoucnosti

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít