Modely

Další články
Půjčovna motocyklů

Půjčovna motocyklů

Existuje mnoho důvodů, proč si chcete motocykl půjčit. Udělat si jen malý výlet, nebo vyrazit na větší výlet a vyzkoušet tak nový model hezky v praxi. Na každý důvod jsme připraveni. V naší půjčovně motocyklů si určitě vyberete.

Petr Stružka
prodejce BMW Motorrad
struzka@bmwcartec.cz

Vyberte si motocykl


Vratná kauce 40.000,- a je možno platit kartou. Motocykly jsou pojištěny POV a HAV, kauce je ve výši maximální spoluúčasti.

Vyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.

Jméno a příjmení: E-mail:
Telefon: Motocykl lze půjčit pouze v CarTec Ostrava:
Zpráva:
Vepište aktuální rok:
Odeslat rezervaci
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat