CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR

Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru utváří nové BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo: Výrazné. Všestranné. Fascinující.

Je ihned zjevné, že BMW řady 3 Gran Turismo je výraznou osobností, která obohacuje skupinu modelů BMW řady 3. Linie střechy ve stylu vozů coupé zvýrazňuje lehkost, se kterou přijíždí na silnici jeho sportovní charakter. Spojením přesných linií vznikají fascinující plochy. Exkluzivní chromované prvky a plochy ve vysoce lesklém černém provedení zdůrazňují jeho sportovní styl také v interiéru. BMW řady 3 Gran Turismo – ryzí charakter s inspirujícím vzhledem.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 3 GT >

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR

BMW řady 3 GT

SPORTOVNÍ | BMW ŘADY 3 GT UKAZUJE SÍLU

Radost z jízdy v BMW řady 3 Gran Turismo je primárně určena pro sportovní povahy. Výkonné přeplňované motory BMW TwinPower Turbo vynikají vysokou účinností a poskytují pozoruhodnou jízdní dynamiku. Aktivní zadní spoiler nejen přispívá ke sportovnímu vzhledu, ale také optimalizuje proudění vzduchu a zajišťuje ideální stabilitu na vozovce.

PROSTORNOST | SKUTEČNOU VELIKOST UKAZUJE BMW ŘADY 3 GRAN TURISMO TAKÉ UVNITŘ

Zažijte inspirující pocit nezávislosti: dlouhý rozvor kol a zvýšená linie střechy vytvářejí dostatek prostoru pro hlavu a nohy všech cestujících v BMW řady 3 Gran Turismo. Bezrámové dveře propouštějí do interiéru dostatek světla, které umocňuje dojem prostornosti vozu. A díky všestrannému zavazadlovému prostoru a děleným opěradlům zadních sedadel je BMW řady 3 Gran Turismo ideálním společníkem pro aktivní a sportovní životní styl.


CELÝ ČLÁNEK O BMW ŘADY 3 GT >

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít