CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

BMW i3s a MINI Cooper SE Countryman ALL4 vyhrály v Green Rally Zlín

BMW i3s a MINI Cooper SE Countryman ALL4 vyhrály v Green Rally ZlínV rámci Barum Czech Rally Zlín, letošního předposledního podniku mistrovství republiky v automobilových rally, se o víkendu 17.–18. srpna jela také soutěž Green Rally, určená pro vozy s elektrickým nebo hybridním pohonem. Soutěž je navržena jako jízda pravidelnosti a koná se z velké části na uzavřených tratích mistrovství republiky. Cílem posádek je co nejvíce se na měřených úsecích přiblížit předepsaným časům. Za odchylky se posádkám přičítají trestné body. 

Ve dvoudenní soutěži se na prvním místě mezi elektromobily umístilo BMW i3s posádky Ondřej Babáček a Soňa Urbanová, kteří nasbírali 320 trestných bodů. V první desítce vozů navíc dojely i další čtyři vozy BMW i3. BMW i3 bylo také nejhojněji zastoupeným vozem celé soutěže.

V kategorii hybridních vozů patřilo první místo plug-in hybridnímu MINI Cooper SE Countryman ALL4, který řídila „tovární“ posádka MINI team v obsazení Ivo Králíček se spolujezdcem Petrem Králíčkem. Tato posádka dokonce dosáhla celkově nejlepšího výsledku, když během dvoudenní soutěže na devíti měřených úsecích inkasovala jen 313 trestných bodů.

Dosažené výsledky ukazují na mimořádnou technickou vyspělost elektrických hnacích soustav BMW Group, a současně i na umění jejich posádek. 

Elektrifikované vozy BMW Group vykazují nejen mimořádně nízké hodnoty spotřeby energie, ale současně svými rychlými a přirozenými reakcemi umožňují svým řidičům velmi přesně reagovat na aktuální situace. BMW i3s a MINI Cooper SE Countryman ALL4 vyhrály v Green Rally Zlín

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít