Modely

Další články

Program

Snažili jsme se Vám vytvořit zajímavý program během jedinečného CarTec Clean Energy Golf Tournament a věříme, že se bude líbit. Všechny přesuny mezi místy během turnaje zajišťuje CarTec BMW Shuttle Service. Během hry se postaráme o Váš milý doprovod. Jsou pro ně zajištěny Wellness masáže, filmové projekce a mnoho dalšího. Vše bude konzultováno individuálně s doprovodem, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům. Doufáme, že si užijete hru na jednom z nejstarších golfových hřišť ve střední Evropě a zažijete nezapomenutelné chvíle v jednom s nejkrásnějších měst České republiky, v Karlových Varech.

9. července 2014

14:00-18:00  Příjezd, ubytování ve 5* hotelu

19:00-20:00  CarTec Cocktail, Lázně I

20:00  Welcome Party (Zenderův Sál, Lázně I, Dress code – sako, košile)

10. července 2014

07:30-11:00  Snídaně, Golf Resort Olšová Vrata

09:00-10:30  Postupný start z jamky č. 1 a 9

15:00-18:00  Občerstvení a volný program po hře (Postupný odjezd do hotelu)

20:00  Winners Party (Restaurace Savoy Royal, Dress code – neformální)

11. července 2014

08:00-10:00  Snídaně v hotelu (Odjezd)

Do 12:00  Check Out, odjezd

Změna programu vyhrazena.© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat