Modely

Další články
Rezervace příslušenství

Rezervace příslušenství

Zde si můžete zarezervovat termín zapůjčení příslušenství z naší půjčovny. Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat a potvrdíme rezervaci.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.
Bez potvrzení rezervace z naší strany je rezervace neplatná!


Základní nosič k zapůjčení - zvolte si Váš typ vozuOstatní příslušenství k zapůjčení

Vyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.

Jméno a příjmení: E-mail:
Telefon:
Datum vyzvednutí:
Datum vrácení:
Vyberte Vám nejbližší pobočku CarTec:
Zpráva:
Vepište aktuální rok:
Odeslat rezervaci
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat