CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

AKTUÁLNÍ INFORMACE O PROVOZU - 1.3.2021: Servisy a prodej náhradních dílů Vám jsou k dispozici i po 1.3.2021 a budete plně obslouženi v externích prostorech. Prodej vozů je k dispozici ONLINE | AKCE: Limitovaná edice BMW X1 za 629 000 Kč.

Služby a servis

BMW Motorrad Service: 100% spokojenost.

BMW je zkratka pro vysoce kvalitní produkty s vyspělou technologií, dobrým zpracováním a vysokou spolehlivostí. Ale BMW je mnohem více: je to skupina nadšených lidí, kteří sdílejí radost z jízdy na dvou kolech - a to jak kterýkoliv majitel BMW, tak kvalifikovaní pracovníci v celé síti BMW Motorrad.

Z tohoto spojení pro nás vyplývá vysoký závazek: vždy nabídnout ty nejlepší služby. Dosáhli jsme tohoto cíle, jen pokud jste byli 100% spokojeni. Vaše spokojenost je náš cíl.

 Důležitým prvkem pro optimální služby jsou originální díly BMW, protože pouze spojení kvalifikovaného výkonu a nejvyšší kvality výrobku dělá BMW i po mnoha letech.

Neustálý vývoj našich produktů vyžaduje být vždy o krok napřed. Již během vývoje hrají servisní služby významnou roli a aspekty údržby a snadné opravy motocyklů BMW se optimalizují do samotného motocyklu BMW. Jako jediný výrobce motocyklů BMW rovněž nabízí rychlé a přesné řešení problémů pomoci nejmodernější počítačové diagnostiky.

Všechny náhradní díly pro Vaše BMW jsou vyrobeny pod nejpřísnější kontrolou BMW a zajišťují správnou funkci stejně jako původní díly z prvovýroby. Jsou dokonale přizpůsobeny a sedí. Nic víc si nelze přát.

V případě, že k nám nemůžete motocykl dovézt (příp. je nepojizdný) nabízíme možnost zapůjčení přívěsu. Tuto službu nabízíme celoročně, včetně zapůjčení popruhů pro upevnění motocyklu, za částku 350Kč/24h. Pro využití této služby prosím kontaktujte pracovníky našeho servisu.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2021 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2021

Zavřít
Upozornění
Zavřít