CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

CarTec Olomouc | Servis motocyklů BMW

SERVIS V BMW MOTORRAD CARTEC OLOMOUC

- objednat můžete přes tel. číslo +420 584 101 200 nebo přes email motoservis@cartecolomouc.cz

- k objednání můžete využít také jednoduchý formulář zde

Servis BMW Motorrad je zárukou kvality a přesnosti až do posledního detailu. Může se jednat o kontrolu motocyklu, údržbu nebo opravu – v rámci našich servisních nabídek můžeš důvěřovat zkušenostem našich mechaniků a prvotřídní kvalitě originálních dílů BMW Motorrad. Vždy se postaráme, aby s tvým motocyklem bylo vše v pořádku, takže hodnota a výkonnost tvého BMW zůstává po spoustu let nezměněna, s mnohaletou zárukou radosti z jízdy.

ADRESA:
CarTec Olomouc, s.r.o.
Tovární 1297/1B
77900, Olomouc

+420 584 101 200

Otevírací doba servisu BMW Motorrad CarTec Olomouc:

Po:
08:00
17:00
Út:
08:00
17:00
St:
08:00
17:00
Čt:
08:00
17:00
Pá:
08:00
17:00
So:
zavřeno

Ne:
zavřeno

Cena servisních prací:

Behem servisní úkonů účtujeme 1AW* 205 Kč bez DPH 

*1AW = 1 pracovní jednotka (5minut)

KONTAKTY

[ Cílová kotva 1 ]

Objednat na servis se můžete přes jednoduchý formulář:

Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Společnost
VIN *
Poslední servis Stav KM *
Kdo Vás
má kontaktovat? *
Poznámka

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.

Servis brzd BMW Motorrad
Nikdy nevíš, co je za dalším rohem. A tvoje brzdy tak musí být v bezvadném stavu. Máme k dispozici vyškolené mechaniky, kteří brzdy do posledního detailu zkontrolují. Na svůj stroj se tak můžeš spolehnout na sto procent. A vždy mít dostatečnou rezervu. Ať už se stane cokoli.


Servis baterie BMW Motorrad
Po dlouhé zimě nebo přestávce v délce několika týdnů se problém objeví obvykle v ten nejméně vhodný okamžik. Z tohoto důvodu naši servisní pracovníci pečlivě zkontrolují baterii – a v případě potřeby ji vymění. Aby tak byl tvůj stroj vždy připraven vyrazit. Žádné „jestli“ ani „ale“.


Servis vzduchového filtru BMW Motorrad
Naši mechanici to vědí: plného výkonu dosáhne jen motor, který může dýchat. Z tohoto důvodu ihned vyměníme vzduchový filtr tvého stroje. Díky originálním dílům BMW Motorrad se zvyšuje životnost motoru, a radost z jízdy je tak zaručena. Natrvalo. Bez ohledu na to, zda míříš na závodní dráhu nebo na kraj světa.


Kontrola před koncem záruky BMW Motorrad
Není nic otravnějšího než problém, na který se přijde příliš pozdě. Proto ti krátce před vypršením platnosti záruky zavoláme a důkladně tvůj stroj zkontrolujeme. Zdarma. Tvůj motocykl si tak udrží maximální hodnotu, přičemž je zaručena jeho bezpečnost, takže se díky nám můžeš soustředit pouze na jedinou věc: na další zatáčku.


Servis zapalovacích svíček BMW Motorrad
Tvůj motor nepotřebuje žádné experimenty. Proto naši mechanici používají pouze originální zapalovací svíčky BMW Motorrad. Optimální provozní charakteristiky a nízká spotřeba za všech podmínek. Tvoje vyjížďka může začít.


Servis oleje BMW Motorrad
Víme, co tvůj stroj potřebuje: ten nejlepší olej a správné filtry. Protože jen s touto kombinací získáš ze svého motoru maximum. Zkontrolujeme také vnitřek náhonu. Takže tvůj motocykl bude bezvadně fungovat dokonce i po tisícovkách kilometrů.


Prohlídka BMW Motorrad
Naši mechanici vědí, co je důležité. Protože oni sami jsou zkušenými motorkáři a znají naše stroje jako své boty. Díky své vášni a těm správným originálním dílům BMW Motorrad uvedou tvůj motocykl do bezvadného stavu, než bys řekl švec. Takže tvé další vyjížďce nebude stát nic v cestě. Ať už se vydáš kamkoliv.


Sezónní prohlídka BMW Motorrad
Před první vyjížďkou sezóny musí být vše v pořádku. A tím myslíme opravdu všechno. Z tohoto důvodu zkontrolujeme na jaře každičký detail. Podle přísných standardů BMW používáme ty nejmodernější technologie. Díky zkušenostem našich profesionálních pracovníků se můžeš vrhnout do nové sezóny, a nemusíš se přitom ničeho obávat. Být připraven na spoustu dalších kilometrů. Cokoliv sis naplánoval.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít