Modely

Zobrazit archiv
BMW Golf Cup 2012

BMW Golf Cup 2012

V sobotu 2. 6.2012 se uskutečnil jubilejní, již desátý ročník BMW Golf Cup International 2012, pořádaný společností CarTec Group s.r.o.. A my jsme se snažili, aby se naši hráči cítili „jako v nebi.“

Přicházející tak vítaly hostesky-andělé v nebeské bráně a na hřišti nechyběla ani „ďábelská“ 15. jamka. Hráči si zde mohli vsadit, kdo trefí green první ranou a přispět tím tak na charitu. Výtěžek ze startovného, trouble shotu
a ďábelské jamky byl předán Nadaci Naše Dítě a pomůže tak dětem v nouzi v Moravskoslezském kraji.

Novinkou bylo uspořádání dětského BMW Golf Cupu, takže i malí golfisté si mohli zasoutěžit na 9. nebo 18. jamkách.

Již tradičně byl pro hosty připraven bohatý doprovodný program s golfovou akademií, které se mimo trenérů zúčastnil i Standa Matuš, dále pak soutěž v jízdě golfovými bugynami „vydesignovanými“ jako jednotlivé modely BMW.
Příjemné byly thajské masáže i beauty studio, pro zvědavce byla k dispozici paní kartářka.

Ceny vítězům letos navrhl a vytvořil akademický sochař Evžen Scholler.
První tři z jednotlivých kategorií postupují do národního kola BMW Golf Cup International, který se bude konat dne 7. 9. 2012 na golfovém hřišti Albatross Golf Resort.

Příjemný den vyvrcholil odhalením nového vozu BMW řady 6 Grand Coupé společně s grandiózním ohňostrojem.

Velice děkujeme za spolupráci všem našim partnerům, sponzorům a hostům. Této spolupráce si velmi vážíme a bez ní by BMW GOLF CUP INTERNATIONAL pořádaný společností CarTec Group nepatřil mezi jeden z nejlepších turnajů u nás.


Fotogalerii z letošního roku BMW Golf Cup International najdete zde.

Všem vítězům gratulujeme!

Muži HCP 0 – 12
1.Nemrava Vojtěch
2.Mušálek Jan
3.Hruboň Jaroslav

Muži HCP 12,1,-28
1.Pajonk Jaroslav
2.Pryček Daniel
3.Prause Tomáš

Ženy HCP 0-28
1.Ciprová Monika
2.Vlášková Jenifer
3.Lacko Kateřina

Mimo hlavní soutěž, která je limitována HCP 28 se umístili na prvních třech místech :

Smíšená kategorie HCP 28,1-54
1.Pešek Lukáš
2.Navrátil Roman
3.Machulová Natálie


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat