Modely

Zobrazit archiv
Představení nového BMW řady 5 & nového MINI Countryman & otevření showroomu MINI.

Představení nového BMW řady 5 & nového MINI Countryman & otevření showroomu MINI.

V pondělí 20.2.2017 zažil ostravský showroom CarTec Group zkoušku v pravém slovy smyslu. Jednak jsme uspořádali prakticky 3 akce najednou – odhalení nového BMW řady 5, představení nového MINI Countryman a ještě k tomu opening showroomu této značky. Můžeme tedy říci, že MINi je v Ostravě zastoupeno v celé své kráse. A za druhé – hostů dorazila spousta, takže prostory byly využity na maximum.

Nás tento zájem o dění ve světě BMW, MINI & CarTec velmi těší. Jsme přesvědčeni, že i hosté si užili bohatý program, který doplnil skvělý catering Stones, role barmanů se zhostili „členové týmu CarTec“ a dále atmosféru doplnila DJka Lady A a DJ Mike Trafik.

Pěkný večer ve stylu BMW a MINI je za námi.  Nyní, prosím, přijměte naše pozvání a přijďte se blíže seznámit se všemi novinkami – zcela novým BMW 5, stylovým MINI Countryman a otevřeným showroomem MINI Ostrava.

Těšíme se na vás!

Tým CarTec

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat