CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW MOTORRAD INDIVIDUAL

Každý motorkář je jiný. Co se týče charakteru, ambicí a důvodů, proč především chceme jezdit na motocyklech. Důvodem k tomu je i náš vzhled samotný. Jsme všichni jedineční. Od každého z nás je tu jen jeden svého druhu. Tak proč bychom měli všichni jezdit na stejném motocyklu?

Již od samého počátku jsme se zaměřili na harmonickou integraci součástí do celkového vzhledu motocyklu, což znamená, že všechny díly BMW Motorrad, nebo jiných předních výrobců jsou skvěle zakomponovány do konceptu vašich motocyklů a propůjčují tak motocyklu konzistentní a exkluzivní vzhled.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů, spojených s tradicí a uměleckým zpracováním, dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity. Vylepši si svůj motocykl až na nejvyšší úroveň se speciálním vybavením, speciálními funkcemi, exkluzivním lakem, individuálně navrhnutým polepem, či fólií a volitelným příslušenstvím. Nech si vše precizně namontovat a upravit těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud Vás zajímají všechny novinky ze světa BMW Motorrad a CarTec Group tak sledujte také náš facebookový profil.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít