CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Testovací jízda BMW

Chcete si otestovat, jak se bude Vaše vysněné BMW, MINI nebo BMW Motorrad chovat na silnici? Vyberte si z modelů BMW 1 - 8, BMW modely s faktorem X, plug-in hybridní BMW vozy, BMW i vozy nebo nejrychlejší písmeno ///M na světě a napište nám. Jakmile obdržíme poptávku po zkušební jízdě naši zaměstnanci se s Vámi spojí a domluvíte se na termínu zkušební jízdy.

Otestujte si svůj vysněný vůz nebo motocykl, ať víte, jak skvělého společníka bude mít na silnici. Radost z jízdy v CARTEC GROUP.

Vyberte si model vozu/motocyklu

BMW řada 1

Vybrali jste si model: BMW řada 1

BMW řada 1

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 116d, 118d, 120d xDrive (AT)

Benzínové motory: 118i, M135i xDrive (AT)

MODELY (F40):

Advantage, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Příjezd zcela nového BMW řady 1 (F40) předznamenává úsvit nové éry. Třetí generace úspěšného prémiového kompaktního modelu snímá pomyslnou plachtu z nové architektury pohonu předních kol od BMW, která v sobě snoubí pro BMW charakteristickou radost z jízdy a dynamickou dokonalost s výrazným nárůstem vnitřního prostoru. Nové BMW 1 je sportovní, stylové, bezpečné a elegantní, nově okořeněné svěžím designem a nejnovější konektivitou, je to pravé BMW s výrazným charakterem.

BMW řada 4

Vybrali jste si model: BMW řada 4

BMW řada 6 GT

Vybrali jste si model: BMW řada 6 GT

BMW řada 6 GT

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 620d (AT), 620d xDrive (AT), 630d (AT), 630d xDrive (AT), 640d xDrive (AT)

Benzínové motory: 630i (AT), 640i (AT), 640i xDrive (AT) 6

*AT - automatická převodovka

Modely:

M sportovní paket, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 6 Gran Turismo zaujme fascinujícím vzhledem, praktičností a také dynamikou své jízdy. Pro posílení právě sportovního charakteru jsou k dispozici také díly z programu BMW M Performance Parts. Tyto díly, nabízené jako Originální příslušenství BMW, zahrnují prvky pro podvozek, hnací soustavu, exteriér a interiér.

BMW řada 8

Vybrali jste si model: BMW řada 8

BMW Z4

Vybrali jste si model: BMW Z4

BMW Z4

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Benzínové motory: Z4 sDrive20i, Z4 sDrive30i (AT), Z4 M40i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Model Sport Line, Model M Sport, 

POSLÁNÍ VOZU:

Nové BMW Z4 (G29) má jakožto správný otevřený sportovní automobil s emotivním designem, kompletně elektricky ovládanou plátěnou střechou a na řidiče orientovaným interiérem předpoklady stát se hvězdou prémiové kategorie.

Při vývoji karoserie, pohonu a podvozku tohoto dvoumístného vozu hrála nejvyšší prioritu agilita, dynamické výkony a precizní ovladatelnost. Jako ideální základ pro naplnění těchto cílů posloužila extrémně pevná karoserie a uchycení podvozku, inteligentní lehká konstrukce a optimalizovaná aerodynamika. Nově navržená přední a zadní náprava má přínos nejen pro sportovní jízdní vlastnosti, ale také pro jízdní komfort. A nové BMW Z4 mísí svůj ryzí sportovní rodokmen s množstvím pokročilých a špičkových prvků výbavy z oblasti asistenčních systémů, ovládání a konektivity.

BMW X1

Vybrali jste si model: BMW X1

BMW X1

POSLÁNÍ VOZU:

Okamžitě dostupná radost z jízdy a moderní variabilita podtrhují charakter BMW X1 (U11). Díky výraznějšímu designu, posílené elektrifikaci a progresivní konektivitě posouvá model X1 úspěšnou koncepci vozů Sports Activity Vehicle (SAV) prémiového kompaktního segmentu do budoucnosti utvářené udržitelností a digitalizací. Třetí generace BMW X1 se pro cílovou skupinu stává také vstupní branou do elektromobility – premiéru slaví čistě elektrické BMW iX1.

Výjimečné postavení BMW X1 v rámci konkurence podtrhuje výrazně rozšířená standardní výbava, prostornější a prémiovější interiér, nový ovládací systém BMW Operační systém 8 s BMW Prohnutým displejem a také široká nabídka systémů pro automatizovanou jízdu a parkování.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU:

BMW X1 xDrive30e: kombinovaná spotřeba paliva: 1,1–0,8 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny: 18,2–16,4 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 24–17 g/km v cyklu WLTP.

BMW X1 xDrive23i: kombinovaná spotřeba paliva: 5,3–4,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 140–125 g/km v cyklu WLTP.

BMW X2

Vybrali jste si model: BMW X2

BMW X2

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X2 sDrive16d, X2 sDrive18d, X2 xDrive18d, X2 sDrive20d (AT), X2 xDrive20d (AT), X2 xDrive25d (AT)

Benzínové motory: X2 sDrive18i, X2 sDrive20i (AT), X2 xDrive20i (AT), X2 M35i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Model Advantage, Model M Sport, M Sport X

POSLÁNÍ VOZU:

Absolutně unikátní. Extrémě výjimečné. BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci. Ve spojení s vysoce kvalitním interiérem a spoustou inovativních technologií se jedná o extrovertního protagonistu nové doby. Jste připraveni?

BMW X2 technicky vychází z aktuální generace X1. Oproti ní je ale o 49 mm kratší a o 69 mm nižší. V Mnichově tomuto modelu přisoudili roli sportovnější alternativy klasického dříve představeného crossoveru, o čemž nakonec svědčí také přítomnost verzí M Sport a M Sport X. Interiér přesně podle očekávání žádné zásadní novinky nenabízí. Zavazadelník pojme v základním uspořádání 470 litrů, což je o 35 litrů méně ve srovnání s větší X1.

BMW X3

Vybrali jste si model: BMW X3

BMW X3

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X3 sDrive18d (AT, X3 xDrive20d (AT), X3 xDrive30d (AT), X3 M40d (AT), X3 M (AT)

Benzínové motory: X3 xDrive20i (AT), X3 xDrive30i (AT), X3 M40i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Model Advantage, Model Luxury Line, Model M Sport, Model xLine

POSLÁNÍ VOZU:

Zcela nové BMW X3 (G01) je ukázkou neomezených možností a výrazem ryzího charakteru a svobody. Inspiruje svým sportovním vzhledem a fascinuje vzrušujícími jízdními zážitky. Díky částečně autonomnímu řízení a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí nejvyšší úroveň jízdního komfortu na silnici i mimo ni. Z toho důvodu mění standardy své třídy a dává jasně najevo jednu věc: je velký rozdíl v tom, jak do cíle své cesty dorazíte.

BMW X3 xDrive30e

Vybrali jste si model: BMW X3 xDrive30e

BMW X3 xDrive30e
BMW X4

Vybrali jste si model: BMW X4

BMW X4

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X4 xDrive20d (AT), X4 xDrive30d (AT), X4 M40d (AT), X4 M (AT)

Benzínové motory: X4 xDrive20i (AT), X4 xDrive30i (AT), X4 M40i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Model Advantage, Model M Sport, M Sport X, Model xLine

POSLÁNÍ VOZU:

BMW X4 (G02) píše další kapitolu tohoto úspěšného příběhu. Koncept vozu, který snoubí charakteristické znaky modelů BMW X se sportovní elegancí karosářské varianty coupé, se také v této třídě ukázal jako okamžitý hit.

Design nového BMW X4 je ztělesněním výkonnosti a sebevědomého charakteru. Ve srovnání s předchozím modelem nárůst v délce (+81 mm), šířce (+37 mm) a rozvoru (+54 mm). Výška nižší o 3 mm. Nový automobil kategorie SAC (Sports Activity Coupé) s extravagantně navrženými a dynamicky protaženými liniemi je okouzlujícím sportovním modelem rodiny BMW X.

BMW X5

Vybrali jste si model: BMW X5

BMW X5

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X5 xDrive25d (AT), X5 xDrive30d (AT), X5 M50d (AT), X5 xDrive45e (AT)

Benzínové motory: X5 xDrive40i (AT), X5 M50i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

M sportovní paket, xOffroad paket, xLine, 

POSLÁNÍ VOZU:

Boss je zpět: BMW X5 Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje.

BMW X5 xDrive45e

Vybrali jste si model: BMW X5 xDrive45e

BMW X5 xDrive45e

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: X5 xDrive45e

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Ještě působivější než kdy jindy, druhá generace plug-in hybridního modelu kombinuje čistě elektricky poháněné potěšení z jízdy BMW plug-in hybridního modelu s všestranností. Nový BMW X5 xDrive45e přitom nabízí optimalizované vlastnosti, pokud jde o dynamiku a efektivitu jízdy. S elektricky poháněným rozsahem 67 až 87 km v novém zkušebním cyklu WLTP nebo přibližně 86 až 97 km podle zkušebního cyklu NEDC byla hodnota dosažená předchůdcem více než trojnásobná. Současně se snížila kombinovaná spotřeba paliva a emise CO2 nového BMW X5 xDrive45e prakticky na polovinu. Hodnoty spotřeby paliva jsou nyní 1,9 až 1,2 litru na 100 kilometrů ve zkušebním cyklu WLTP nebo 2,0 až 1,7 litru na 100 kilometrů* ve zkušebním cyklu NEDC, přičemž příslušné emise CO2 jsou sníženy na 44 až 27 gramů na kilometr (WLTP) nebo 47 až 39 gramů na kilometr * (NEDC).

BMW X6

Vybrali jste si model: BMW X6

BMW X6

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X6 xDrive30d (AT), X6 M50d (AT)

Benzínové motory: X6 xDrive40i (AT), X6 M50i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

M sportovní paket, xOffroad paket, xLine

POSLÁNÍ VOZU:

BMW odhalilo novou generaci modelu Sports Activity Coupé (SAC) s pokrokovým a mimořádně výrazným stylem. BMW X6

Přibližně před deseti lety BMW učinilo inovativní krok spojením charakteristických vlastností automobilu kategorie Sports Activity Vehicle s DNA klasického kupé. Zrodila se zcela nová kategorie automobilů Sports Activity Coupé (SAC). BMW X6 bylo zakládajícím členem této nové kategorie a do dnešního dne nadále kombinuje extrovertní výraz s vynikajícími jízdními výkony a řízným designem. Doposud bylo ve dvou generacích celosvětově prodáno více než 443 000 kusů BMW X6.

BMW X7

Vybrali jste si model: BMW X7

BMW X7

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: X7 xDrive30d (AT), X7 M50d (AT)

Benzínové motory: X7 xDrive40i (AT), X7 M50i (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

M sportovní paket, xOffroad paket, Design Pure Excellence

POSLÁNÍ VOZU:

Vyjádření luxusu: nové BMW X7 G07 je elegantním propojením dojmu a jedinečnosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a svobody. A také nesrovnatelným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

BMW M2 Coupé

Vybrali jste si model: BMW M2 Coupé

BMW M2 Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M240i (AT), M240 xDrive (AT), M2 Competition

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Nespoutané, dynamické, z nuly na stovku za 4,8 sekundy. BMW M240i Coupé je určeno pro nekompromisní výkon. Speciálně naladěný M sportovní podvozek, optimalizované výkonné komponenty a impozantní výkon zážehového 6válce M Performance TwinPower Turbo s výkonem 340 k čisté radosti z jízdy způsobují známé vedlejší účinky: zvýšené množství adrenalinu a spoustu vzrušení. Radikálně sportovní ambice BMW M240i Coupé jsou na pohled okamžitě viditelné – sebevědomý vzhled dávají najevo exkluzivní designové prvky M Performance.

BMW M4 Cabrio

Vybrali jste si model: BMW M4 Cabrio

BMW M4 Cabrio

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M4

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW M4 Cabrio dává jasně najevo, že jde o vysokovýkonný sportovní kabriolet. Dravá příď a protažená kapota s charakteristickým vyboulení dodávají sportovní siluetě vozu výrazně dynamický charakter. Na řidiče orientovaný kokpit je vybaven kruhovými displeji přístrojů v závodním designu, které zaručují optimální čitelnost. To všechno vytváří ideální podmínky k tomu, aby se radost z jízdy s otevřenou střechou posunula na zcela novou úroveň.

BMW M4 Coupé

Vybrali jste si model: BMW M4 Coupé

BMW M4 Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M4

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Výkonný sportovec na silnici i na závodním okruhu pro dokonalé drifty, vysokorychlostní zatáčky a dlouhé rovinky, které je spojují. Pro adrenalinem prostoupené okamžiky, kdy dlaně pevně svírají skvěle padnoucí volant a prsty jsou připraveny přitáhnout za citlivě reagující řadicí páčky. Řidič usazený v M sportovních sedadlech tvoří s vozem jeden celek. Sportovní vůz předurčený k tomu, aby vám rozbušil srdce – BMW M4 Coupé.

Maximální zrychlení s M Driver’s paketem posouvá výkonnostní limity vašeho BMW M ještě dál. Více radosti z jízdy spolu s větším bezpečím. S M Driver’s paketem je maximální rychlost vašeho BMW M4 zvýšena až na 280 km/h. Paket může být objednán jak s novým vozem, tak kdykoliv později jako retrofit. Součástí M Driver’s paketu je navíc jednodenní intenzivní trénink BMW Driving Experience na vybraném jízdním okruhu, kde vás čeká flotila vozů BMW M!.

BMW M5 Sedan

Vybrali jste si model: BMW M5 Sedan

BMW M5 Sedan

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M5

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Nové BMW M5  posouvá jízdní dynamiku na novou úroveň. Svůj debut si v šesté generaci sportovního sedanu odbývá nový systém pohonu všech kol M xDrive, specifický pro vozy divize M. Tento systém nejenže posouvá M5 na novou úroveň v oblasti dynamických výkonů, ale exceluje i v každodenní praktičnosti a nabízí výjimečnou stabilitu za všech jízdních podmínek.

Schopnost vozu spojovat použitelnost pro každodenní provoz na jedné straně s naprostou radostí z jízdy na straně druhé je dána zásluhou inteligentního centrálního řízení systému M xDrive. Po nastartování má BMW M5 zapnutý režim pohonu všech kol (4WD) s aktivovaným stabilizačním systémem DSC. Řidič potom může volit mezi různými jízdními charakteristikami M5 aktivováním specifických jízdních režimů, včetně nastavení jízdy s pohonem jen zadních kol a vypnutým DSC. V tomto módu umožní nové BMW M5 zkušeným řidičům užít si ryzí formu jízdních zážitků.

BMW M8 Cabrio

Vybrali jste si model: BMW M8 Cabrio

BMW M8 Cabrio

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M8 Cabrio

*AT - automatická převodovka

CO BUDE NOVÉHO?

Vysokootáčkový motor V8 s technologií BMW TwinPower Turbo a výkon až 460 kW/625 k. Dvě turbodmychadla, křížené výfukové svody, systém chlazení a mazání optimalizované pro použití na závodním okruhu, sportovní výfukový systém s elektronicky ovládanými klapkami nabízí emocionálně bohatý zvukový doprovod.

Přenos hnací síly prostřednictvím 8stupňové převodovky M Steptronic s funkcí Drivelogic a pohonu všech kol M xDrive. Upřednostňování pohonu zadní nápravy s Aktivním M diferenciálem, výběr ze tří jízdních režimů: 4WD, 4WD Sport a 2WD s pohonem pouze zadní nápravy a vypnutým stabilizačním systémem.

Výjimečné výkony: nové BMW M8 Coupé zrychlí z 0 na 100 km/h za 3,3 sekundy, nové BMW M8 Competition Coupé za 3,2 sekundy, nové BMW M8 Cabrio za 3,4 sekundy a nové BMW M8 Competition Cabrio za 3,3 sekundy.

Charakteristická kombinace dynamického stylu, agility a preciznosti, pilovaná během důkladného ladění v testovacích centrech Miramas a Arjeplog, na Severní smyčce okruhu Nürburgring a na dalších závodních okruzích. Vyvíjeno společně s BMW M8 GTE, závodním vozem šampionátu vytrvalostních závodů. 

BMW M8 Gran Coupé

Vybrali jste si model: BMW M8 Gran Coupé

BMW M8 Gran Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

M8 Cabrio

*AT - automatická převodovka

CO BUDE NOVÉHO?

Vysokootáčkový motor V8 s technologií BMW TwinPower Turbo a výkon až 460 kW/625 k. Dvě turbodmychadla, křížené výfukové svody, systém chlazení a mazání optimalizované pro použití na závodním okruhu, sportovní výfukový systém s elektronicky ovládanými klapkami nabízí emocionálně bohatý zvukový doprovod.

Přenos hnací síly prostřednictvím 8stupňové převodovky M Steptronic s funkcí Drivelogic a pohonu všech kol M xDrive. Upřednostňování pohonu zadní nápravy s Aktivním M diferenciálem, výběr ze tří jízdních režimů: 4WD, 4WD Sport a 2WD s pohonem pouze zadní nápravy a vypnutým stabilizačním systémem.

Výjimečné výkony: nové BMW M8 Coupé zrychlí z 0 na 100 km/h za 3,3 sekundy, nové BMW M8 Competition Coupé za 3,2 sekundy, nové BMW M8 Cabrio za 3,4 sekundy a nové BMW M8 Competition Cabrio za 3,3 sekundy.

Charakteristická kombinace dynamického stylu, agility a preciznosti, pilovaná během důkladného ladění v testovacích centrech Miramas a Arjeplog, na Severní smyčce okruhu Nürburgring a na dalších závodních okruzích. Vyvíjeno společně s BMW M8 GTE, závodním vozem šampionátu vytrvalostních závodů. 

BMW X3 M

Vybrali jste si model: BMW X3 M

BMW X3 M

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

X3 M40i (AT), X3 M40d (AT), X3 M

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Skvělý výkon na všech cestách: Automobily BMW X3 M zrychlují pulz a přinášejí novou dimenzi radosti z jízdy, a to ve zlomku sekundy. Zažijte sportovní automobily nabité emocemi, které v sobě spojují dobrodružného ducha BMW X3 se sportovní jedinečností automobilů BMW M. Je to na vás: BMW X3 M s geny z motorsportu nabízí nejvyšší úroveň jízdní dynamiky – kterou lze ještě vylepšit verzí BMW X3 M Competition s maximálním výkonem a jedinečným projevem na všech typech silnic a závodních okruhů. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d pak předvádějí extrémně sladěnou souhru výkonu, komfortu a hospodárnosti

BMW X4 M

Vybrali jste si model: BMW X4 M

BMW X4 M

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

X4 M40i (AT), X4 M40d (AT), X4 M

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Automobily BMW X4 M si dokáží vydobýt své místo na jakékoliv silnici. Jsou výkonné, sebejisté a vždy připravené předvést své schopnosti. Kombinují výjimečné výkony a exkluzivitu M automobilů s působivým temperamentem BMW X4. Výsledek? Mimořádné sportovní vozy s maximální úrovní vzrušení a adrenalinu. Volba je na vás: BMW X4 M, jehož DNA zrozená z prostředí motorsportu znamená jízdní dynamiku nejvyšší úrovně, posunutou na ještě vyšší úroveň v podobě BMW X4 M Competition, které je vzrušující na jakékoliv silnici či závodní trati, kde může předvést svoji špičkovou úroveň výkonu i exkluzivity.

BMW X5 M

Vybrali jste si model: BMW X5 M

BMW X5 M

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

BMW X5 M, BMW X5 M50i, BMW X5 M50d

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i a BMW X5 M50d.

Převaha v každé disciplíně: Automobily BMW X5 M ukazují svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivním M designem a mimořádnou výkonností. Zažijte čtyři extrovertní automobily kategorie SAV (Sports Activity Vehicles): BMW X5 M50i a BMW X5 M50d ohromují svou jedinečnou kombinací výkonu, pohodlí a hospodárnosti. BMW X5 M s pohonem všech kol M xDrive inspiruje luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabitý zážitek z jízdy získává na ještě větší intenzitě v podání ještě výkonnějšího a výraznějšího BMW X5 M Competition s pohonem všech kol M xDrive.


BMW X6 M

Vybrali jste si model: BMW X6 M

BMW X6 M

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

X6 M50i (AT), X6 M50d (AT)

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i and BMW X6 M50d.

Převaha na každém povrchu: M automobily BMW X6 ukazují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a mimořádnou obratností. Poznejte čtyři extrovertní automobily kategorie SAC (Sports Activity Coupé): BMW X6 M50i a BMW X6 M50d ohromují svou jedinečnou kombinací výkonu, pohodlí a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem všech kol M xDrive inspiruje luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabitý zážitek z jízdy získává na ještě větší intenzitě v podání ještě výkonnějšího a výraznějšího BMW X6 M Competition s pohonem všech kol M xDrive.

BMW X7 M

Vybrali jste si model: BMW X7 M

BMW X7 M

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

X7 M50d, X7 M50i

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW X7 M50d A BMW X7 M50i

Luxusní v každém terénu: M automobily BMW X7 kombinují nejvyšší eleganci se sportovními terénními vlastnostmi. Jejich výjimečný vzhled s působivými SAV geny a M specifickými konstrukčními prvky svědčí o výjimečném dynamickém potenciálu těchto vozidel. Modely BMW X7 M50d a BMW X7 M50i slibují výkonnost díky motorům M TwinPower Turbo, M specifickém pohonu a pokrokovým technologiím podvozku.

BMW i3 | i3s

Vybrali jste si model: BMW i3 | i3s

BMW i3 | i3s

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU BMW i3

Maximální rychlost na elektřinu v km/h (BMW i3) - 160

Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW i3) - 0

Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (BMW i3) - 16,4–14,0

Reálný dojezd v praxi v km (BMW i3) - 260

POSLÁNÍ VOZU:

Nastupte a mějte budoucnost na dosah ruky. BMW i3 je plné inovativních technologií, které dokáží spolehlivě usnadnit váš každodenní život. Spojuje vás s okolním světem, informuje vás o tom, co se děje, pomáhá vám organizovat čas a doveze vás tak daleko, jak jen chcete. Vždy je připraveno vyrazit na cestu a prozkoumat nová místa. Stylové a trendy, nové BMW i3 vám dopřeje elektrizující potěšení z jízdy.

BMW i4

Vybrali jste si model: BMW i4

BMW i4

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU BMW i4

BMW i4 eDrive40*: kombinovaná spotřeba elektrické energie: 20–16 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2: 0.

BMW i4 M50*: kombinovaná spotřeba elektřiny: 24–19 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2: 0.
(* = předběžné hodnoty. Nejedná se o homologační údaje. Homologační údaje ještě nejsou k dispozici.)

POSLÁNÍ VOZU:

První čistě elektrický prémiový vůz cílený na tradiční jádro segmentu střední třídy. BMW i4 v sobě spojuje agilitu a dynamickou suverenitu, které jsou základem pověstné radosti z jízdy, a navíc komfort sedanu a moderní funkčnost v novém, svěžím provedení s nulovými emisemi. Signalizuje tak příchod elektrické mobility do samotného srdce značky BMW. Model i4 spojuje sportovní a zároveň udržitelný charakter s přitažlivým designem, prostorností a praktičností čtyřdveřového Gran Coupé.

BMW iX

Vybrali jste si model: BMW iX

BMW iX

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU BMW iX

 • Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW i3) - 0
 • Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (BMW i3) - 23 - 19,8
 • Reálný dojezd v praxi v km (BMW i3) - 630


BMW iX ukazuje cestu do budoucnosti mobility.

Nová technologická vlajková loď BMW Group kombinuje radost z jízdy bez lokálních emisí, sportovní agilitu a přesvědčivý dojezd s charakterem zaměřeným na udržitelnost. BMW iX se svým průkopnickým designem a interiérem zaměřeným na luxusní prostor ztělesňuje nové pojetí konceptu Sports Activity Vehicle (SAV).

BMW i8 Coupé

Vybrali jste si model: BMW i8 Coupé

BMW i8 Coupé

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU BMW i8 Coupé

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i8 s plug-in hybridním systémem BMW iPerformance

Emise CO2 v g/km (kombinované): 49

Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1

POSLÁNÍ VOZU:

Nastupte a mějte budoucnost na dosah ruky. BMW i3 je plné inovativních technologií, které dokáží spolehlivě usnadnit váš každodenní život. Spojuje vás s okolním světem, informuje vás o tom, co se děje, pomáhá vám organizovat čas a doveze vás tak daleko, jak jen chcete. Vždy je připraveno vyrazit na cestu a prozkoumat nová místa. Stylové a trendy, nové BMW i3 vám dopřeje elektrizující potěšení z jízdy.

BMW i8 Roadster

Vybrali jste si model: BMW i8 Roadster

BMW i8 Roadster

ZÁKLADNÍ PARAMETRY VOZU BMW i8 Roadster

Spotřeba energie a emise CO2 pro BMW i8 Roadster s plug-in hybridním systémem BMW iPerformance

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1

Spotřeba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,5

Emise CO2 v g/km (kombinované): 46

POSLÁNÍ VOZU:

První BMW i8 Roadster odhaluje novou podobu budoucnosti. Nadšení, které vzbuzuje fascinující BMW i8 Roadster s ikonickým designem a inovativním plug-in hybridním pohonem, je připraveno nově interpretovat svobodu pohybu. Pro bezpodmínečnou radost z jízdy všude, kam vede silnice. Už při prvním pohledu zvýší hladinu adrenalinu v krvi. A stejně tak rychle se pohybuje ručička rychloměru: inovativní plug-in hybridní pohon generuje 374 k a 570 Nm. Díky tomu BMW i8 Roadster zrychluje z 0 na 100 km/h za pouhých 4,6 sekundy. Nejrychlejší cesta, jak zažít novou podobu svobody.


MINI 3DVÉŘOVÉ

Vybrali jste si model: MINI 3DVÉŘOVÉ

MINI 3DVÉŘOVÉ

SEZNAMTE SE S MINI 3DVÉŘOVÉ

Ikonické MINI 3dveřové, které je nyní rychlejší, odvážnější a zábavnější, než kdykoliv předtím, ztělesňuje podstatu rychlé jízdy, vzrušující ovladatelnosti s nízko položeným těžištěm a radostného pocitu z jízdy jako v motokáře. Svým stylem a charizmatickým chováním je jako skvěle povedené večerní rande. A to pokaždé, když usednete za jeho volant. Je doslova napěchováno městským charakterem a větším množstvím standardně nabízené výbavy, než kdykoliv před tím. Čeká pouze na to, až si ho přizpůsobíte podle vašich představ. Je připraveno ještě více rozzářit dny vašich životů.


*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI 5DVÉŘOVÉ

Vybrali jste si model: MINI 5DVÉŘOVÉ

MINI 5DVÉŘOVÉ

SEZNAMTE SE S MINI 5DVÉŘOVÉ

Originální ikona designu, nyní přepracovaná pro moderní městský provoz. Tento spolehlivý 5dveřový hatchback, kombinující věhlasný charakter MINI s větším počtem dveří a větším prostorem na hlavu a nohy, mění vzhled měst, silnic a parkovišť po celém světě. Umožní vám také naložit více zavazadel, a tak jej ještě lépe využít, aniž byste se museli vzdát agilní jízdy jako v motokáře, kterou se MINI proslavilo.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI CABRIO

Vybrali jste si model: MINI CABRIO

MINI CABRIO

SEZNAMTE SE S MINI CABRIO

MINI Cabrio je odvážné, otevřené a nabité energií. Vzrušující jízda se staženou střechou stimuluje vaše smysly a umožňuje prožít jemné momenty čisté radosti. Je to nepřetržité vzrušení za volantem. S neomezeným prostorem nad hlavou to je vždycky lépe.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI CLUBMAN

Vybrali jste si model: MINI CLUBMAN

MINI CLUBMAN

SEZNAMTE SE S MINI CLUBMAN

Dovolte nám představit vám nejsofistikovanější, nejpraktičtější a nejprostornější MINI, jaké jsme kdy vyrobili. Jakmile se ocitnete za jeho volantem, MINI Clubman vám otevře více dveří ke vzrušujícím novým zážitkům. Díky pěti sedadlům a šesti dveřím vám MINI Clubman umožní naložit na cestu opravdu hodně. Prostorný zavazadlový prostor lze zvětšit až na 1250 litrů, takže vám nabídne ještě více místa pro vaše plány. Pohon všech kol ALL4 dodá jistotu, kterou na cestách potřebujete. Právě jste našli perfektní vůz pro všechny potřeby a všechna roční období.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI COUNTRYMAN

Vybrali jste si model: MINI COUNTRYMAN

MINI COUNTRYMAN

SEZNAMTE SE S MINI COUNTRYMAN

MINI Countryman s robustním designem a pohonem všech kol je ultimativní všeuměl, který je připraven vzít vás na místa, kam se jiná vozidla nedostanou. Ať už je to klikatá silnice vedoucí pobřežím, nebo rušným městem, vždy vám zprostředkuje zážitek z jízdy, na který se budete pokaždé těšit. Užijte si nově nalezenou svobodu a flexibilitu dostat se kamkoliv. A vychutnejte si své příběhy po vašem návratu.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI ELECTRIC

Vybrali jste si model: MINI ELECTRIC

MINI ELECTRIC

SEZNAMTE SE S MINI ELECTRICT

Převzali jsem vše, co máte na automobilech značky MINI rádi 

– vzrušující styl jízdy při projíždění zatáček, zrychlení, potěšení z jízdy, kreativní využití prostoru a ikonický design – a přidali jsme další, zcela novou dimenzi. Přecházíme na elektrický životní styl. Sílu, kterou poskytuje elektrická energie, jsme využili k tomu, abychom zážitek z jízdy povznesli na ještě vyšší úroveň. Dokonalá směs technologie a emocí.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

MINI JOHN COOPER WORKS

Vybrali jste si model: MINI JOHN COOPER WORKS

MINI JOHN COOPER WORKS

SEZNAMTE SE S MINI JOHN COOPER WORKS

Naše modely Johny Cooper Works jsou připraveny rozbušit vaše srdce svými muskulaturními tvary, osobitým nízkofrekvenčním zvukovým doprovodem a ryzím výkonem stáda 306 koní. Tyto divoké, vysokovýkonné automobily jsou reinkarnacemi závodních legend John Cooper Works a ztělesňují podstatu motoristického sportu. A odkaz nyní žije dál. S větší dávkou sportovnosti a nejvýkonnějším motorem, který kdy poháněl automobil MINI, se jedná o řidičskou vášeň ve své nejpřesvědčivější podobě. Jakmile budete mít jeho sílu pod kontrolou, okamžitě poznáte, že nejtěžším na testu JCW je z něj vystoupit.

*U vozů MINI lze objednat testovací jízdu pouze v CarTec Ostrava.

Roadster

Vybrali jste si model: Roadster

Urban Mobility

Vybrali jste si model: Urban Mobility

BMW řada 2 Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 2 Coupé

BMW řada 2 Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 218d, 218d (AT), 220d, 220d xDrive (AT)

Benzínové motory: 218i, 220i (AT), 230i (AT), M240i (AT), M240i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 2 Coupé je esencí automobilové individuality a vytváří svou vlastní třídu. Revoluční sportovní design dělá dojem pohybu, i když vůz stojí na místě. Jeho radikální dynamika, živost daná pohonem zadních kol a špičková úroveň komfortu v exkluzivním interiéru završují nekompromisní zážitek z jízdy. Je to patrné už od prvního momentu: když se posadíte za volant, existuje jen jedna cesta – přímo vpřed.

BMW řada 2 Gran Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 2 Gran Coupé

BMW řada 2 Gran Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 220d

Benzínové motory: 218i, M235i xDrive

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 2 Gran Coupé nastaví v prémiovém kompaktním segmentu nová měřítka v oblasti individuality, estetiky a emocí. Spojuje v sobě emotivní design se sportovností a nejnovějšími technologiemi v oblastech obsluhy a konektivity. To jsou důvody, proč má BMW řady 2 Gran Coupé všechny předpoklady zaujmout nové cílové skupiny zákazníků, jimž zpřístupní i typickou radost z jízdy. BMW má již nyní v segmentu kompaktních vozů širokou nabídku různě zaměřených modelů, které v tomto vysoce konkurenčním prostředí oslovují specifické skupiny zákazníků. 

BMW řada 2 Cabrio

Vybrali jste si: BMW řada 2 Cabrio

BMW řada 2 Cabrio

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 218d, 218d (AT), 220d

Benzínové motory: 218i, 220i (AT), 230i (AT), M240i (AT), M240i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

MODELY:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

... krásné, že se tají dech. Charakter: svoboda bez hranic. BMW řady 2 Cabrio představuje sportovní svobodu a eleganci. Kombinace dynamického designu, výkonných motorů a exkluzivní výbavy v přepracovaném interiéru otevírá nové možnosti pro radost z jízdy bez omezení. Bez diskuse nejsportovnější kabrio své třídy ukazuje, jak atraktivní může být nezávislost.

BMW řada 2 Active tourer

Vybrali jste si: BMW řada 2 Active tourer

BMW řada 2 Active tourer

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 216d, 218d, 218d xDrive (AT), 220d (AT), 220d xDive (AT)

Benzínové motory: 216i, 280i, 220i (AT), 225i xDrive (AT)

Hybridní motory: 225xe (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Udává pulz velkoměsta: s radostí, stylem a charakterem. BMW řady 2 Active tourer je součástí dnešních velkých měst. Stejně jako jejich náměstí a kavárny, bulváry a křižovatky. Se zábavou a šarmem se potýká s výzvami metropole a zkušeně je zvládá. Ať už se s dynamikou a obratností proplétá úzkými uličkami nebo s všestranností a efektivitou zvládá nabitý program – stále je to perfektní vůz pro kohokoliv, kdo je aktivní a v pohybu.

BWM řada 2 Grand tourer

Vybrali jste si: BWM řada 2 Grand tourer

BWM řada 2 Grand tourer

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 218d, 218d xDrive (AT), 220d (AT), 220d xDive (AT)

Benzínové motory: 218i, 220i (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Vytěžte ze života ve městě maximum: s BMW řady 2 Gran Tourer. Hodně nabízí a ještě víc unese. To je, především ve městě, velkou výhodou. Hravě zvládne hektické situace užívajíc si života. I tak ale neztrácí na výkonu díky BMW TwinPower Turbo motoru. Pro radost z jízdy až za hranice města.

BMW řada 225xe plug-in hybrid

Vybrali jste si: BMW řada 225xe plug-in hybrid

BMW řada 225xe plug-in hybrid

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: 225xe (AT)

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

Nová generace baterií v BMW řada 225xeActive Tourer prodlužuje dojezd městského univerzálního vozu na elektřinu o více než 25 procent na 55 až 57 kilometrů. Dále optimalizována byla také účinnost jeho plug-in hybridního pohonu. Nové BMW 225xe Active Tourer, které výkon svého spalovacího motoru a elektromotoru trvale a podle potřeby distribuuje na všechna čtyři kola, má nyní kombinovanou spotřebu paliva 2,1 až 1,9 litru na 100 kilometrů, což znamená pokles o více než 15 procent

BMW řada 3 Sedan

Vybrali jste si: BMW řada 3 Sedan

BMW řada 3 Sedan

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 318d, 320d, 320d xDrive (AT), 330d (AT), 330d xDrive (AT), 

Benzínové motory: 320i (AT), 320i xDrive (AT), 330i (AT), 330i xDrive (AT), M340i xDrive (AT)

Hybridní motor: 330e (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport, BMW Individual

POSLÁNÍ VOZU:

Nové BMW řady 3 Sedan ještě ani není na silnici a už nechává vše ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Ikona opět ukázala, jak se posunout o stupeň dál. Koneckonců, se svým průkopnickým designovým stylem stojí na začátku zcela nové éry. Tento ultimativní sedan pohánějí ještě výkonnější a hospodárnější motory. Disponuje také zcela novým asistentem: prostě řeknete „Hej BMW“ a nové BMW řady 3 Sedan rozpozná váš hlas a uposlechne každé vaše slovo.

BMW řada 330e plug in hybrid

Vybrali jste si: BMW řada 330e plug in hybrid

BMW řada 330e plug in hybrid

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: 330e (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW 330e Sedan dosahuje inteligentně řízená interakce mezi elektromotorem a spalovacím motorem zcela nové úrovně. Elektrifikace pohonné jednotky víc než kdy předtím přispívá nejen k větší hospodárnosti, ale také vytváří specifickou podobu radosti z jízdy. Plug-in hybridní systém tvoří 2litrový zážehový čtyřválec BMW TwinPower Turbo s výkonem 135 kW/184 k a elektromotor, který je schopen trvale generovat výkon 50 kW/68 k a krátkodobě až 83 kW/113 k. Společně tyto dvě pohonné jednotky vyvíjejí celkový výkon 185 kW/252 k a maximální točivý moment 420 Nm. Výsledkem je, že nové BMW 330e Sedan zrychluje z 0 na 100 km/h za 6 sekund a nejvyšší rychlost činí 230 km/h. V jízdním režimu HYBRID je nové BMW 330e Sedan schopné jízdy čistě na elektrický pohon do rychlosti 110 km/h, což je o 30 km/h více než u předchozího modelu. V režimu ELECTRIC je lokálně bezemisní jízda možná do rychlosti 140 km/h. 

BMW řada 3 Touring

Vybrali jste si: BMW řada 3 Touring

BMW řada 3 Touring

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 320d, 320d xDrive (AT), 330d xDrive (AT)

Benzínové motory: 330i (AT), 330i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport, BMW Individual

POSLÁNÍ VOZU:

Nová generace BMW řady 3 Touring přiváží do prémiové střední střídy působivou kombinaci radosti z jízdy a funkční přitažlivosti. Šestá generace průkopníka tohoto segmentu stanovuje nové standardy v oblasti sportovních schopností, dynamického designu, prémiového prostředí a inovativní výbavy. Základní vlastnosti BMW řady 3 kombinované s velkorysým vnitřním prostorem a interiérem, který lze využít mnoha různými způsoby.

BMW řada 3 Gran Turismo

Vybrali jste si: BMW řada 3 Gran Turismo

BMW řada 3 Gran Turismo

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 318d, 320d, 320d xDrive (AT), 330d (AT), 330d xDrive (AT), 335d xDrive (AT)

Benzínové motory: 320i (AT), 320i xDrive (AT), 330i (AT), 330i xDrive (AT), 340i (AT), 340i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru utváří BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo: Výrazné. Všestranné. Fascinující.

BMW řada 4 Cabrio

Vybrali jste si: BMW řada 4 Cabrio

BMW řada 4 Cabrio

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 420d, 430d (AT), 435d xDrive (AT)

Benzínové motory: 420i (AT), 430i (AT), 430i xDrive (AT), 440i (AT), 440i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 4 Cabrio: Nasajte sluneční paprsky, užívejte vítr ve vlasech a zažijte tyto jedinečné jízdní okamžiky. Se sportovní agilitou a vzrušující dynamikou, doprovázenou působivým aerodynamickým designem a stylovou výbavou a množstvím inovativních funkcí. Ultimativní moderna definující svobodu na čtyřech kolech, pořiďte si Cabrio na léto u nás v CARTEC GROUP.

BMW řada 4 Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 4 Coupé

BMW řada 4 Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 420d, 420d xDrive (AT), 430d (AT), 430d xDrive (AT), 435d xDrive (AT)

Benzínové motory: 420i, 420i xDrive(AT), 430i (AT), 430i xDrive (AT), 440i (AT), 440i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 4 Coupé, sportovní dravec zrozený k tomu, aby vás na silnici ohromil. Výsledek je impozantní. Více dynamiky, obratnosti a komfortu. Nekompromisně připraven k akci. Má pečlivě vyladěný design, výraz i agilitu. Stručně řečeno: dech beroucí sportovní kupé, které naplňuje slogan radost z jízdy v novém slova smyslu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

„U BMW hledáme estetiku, která ztělesňuje účinnost a dynamiku jako přirozené aspekty našeho formálního vyjadřování.“ ADRIAN VAN HOOYDONK, ŘEDITEL BMW GROUP DESIGN

BMW řada 4 Gran Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 4 Gran Coupé

BMW řada 4 Gran Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 418d (AT), 418d, 420d, 420d xDrive (AT), 430d (AT), 430d xDrive (AT), 435d xDrive (AT)

Benzínové motory: 420i, 420i xDrive (AT), 430i (AT), 430i xDrive (AT), 440i (AT), 440i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé | F36 vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned vám dojde, co je to dokonalá sportovní elegance.

Sportovní DNA BMW řady 4 Gran Coupé je nezaměnitelná. Jeho atletická silueta stanovuje nové standardy v oblasti designu: dynamický vzhled s dlouhým rozvorem, krátkými převisy a prostorem pro cestující posunutým směrem dozadu je umocněn dynamickým výrazem přední i zadní části vozu. Propracované detaily zvýrazňují na řidiče orientované pojetí kokpitu a podtrhují je atraktivní akcenty v celém vnitřním prostoru. To platí pro všechna provedení a verze.

BMW řada 5 Sedan

Vybrali jste si: BMW řada 5 Sedan

BMW řada 5 Sedan

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 518d (AT), 520d (AT), 520d xDrive (AT), 530d (AT), 530d xDrive (AT), 540d xDrive (AT), M550d xDrive (AT)

Benzínové motory: 520i (AT), 530i (AT), 530i xDrive (AT), 540i (AT), 540i xDrive (AT), M550i xDrive (AT)

Hybridní motory: 530e (AT), 530e xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 5 (G30) je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

BMW 5 Series se vyrábí v Mnichově již od roku 1972, je to automobil vyšší střední třídy a podílí se velkou částí na zisku koncernu BMW. V roce 2008 se prodal 5 000 000 vůz ( jednalo o limuzínu verze 530d v černé metalíze ) této série a BMW 5 se zapsalo mezi nejúspěšnější vozy z řad BMW. Nová "pětka" má ještě jeden milník, v roce 1972 kdy byla představena ve verzi BMW 520 a BMW 520i se také změnilo značení vozů BMW. Kdy první číslo určuje modelovou řadu a následující dvě informují o objemu motoru.

BMW řada 5 Touring

Vybrali jste si: BMW řada 5 Touring

BMW řada 5 Touring

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 518d (AT), 520d (AT), 520d xDrive (AT), 530d (AT), 530d xDrive (AT), 540d xDrive (AT), M550d xDrive (AT)

Benzínové motory: 520i (AT), 530i (AT), 530i xDrive (AT), 540i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

M sportovní paket, Sport Line, Luxury Line a M sportovní paket

POSLÁNÍ VOZU:

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring (G31) je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl, který nabízí dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

BMW 530e plug-in hybrid

Vybrali jste si: BMW 530e plug-in hybrid

BMW 530e plug-in hybrid

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: 530e (AT), 530e xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

Nejnovější technologie bateriových článků přispívá k prodloužení dojezdu plug-in hybridního modelu BMW 530e Sedan čistě na elektrický proud na 61 až 66 kilometrů. Nejnovější generace technologie BMW eDrive navíc snížila kombinovanou spotřebu paliva a emise CO2o více než 20 procent – na 1,6 až 1,8 litru na 100 kilometrů, respektive na 36 až 41 gramů na kilometr. Kombinovaná spotřeba energie BMW 530e Sedan nyní činí 14,5 až 13,6 kWh na 100 kilometrů. Paralelně s uvedením BMW 530e Sedan na trh je okamžitě k dispozici také BMW 530e xDrive Sedan, kombinující pokročilý plug-in hybridní systém s inteligentním pohonem všech kol.

BMW 545e plug-in hybrid

Vybrali jste si: BMW 545e plug-in hybrid

BMW 545e plug-in hybrid

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: 545e xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

Modely:

Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport

POSLÁNÍ VOZU:

BMW 545e xDrive Sedan pohání synchronní elektromotor s maximálním výkonem 80 kW/109 k, který je kombinován s hospodárným zážehovým řadovým šestiválcem s technologií BMW TwinPower Turbo o výkonu 210 kW/286 k. Společně generují celkový výkon 290 kW/394 k. Výkon je podle potřeby rozdělován na všechna čtyři kola prostřednictvím 8stupňové automatické převodovky Steptronic a inteligentního pohonu všech kol BMW xDrive. Maximální točivý moment systému pohonu dosahuje 600 Nm a nejvyšší rychlost činí 250 km/h, zatímco čistě na elektrický pohon je možné jet rychlostí až 140 km/h. Nové BMW 545e xDrive zrychlí z nulové rychlosti na 100 km/h během pouhých 4,7 sekundy*. BMW 545e xDrive je nejdynamičtější ze všech šestiválcových plug-in hybridních modelů BMW.

BMW řada 7 Sedan

Vybrali jste si: BMW řada 7 Sedan

BMW řada 7 Sedan

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 730d (AT), 730d xDrive (AT), 730Ld (AT), 730Ld xDrive (AT), 740d xDrive (AT), 740Ld xDrive (AT), 750d xDrive (AT), 750Ld xDrive (AT)

Benzínové motory: 740i (AT), 740Li (AT), 740Li xDrive (AT), 750i xDrive (AT), 750Li xDrive (AT), M760Li xDrive (AT)

Hybridní motory: 745e (AT), 745Le (AT), 745Le xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW vylepšuje profil svých vlajkových lodí v luxusním segmentu. Nová generace BMW řady 7 (G11) dává jasné vyjádření záměru se svou jistotou, sofistikovanou elegancí a nápadně inovativním ovládáním, asistencí řidiče a technologií konektivity. BMW představilo nový koncept nové sedmičky, které Vám vezme dech. Na první pohled je větší ( ano, mluvíme o ledvinkách, které jsou o 40% robustnější ).

BMW řada 7 | Prodloužený rozvor

Vybrali jste si: BMW řada 7 | Prodloužený rozvor

BMW řada 7 | Prodloužený rozvor

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 730d (AT), 730d xDrive (AT), 730Ld (AT), 730Ld xDrive (AT), 740d xDrive (AT), 740Ld xDrive (AT), 750d xDrive (AT), 750Ld xDrive (AT)

Benzínové motory: 740i (AT), 740Li (AT), 740Li xDrive (AT), 750i xDrive (AT), 750Li xDrive (AT), M760Li xDrive (AT)

Hybridní motory: 745e (AT), 745Le (AT), 745Le xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW vylepšuje profil svých vlajkových lodí v luxusním segmentu. Nová generace BMW řady 7 (G12) dává jasné vyjádření záměru se svou jistotou, sofistikovanou elegancí a nápadně inovativním ovládáním, asistencí řidiče a technologií konektivity. BMW představilo nový koncept nové sedmičky, které Vám vezme dech. Na první pohled je větší ( ano, mluvíme o ledvinkách, které jsou o 40% robustnější ).

BMW 745e plug-in hybrid

Vybrali jste si: BMW 745e plug-in hybrid

BMW 745e plug-in hybrid

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Hybridní motory: 745e (AT), 745Le (AT), 745Le xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

POSLÁNÍ VOZU:

BMW představuje mimořádně moderní a technologicky vyspělou formu automobilového luxusu. Pokrokové plug-in hybridní modely této luxusní limuzíny budou uvedeny na trh společně s ostatními modely nového BMW řady 7 na jaře 2019. Kombinují sportovní styl, vysoký cestovní komfort a příjemné prostředí vrcholných modelů značky s mimořádně vysokou hospodárností a možností vychutnat si jízdu čistě na elektřinu, stejně jako lokálně bezemisní a doslova neslyšitelnou radost z jízdy. Tyto futuristicky orientované zážitky z jízdy v segmentu výkonných luxusních automobilů lze zažít hned ve třech modelových variantách: BMW 745e, prodlouženém BMW 745Le a BMW 745Le xDrive s prodlouženým rozvorem a inteligentním pohonem všech kol. Plug-in hybridní systém nyní tvoří zážehový řadový 6válec a dále vylepšený vysokonapěťový akumulátor s větší kapacitou. Pokrok ve srovnání s předcházejícími modely se odráží ve vyšším výkonu a točivém momentu, stejně jako v delším dojezdu čistě na elektrický pohon, nižší spotřebě paliva a emisích CO2.

BMW řada 8 Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 8 Coupé

BMW řada 8 Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 840d xDrive (AT)

Benzínové motory: 840i (AT), 840i xDrive (AT), M850i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Paket M Technic Sport, M sportovní paket, Paket M Technology, M Competition paket, BMW Individual

POSLÁNÍ VOZU:

Působivý až do nejmenšího vlákna. Zatímco vnější vzhled BMW řady 8 Coupé určují jedinečné laky karoserie, sportovní interiér dokreslují luxusní materiály se stylovým kontrastním prošíváním a elegantní dekorativní elementy, které podtrhují jasně vnímanou výjimečnou kvalitu. Ta je specificky vyzdvižena citlivě rozmístěnými perforacemi a speciálním prošíváním volitelných multifunkčních sedadel. Nejvyšší výkonnost se tak propojuje s nejvyšší kvalitou, takže v interiéru vzniká extrémně sportovní a elegantní prostředí.

BMW řada 8 Gran Coupé

Vybrali jste si: BMW řada 8 Gran Coupé

BMW řada 8 Gran Coupé

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 840d xDrive (AT)

Benzínové motory: 840i (AT), 840i xDrive (AT), M850i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Paket M Technic Sport, M sportovní paket, Paket M Technology, BMW Individual

POSLÁNÍ VOZU:

Výrazný styl nového BMW řady 8 Gran Coupé je vyjádřen také designem jeho interiéru. Řidičský zážitek jak v přední, tak i zadní části je definován bezchybnou symbiózou dynamiky a luxusu. Díky rozvoru a velkoryse tvarovaným nástupním otvorům si cestující na zadních sedadlech mohou vychutnat na kupé od BMW nebývale velký prostor pro nohy, současně se jim do vozu snadněji nastupuje a vystupuje z něj. Ve srovnání s dvoudveřovými verzemi BMW řady 8 je pro cestující na zadních sedadlech rovněž podstatně více prostoru v oblasti ramen a hlavy. Tím je ve druhé řadě sedadel připraveno nesrovnatelně více komfortu.

BMW řada 8 Cabrio

Vybrali jste si: BMW řada 8 Cabrio

BMW řada 8 Cabrio

JAKOU MOTORIZACI MŮŽETE U VOZU PŘI POŘÍZENÍ VYBRAT?

Dieselové motory: 840d xDrive (AT)

Benzínové motory: 840i (AT), 840i xDrive (AT), M850i xDrive (AT)

*AT - automatická převodovka

PAKETY:

Paket M Technic Sport, M sportovní paket, Paket M Technology, M Competition paket, BMW Individual

POSLÁNÍ VOZU:

BMW řady 8 Cabrio (G14) je vyjádřením luxusní sportovnosti. Je charakterním představitelem luxusní třídy vozů BMW, jejichž vzezření vyzařuje maximální smysl pro krásu a sebevědomí. A navíc, toto emocionálně nabité Cabrio je sportovním vozem s podmanivou dynamikou a špičkovými technologiemi, jež mu propůjčují výjimečné dynamické jízdní vlastnosti – to vše pro dosažení nejvyšších ambicí a určení nové dimenze radosti z jízdy.

BMW 1250 GS ADV

Vybrali jste si: BMW 1250 GS ADV

BMW 1250 GS ADV

SEZNAMTE SE S NOVÝM BMW 1250 GS ADVENTURE

Nové BMW R 1250 GS: koncentrovaný a působivý výkon. S novým BMW R 1250 GS si vychutnáš výkon nového boxeru ještě více. Zvýšení výkonu motoru perfektně poznáš při jízdě – 136 k a 1250 cm³. Variabilní řídící systém vačkových hřídelí BMW ShiftCam zajišťuje vynikající přenos výkonu ve vysokých i nízkých otáčkách motoru. Ať už ve městě, na dálnici nebo samozřejmě v terénu: s každým metrem pocítíš větší svobodu a radost z jízdy. Nové styly a barvy, mnohé technické detaily a vzrušující možnosti individualizace zesilují charakter nového BMW R 1250 GS.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2 hod. nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.800,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 40.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.


BMW F 900 XR

Vybrali jste si: BMW F 900 XR

BMW F 900 XR

SEZNAMTE SE S BMW F 900 XR

XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!

Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. #NeverStopChallenging

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 1250 GS

Vybrali jste si: BMW R 1250 GS

BMW R 1250 GS

SEZNAMTE SE S BMW 1250 GS

Nové BMW R 1250 GS: koncentrovaný a působivý výkon. S novým BMW R 1250 GS si vychutnáš výkon nového boxeru ještě více. Zvýšení výkonu motoru perfektně poznáš při jízdě – 136 k a 1250 cm³. Variabilní řídící systém vačkových hřídelí BMW ShiftCam zajišťuje vynikající přenos výkonu ve vysokých i nízkých otáčkách motoru. Ať už ve městě, na dálnici nebo samozřejmě v terénu: s každým metrem pocítíš větší svobodu a radost z jízdy. Nové styly a barvy, mnohé technické detaily a vzrušující možnosti individualizace zesilují charakter nového BMW R 1250 GS.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 40.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW S 1000 XR

Vybrali jste si: BMW S 1000 XR

BMW S 1000 XR

SEZNAMTE SE S BMW S 1000 XR

Sport, dobrodružství nebo cestování? Můžeš mít všechno. Protože BMW S 1000 XR v sobě spojuje to nejlepší ze všech těchto světů a vytváří tak první sportovní adventure motocykl BMW Motorrad: dokonalý pro každého, kdo touží po výkonu a komfortu u jediného motocyklu. Výkonný čtyřválcový řadový motor v kombinaci s agilním podvozkem a odpružením poskytuje skvělý výkon a dynamickou odezvu. Uvolněný posez a známá ergonomie GS zaručují komfort a radost z jízdy, která tě nikdy neunaví. Co si s tím počneš, je už jen na tobě.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.800,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 40.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW F 850 GS

Vybrali jste si: BMW F 850 GS

BMW F 850 GS

SEZNAMTE SE S BMW F 850 GS

Žiješ pro tuhle výzvu. Kde to ostatní otočí, ty pokračuješ v jízdě. Překonáváš hranice. Z překážek se stávají možnosti. V žilách ti koluje dobrodružství. V sedle F 850 GS se díky 21palcovému přednímu kolu snadno staneš mistrem terénní stopy. Důležité je, že tě tvůj přístup a zvědavost pohánějí kupředu – bez ohledu na to, jak daleko chceš s F 850 GS dojet. A bez ohledu na to, jestli se rozhodneš jet blátem: s volitelnou možností Connectivity máš vždy přístup k navigaci, telefonu, médiím i údajům o motocyklu. Jasně a přehledně na 6,5palcovém dipleji TFT – bez jakéhokoliv rozptylování. Díky tomu máš víc času na to, co je podstatné. A můžeš objevovat, co se skrývá za obzorem.  

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW F 750 GS

Vybrali jste si: BMW F 750 GS

BMW F 750 GS

SEZNAMTE SE S BMW F 750 GS

Díky němu poběží motor každý den. Tvoje srdce bije v rytmu BMW F 750 GS. Je tvojí jízdenkou k dobrodružství. Protože s vyváženým všestranným endurem ovládneš všechny cesty, bez ohledu na jejich povrch a rozšíříš si své horizonty - protože chceš víc. Model F 750 GS přináší větší výkon, větší pohodlí, více z ducha GS. S F 750 GS pocítíš motor se silným charakterem a vychutnáš si jeho snadné ovládání. Zatímco objevuješ svět, máš svůj stroj bezpečně pod kontrolou díky automatické kontrole stability (ASC) a systému ABS. A s volitelnou konektivitou, která je zahrnuta v základní ceně, získáš 6,5palcový displej TFT, kde se kromě jiného zobrazí, kam máš zatočit na křižovatce nebo kdo ti právě volá. Přehledně a stručně – bez rozptylování pozornosti od dění na silnici. Cesta k dalším zážitkům je – také díky malé výšce sedla – snazší než kdy předtím.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.800,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 40.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW G 310 GS

Vybrali jste si: BMW G 310 GS

BMW G 310 GS

SEZNAMTE SE S BMW G 310 GS

Buď spontánní, dej kopačky rutině, udělej z každého dne života den plný osobních zážitků. Dobrodružství čeká za dveřmi – chop se jej s pomocí G 310 GS. Spolehlivě a bezstarostně tě protáhne džunglí velkoměsta a vyveze tě do okolní krajiny. S G 310 GS nemusí jít o velké dobrodružství, protože na něj stejně nezapomeneš. Záleží jen na tom, abys taková dobrodružství zažíval každý den.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 10.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R nineT

Vybrali jste si: BMW R nineT

BMW R nineT

SEZNAMTE SE S BMW R NINET

KLASICKÝ, NEFALŠOVANÝ, NEZKROTNÝ

Naprosto redukovaný. A přece tak současný. BMW R nineT. Klasický roadster ztělesňuje vášeň a inovace z výroby motocyklů trvající už déle jak 90 let – s vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním do posledního detailu. Ikonický motor boxer se nyní včlenil do původních proporcí ještě harmoničtěji. A s vylepšeným průběhem točivého momentu tě přenese přes asfalt s ještě větší silou. Nespočet možností pro individualizaci představuje sotva nějakou hranici, když jde o tvou seberealizaci. Staň se součástí #Soulfuel Community a ukaž svým R nineT, kdo skutečně jsi.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R nineT Pure

Vybrali jste si: BMW R nineT Pure

BMW R nineT Pure

SEZNAMTE SE S BMW R NINET PURE

PURISTICKÝ, REDUKOVANÝ, SEBEVĚDOMÝ

Zredukován na to podstatné. Ale naprosto sebevědomý. Nový motocykl BMW R nineT Pure. Silný vzduchem/olejem chlazený motor se na asfaltu postará o okamžiky, při nichž ti naskočí husí kůže. Klasický vzhled roadsteru s kompaktní nádrží a štíhlou zadní částí připomíná počátky značky BMW Motorrad. Puristický design a spousta možností individualizace jsou výzvou k sestavení zcela osobité motorky. Motorky, na které nikdo jiný nejezdí. Popusť uzdu své fantazii a ponoř se s motocyklem R nineT Pure do světa #Soulfuel.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R nineT Urban G/S

Vybrali jste si: BMW R nineT Urban G/S

BMW R nineT Urban G/S

SEZNAMTE SE S BMW R NINET URBAN G/S

AUTENTICKÝ, EFEKTNÍ, VYVÁŽENÝ

Cesta – vlastně ne, zajížďka je cíl. A když přitom někdy vede po nezpevněné šotolině, pak je motocykl R nineT Urban G/S také ve svém živlu. Svým designem odkazuje na první modely G/S. Především pak na legendární motorku BMW R 80 G/S. A tím i na myšlenku, že je možné zkrátka všechno.  Geometrie se vzpřímeným, uvolněným posedem, vyvážené jízdní vlastnosti a motor typu boxer s jeho nezaměnitelným zvukem jsou pro tebe výzvou: nejvyšší čas začít psát s R nineT Urban G/S znovu historii – tvou historii. Osobitě, individuálně a naprosto #Soulfuel.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R nineT Scrambler

Vybrali jste si: BMW R nineT Scrambler

BMW R nineT Scrambler

SEZNAMTE SE S BMW R NINET SCRAMBLER

Cítit vítr, položit se do každé zatáčky a zažít svobodu v každém ujetém metru – BMW R nineT Scrambler ti umožní si jezdit po svém. Odolný motocykl s autentickým vzhledem scrambleru, v kombinaci s inovativní technologií a známou kvalitou BMW Motorrad. Ať jedeš po městě, po klikatých venkovských silnicích nebo po pláži, silný dvouválcový motor s protiběžnými písty a vysoko umístěným výfukem poskytuje silné zrychlení a nezaměnitelný zvuk. Dokonce i dlouhé výlety ve dvou jsou hračkou díky pohodlnému posezu.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 18

Vybrali jste si: BMW R 18

BMW R 18

SEZNAMTE SE S BMW R 18

SOUL IS ALL THAT MATTERS

Nový motocykl BMW R 18 odkazuje na naši historii a ikonické prvky, které jsme důsledně dále vyvíjeli. Dědictví, které je s námi v duchu #SoulFuel každý den. Výsledkem je působivý cruiser s motorem boxer s největším zdvihovým objemem, jaký jsme kdy vyrobili.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 18 B

Vybrali jste si: BMW R 18 B

BMW R 18 B

SEZNAMTE SE S BMW R 18 B

RAW POWER – PURE SOUL

Motocykl R 18 B v sobě spojuje koncentraci síly s historií cestování a emocionalitu řady R 18. O silném charakteru svědčí velká přední část s opláštěním na řidítkách a nízkým čelním štítem. A prostor pro spekulace nenechává ani 1802 ccm černého motoru Big Boxer. Zdvihový objem však není všechno. U modelu R 18 B jde o mnohem víc. Je stvořen pro individuální úpravy. Udělej si z něj zcela svůj motocykl a ukaž #Soulfuel v plné síle.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 18 Classic

Vybrali jste si: BMW R 18 Classic

BMW R 18 Classic

SEZNAMTE SE S BMW R 18 CLASSIC

IKONICKÝ. NOSTALGICKÝ. ODUŠEVNĚLÝ

Model R 18 Classic je nostalgický cestovní motocykl. Připomíná začátky prvních cruiserů určených na dlouhé cesty. Navíc odkazuje na nadčasové prvky naší motocyklové historie. Srdcem stroje je nápadný motor typu boxer s největším zdvihovým objemem, jaký jsme kdy vyrobili. Je zosobněním pohodových projížděk a ryzího požitku. Důsledně dále vyvíjená historie – prostě #SoulFuel.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 18 Transcontinental

Vybrali jste si: BMW R 18 Transcontinental

BMW R 18 Transcontinental

SEZNAMTE SE S BMW R 18 TRANSCONTINENTAL

THE ROAD’S BEST DRESSED ICON

S motocyklem R 18 Transcontinental jsou tvoje cesty exkluzivní a luxusní. Coby příslušník řady R 18 je představitelem tradice BMW Motorrad, a přesto je naprosto současný: jeho nezaměnitelná přední část s vysokým čelním štítem a mohutný motor Big Boxer jsou příslibem komfortu a síly na každém kilometru. Automatická kompenzace zatížení přesně přizpůsobí podvozek danému zatížení stroje. A díky přípravě na individuální úpravy můžeš u svého motocyklu R 18 Transcontinental nadefinovat přesně to, co najdeš při každé své jízdě: sám sebe. Klasický #Soulfuel.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW F 900 R

Vybrali jste si: BMW F 900 R

BMW F 900 R

SEZNAMTE SE S BMW F 900 R

Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.

Nastup, nastartuj, #NeverStopChallenging.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW G 310 R

Vybrali jste si: BMW G 310 R

BMW G 310 R

SEZNAMTE SE S BMW G 310 R

MĚSTO JAKO VÝZVA

Probouzej se s úsměvem na rtech. Protože každý den ti nabízí možnost vyzkoušet něco nového – s motocyklem BMW G 310 R. Kompletní balíček obsahuje všechno, co k tomu potřebuješ. A nyní navíc přichází s moderním světlem pro denní svícení. Díky optimalizovanému motoru s technologií Ride by Wire a antihoppingové spojce je jízda intuitivní a agilní, ať už míříš do práce, na schůzku nebo pryč z města. Zažij obratnost, jednoduché ovládání a sportovnost motocyklu G 310 R a každý den znovu překonávej sám sebe – typické #NeverStopChallenging.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 1250 R

Vybrali jste si: BMW R 1250 R

BMW R 1250 R

SEZNAMTE SE S BMW R 1250 R

VŠESTRANNÝ A PŮSOBIVÝ JAKO NIKDY DŘÍVE

Motocykl R 1250 R má vyzývavější a dynamičtější vzhled než kdy dříve – přesně v duchu #NeverStopChallenging. Důvodem je především úplně nový motor boxer – díky maximálnímu točivému momentu 143 Nm má přepracovaný motor víc síly než kdykoli předtím. Variabilní řízení vačkové hřídele BMW ShiftCam je zde inovativní technologií, která ti nabídne optimální výkon v každé oblasti otáček. Ať se jedná o uvolněné cestování nebo sportovní vyjížďku: Čekají na tebe ryzí radost z jízdy a typický záběr motoru boxer.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW S 1000 R

Vybrali jste si: BMW S 1000 R

BMW S 1000 R

SEZNAMTE SE S BMW S 1000 R

VZBUZENÍ REBELIE.

Ve vzduchu je benzín. Motor běží na plné otáčky. Začíná působit ryzí síla. Showtime pro BMW S 1000 R. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Podvozek a motor v sobě totiž mají geny RR. Ultra agilní, ultra precizní. 165 PS od 194 kilogramů. Ještě sofistikovanější, ještě útočnější. Poprvé s volitelným M paketem a také M barvami a M karbonovými koly. Připraven na vrcholnou výzvu. #NeverStopChallenging.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW K 1600 B

Vybrali jste si: BMW K 1600 B

BMW K 1600 B

SEZNAMTE SE S BMW K 1600 B

LEŽÉRNÍ LUXUS VE STYLU BAGGERU

S motocyklem K 1600 B platí: není nic lepšího, než být v pohodě na cestě. V dokonalém klidu pluješ širou krajinou. Ale užíváš si i to, když během sekundy probudíš v legendárním šestiválci nezkrocenou sílu. Pak začnou kilometry ubíhat velmi rychle. Pohodové plutí s luxusním komfortem se promění v agresivní jízdní výkon. Přesně tak, jak to slibuje dlouhá a dynamická silueta baggeru. S motocyklem K 1600 B cestuješ hrdě a rád i trochu déle, ale určitě ne dlouho sám. Zcela v duchu #RideAndShare.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW K 1600 Gran America

Vybrali jste si: BMW K 1600 Gran America

BMW K 1600 Gran America

SEZNAMTE SE S BMW K 1600 GRAN AMERICA

SPOLEČNĚ ZAŽIJTE VÍCE

Cestovat ve dvou znamená užít si každý kilometr dvojnásob. Zní to vlastně celkem logicky, nebo ne? S motocyklem K 1600 Grand America ale zažiješ více pokaždé. Jeho suverénní šestiválec tě – nebo vás – pohodlně sveze směrem k horizontu: dokonale vybavený stupačkami, horním kufrem s opěradlem a vysokým větrným štítem. Na konci každého dne tak nebude snadné říct, který okamžik cesty byl nejhezčí. Zato zážitky z každého kilometru budou minimálně dvakrát tak krásné. Zcela v duchu #RideAndShare.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW K 1600 GT

Vybrali jste si: BMW K 1600 GT

BMW K 1600 GT

SEZNAMTE SE S BMW K 1600 GT

PLNÉ DYNAMIKY, PLNÉ DOJMŮ

Tvoje jízda je dokonalá, pokud v první zatáčce zapomeneš na vše, co máš za sebou. Když při nejmenším zabrání pocítíš neodolatelný tah kupředu. Stručně řečeno: Pokud máš vše, co potřebuješ, ale přesto ještě získáš více: vyšší komfort, větší výkon. Legendární šestiválec K 1600 GT tě požene kupředu ještě důrazněji. Za tímto účelem je nový kokpit zcela přizpůsoben tvým potřebám. Pro výkonnou jízdu, která si hledá sobě rovného, kdykoli si vyjedeš s kamarády, kteří mají rádi výkon. Prostě naprosto ve stylu #RideAndShare.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW K 1600 GTL

Vybrali jste si: BMW K 1600 GTL

BMW K 1600 GTL

SEZNAMTE SE S BMW K 1600 GTL

SPOLU NA CESTÁCH

Říká se, že: kdo chce z cesty opravdu něco mít, nikdy necestuje sám. Platí to dvojnásob, když cestuješ s doprovodem. BMW K 1600 GTL myslí na oba. Nabízí na cestách výkonnost, která splní každé přání. Jeho výkonný šestiválec nyní přináší ještě větší dynamiku a suverenitu: Díky komfortnímu vyladění geometrie motocyklu si můžeš užít každý kilometr. Nově byl navržen i kokpit. Aby sis každou jízdu užíval ještě cíleněji a intenzivněji, je zcela zaměřen na interakci s tebou. Protože už tady u nás začíná společný výlet – zcela v duchu #RideAndShare.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW R 1250 RT

Vybrali jste si: BMW R 1250 RT

BMW R 1250 RT

SEZNAMTE SE S BMW R 1250 RT

Nové BMW R 1250 RT ti dá mnohem víc svobody, než kdy před tím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje vynikající plynulost jízdy a komfort. Pro svižné projíždění zatáček a obrovský kroutící moment na rovinkách. Nový dvouválcový boxer a jeho výkon 136 k a 1250 cm³ ti umožní si bezstarostně zažít krajinu. A tvoje RT je jedinečné díky novým možnostem individualizace: je to tvoje cesta, tvoje mašina.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.800,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 40.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW C 400 X

Vybrali jste si: BMW C 400 X

BMW C 400 X

SEZNAMTE SE S BMW C 400 X

POZNEJ SVÉ MĚSTO ZATÁČKU ZA ZATÁČKOU

Buď spontánní. Objev město jinak. Na cestách, a přesto stále online. Skútr BMW C 400 X s novým Ride by Wire. Nejen dopravní prostředek. Při poslechu oblíbené skladby suverénně proplouváš městským provozem. Umožňuje to na přání dodávaná konektivita BMW Motorrad. Tvoje město, tvoje pravidla hry. A ty jsi #PluggedToLife.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

BMW C-Evolution

Vybrali jste si: BMW C-Evolution

BMW C-Evolution

SEZNAMTE SE S BMW C-Evolution

Díky BMW C evolution můžeš zažít městskou mobilitu zítřka již dnes – aniž bys musel dělat jakékoli kompromisy. Právě naopak: tento elektrický maxiskútr kombinuje udržitelnost, dynamičnost a agilnost v jediném provedení, které přitahuje veškerou pozornost. Umožní ti nechat za sebou nejen výfukové plyny a hluk, ale bez námahy také každé jiné vozidlo v městském provozu. Výkonný, plně elektrický pohon tě rychle doveze do cíle a zajistí přitom čirý požitek z jízdy. A díky dojezdu až 160 kilometrů vydrží zábava po celý den. K tomu navíc získáš čtyři jízdní režimy a inteligentní rekuperaci energie při brzdění a akceleraci. Maximalizovaný jízdní výkon, kompatibilita s životním prostředím, inovativní technologie – C evolution představuje nekompromisní požitek z jízdy.

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).


ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-
 • BMW C-Evolution | Maximální trasa k zápůjčce motocyklu je 100 km | *kapacita baterie

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

C 400 GT

Vybrali jste si: C 400 GT

C 400 GT

SEZNAMTE SE S BMW C 400 GT

MĚSTEM A STÁLE DÁL

Metropole pulzuje. Za každým rohem čeká něco nového. Se skútrem C 400 GT máš neomezené možnosti: nasedni, rozjeď se, užívej si, prostě jeď dál – až za město. Díky novému Ride by Wire a na přání dodávané konektivitě BMW Motorrad s navigací pohodlně míříš do cíle. Tvůj akční rádius se rozšiřuje, objevuješ svět v nové dimenzi. #PluggedToLife

CENÍK ZAPŮJČENÍ MOTOCYKLU A DEMO JÍZDY:

 • DEMO JÍZDA 2hod nebo 150 km.
 • V případě překročení nájezdu: 1 km/ 12,-.
 • Při zapůjčení nutno předložit občanský + řidičský průkaz.
 • Kauci možno platit v hotovosti nebo platební kartou (vždy dojde k reálnému odečtení částky z účtu držitele karty).

ZAPŮJČENÍ NA 24 HODIN

 • Jednodenní zapůjčení / 24 hod. 2.500,-
 • Vratná kauce při zapůjčení 30.000,-

*Motocykl lze půjčit v CarTec Ostrava a CarTec Praha.. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro více informací vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.

Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Vyberte Vám nejbližší pobočku CarTec *
Zpráva

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít