Modely

Zobrazit archiv

Zcela nové BMW X5. BOSS IS BACK.


Boss je zpět: zcela nové BMW X5. Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.X5.“

„ Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk rodiny modelů X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání. “

Adrian van Hooydonk, Head of BMW Group DesignDESIGN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW X5.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat: odhodlanost na 22palcových kolech z lehkých slitin. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package. O dokonalou kvalitu přehrávané hudby se na cestách postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.DOKONALÝ MANAGEMENT.

Zavazadlový prostor BMW X5 nabízí novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání a vykládání lze spodní i horní část děleného víka zavazadelníku elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem stačí jen krátký cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Paket zavazadlového prostoru zaručuje pořádek a bezpečí. Je-li víko zavazadlového prostoru otevřené, se může na povel tlačítka elektricky ovládaný kryt zavazadlového prostoru schovat pod podlahou. Posuvné a protiskluzové kolejnice zabraňují nechtěnému pohybu zavazadel.JEDINEČNÉ, PRECIZNÍ NAVÁDĚNÍ.

BMW Reversing Assistant.

Další ilustrací pokračujícího pokroku BMW směrem k automatizovanému řízení je asistent couvání Reversing Assistant. Tato funkce nabízí u jiných vozidel

dosud nevídanou úroveň asistence při vyjíždění z parkovacího místa nebo při manévrování ve stísněném prostoru. Reversing Assistant umožňuje

automaticky vycouvat z parkovacího místa, do nějž se zajelo popředu. Systém dokáže automaticky zacouvat až do vzdálenosti 80 metrů od zaparkovaného

místa. Využívá k tomu uložené pohyby volantu prováděné při předchozím parkování. Pro aktivaci této funkce stačí po nastartování v poloze „P“ voliče převodovky jen stisknout tlačítko. Při vycouvávání musí řidič pouze ovládat plyn a brzdy a sledovat okolí vozu.

Řidič si může užívat ideálního výhledu do všech stran díky kombinaci zadní kamery a funkcí Top View, Panorama View a 3D View, dodávaných se systémem Parking Assistant Plus, který tak nabízí přehled v okruhu 360 stupňů kolem vozidla a jeho zobrazení na kontrolním displeji. Kromě toho mohou řidiči využívat funkci Remote 3D View, která nabízí přístup k třírozměrnému obrazu okolí vozidla na chytrém telefonu.RUČNĚ ZPRACOVANÉ SKLENĚNÉ PRVKY INTERIÉRU CRAFTED CLARITY.

Exkluzivně navržené skleněné prvky "CraftedClarity" se vyznačují použitím ručně zpracovaného, jemně zatmaveného křišťálového skla, které viditelně i hapticky zlepšuje atmosféru interiéru. Mezi tyto skleněné prvky patří volič převodovky, ovladač hlasitosti, ovladač iDrive, stejně jako tlačítko Start/Stop. Skleněný prvek na voliči převodovky je dokonale zpracovaný a vyznačuje se osvětleným písmenem "X". Tímto jedinečným způsobem zušlechtěný interiér současně podtrhuje vysoké standardy vnímání kvality.BMW DIGITAL KEY: ODEMYKÁNÍ A ZAMYKÁNÍ VOZU CHYTRÝM TELEFONEM.

Digitální klíč BMW Digital Key využívá k odemykání a zamykání vozidla prostřednictvím chytrého telefonu technologii Near Field Communication (NFC), díky čemuž již není potřeba tradičního klíče od vozu. Vše, co musí řidič udělat, aby otevřel vozidlo, je přidržet chytrý telefon u kliky dveří. Jakmile je řidič uvnitř vozu, lze motor nastartovat tím, že chytrý telefon vloží do doku pro bezdrátové nabíjení nebo na místo určené na jeho odložení.

Digitální klíč BMW Digital Key, který je dostupný přes aplikaci BMW Connected, nabízí bezkonkurenční flexibilitu, protože jej řidič může sdílet až s pěti dalšími lidmi. Digitální klíč BMW Digital Key bude v době představení k dispozici pro vybrané chytré telefony, jež jsou kompatibilní s technologií NFC.STŘEDOVÁ KONZOLA.

Intuitivní koncept obsluhy nového BMW X5.

Inovativní koncept obsluhy ovládacího systému BMW 7.0 umožňuje ještě jednodušší ovládání funkcí vozidla pomocí gest, řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive – a to zcela intuitivně. Z toho důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače. Například všechny digitální služby, jako jsou aplikace, mohou být nyní vybírány přímo.VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5.

Dokonale propojeno, suverénně vpřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí plynulé spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

  Vždy aktuální.

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.


  Maximum bezpečí a komfortu.

BMW Driving Assistant poskytuje v mnoha krizových nebo monotónních jízdních situacích maximum bezpečí a komfortu. Má připraven asistent jízdy v pruzích, asistent zastavení v krizové situaci Emergency Stop Assistant, komunikaci s ostatními vozidly, funkci udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou proti bočnímu nárazu a další bezpečnostní systémy.


  Komfort bez klíče.

Proč zasouvat klíč do zapalování, pokud s sebou máte chytrý telefon se systémem Android? Digitální klíč umožňuje zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce nastartovat motor bez fyzického použití klíče. Můžete si ho do chytrého telefonu stáhnout prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.


  Přímá cesta do cíle vaší cesty.

Hledáte parkovací místo v blízkosti cíle své cesty? Pro asistenta parkování (Parking Space Assistant) je to snadný úkol. Ve velkých parkovacích centrech navádí na volná místa a na silnicích podle vašeho výběru vás navede tam, kde je největší pravděpodobnost možnosti parkování. Za parkování můžete platit bezhotovostně pomocí služby ParkNow.


  Konektivita. Opět promyšlenější.

Služby Concierge Service, Remote Services nebo dopravní informace v reálném čase RTTI? Proč vybírat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? Díky paketu Connected Package Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.
Čistá radost z jízdy.

BMW X5 ohromuje stylem a sebevědomím již v základním provedení*. Dynamicky při jízdě městem na 19palcových kolech z lehkých slitin nebo suverénním způsobem mimo zpevněné komunikace, zásluhou ochrany podvozku ve stylu terénních automobilů už není nic, co by ho dokázalo zastavit. Vysoce kvalitní interiér se vyznačuje prvky, jako je béžové kožené čalounění Canberra Beige Vernasca, tmavě hliníkové obložení interiéru Aluminium se síťovým efektem a antracitové čalounění stopu BMW Individual.


X faktor.

BMW X5 Model xLine vypadá mimořádně výkonně. O tom svědčí vertikální lamely přední masky chladiče BMW, boční nástavce prahů a ochrana podvozku vpředu i vzadu v matně hliníkovém provedení. Dokonalé vedení stopy je zásluhou 21“ kol z lehkých slitin Y-Spoke. Charakter vozu v interiéru podtrhují skvostné prvky výbavy, jako jsou například sportovní sedadla čalouněná bílou kůží Ivory White Vernasca a exkluzivní dřevěné obložení interiéru s otevřenými póry Variegated Poplar v kombinaci antracitová a hnědá.


M jako Mistr.

BMW X5 Model M Sport startuje extrémně dynamicky. Díky M aerodynamickému paketu účinně potlačuje aerodynamický odpor vzduchu a zásluhou Adaptivního M podvozku Professional se samosvorným diferenciálem na zadní nápravě a integrálním aktivním řízením generuje působivou jízdní dynamiku. 22“ kola z lehké slitiny a M sportovní brzdový systém s pevnými třmeny, lakovanými tmavě modrou barvou a logem M, jsou výbavou, které si všimnou všichni okolo. Prahové lišty s logem M jsou zárukou sportovního a zároveň elegantního prostředí. Hlavními prvky interiéru jsou M kožený multifunkční volant s řadicími páčkami a také sportovní sedadla čalouněná kůží BMW Individual Coffee Merino. Automobil lze dále zdokonalit přístrojovou deskou čalouněnou černou kůží a lesklým dřevěným obložením interiéru v provedení Fineline Stripe Brown.
BUĎTE MEZI PRVNÍMI. OBJEDNÁVÁME.

Nové BMW X5 a vy buďte mezi prvními, co se na vlastní kůži přesvědčí, že BOSS je zpět!

>Kontaktujte náš prodejní tým pro více informací.

>Mám zájem o testovací jízdu.

>Aktuální nabídka vozů BMW X5.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým CarTec Group.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat