Modely

Zobrazit archiv
BMW Golf Cup International 2016 - CarTec Group & CarTec Olomouc

BMW Golf Cup International 2016 - CarTec Group & CarTec Olomouc

Krásný letní den!

Máme za sebou další ročník BMW Golf Cup International 2016, který se již tradičně konal v Golf & Ski Resortu Ostravice. První kvalifikační kolo proběhlo ve čtvrtek 16.6.2016 a na Ostravici nás přivítalo krásné počasí. Následující den kvalifikace byl pro hráče o poznání náročnější, na obloze se vystřídaly všechny odstíny modré i černé doprovázené větrem a deštěm. Golfisté se ale této zkoušce vytrvalosti postavili čelem a zdolali všech 18 jamek. Sobotní finále bylo už jen příjemným zakončením tohoto třídenního klání na greenu.

 Doufáme, že si všichni zúčastnění golfový turnaj užili, a těšíme se na viděnou!

Tým CarTec Group


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat