CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR

Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru utváří nové BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo: Výrazné. Všestranné. Fascinující.

Je ihned zjevné, že BMW řady 3 Gran Turismo je výraznou osobností, která obohacuje skupinu modelů BMW řady 3. Linie střechy ve stylu vozů coupé zvýrazňuje lehkost, se kterou přijíždí na silnici jeho sportovní charakter. Spojením přesných linií vznikají fascinující plochy. Exkluzivní chromované prvky a plochy ve vysoce lesklém černém provedení zdůrazňují jeho sportovní styl také v interiéru. BMW řady 3 Gran Turismo – ryzí charakter s inspirujícím vzhledem.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 3 GT >

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR

BMW řady 3 GT

SPORTOVNÍ | BMW ŘADY 3 GT UKAZUJE SÍLU

Radost z jízdy v BMW řady 3 Gran Turismo je primárně určena pro sportovní povahy. Výkonné přeplňované motory BMW TwinPower Turbo vynikají vysokou účinností a poskytují pozoruhodnou jízdní dynamiku. Aktivní zadní spoiler nejen přispívá ke sportovnímu vzhledu, ale také optimalizuje proudění vzduchu a zajišťuje ideální stabilitu na vozovce.

PROSTORNOST | SKUTEČNOU VELIKOST UKAZUJE BMW ŘADY 3 GRAN TURISMO TAKÉ UVNITŘ

Zažijte inspirující pocit nezávislosti: dlouhý rozvor kol a zvýšená linie střechy vytvářejí dostatek prostoru pro hlavu a nohy všech cestujících v BMW řady 3 Gran Turismo. Bezrámové dveře propouštějí do interiéru dostatek světla, které umocňuje dojem prostornosti vozu. A díky všestrannému zavazadlovému prostoru a děleným opěradlům zadních sedadel je BMW řady 3 Gran Turismo ideálním společníkem pro aktivní a sportovní životní styl.


CELÝ ČLÁNEK O BMW ŘADY 3 GT >

BMW 3 GT | VELKORYSÝ PROSTOR
BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít