Modely

Další články

Pravidla hry

HRA

·  V tomto turnaji jde o týmovou hru, čtyřčlenný flight soutěží pod hlavičkou jedné společnosti – např. CarTec Group tým a hraje proti ostatním flightům. Doporučujeme firemní trička nebo jiné označení ve společném flightu.

·  Turnaj se hraje systémem hry ALL BERDIES COUNT. Každý hráč hraje celou dobu svým míčem proti svému HCP bez přepočtu HCP na hřiště.

·  Tým může být veden profesionálním hráčem, pokud nebude, hráč s nejlepším HCP v týmu přebírá jeho roli a hraje proti HCP 0.

·  Příklad: hráč s HCP 18,5 až 19,4 bude hrát na HCP 19, za každou jím zahranou jamku na par má tým jeden bod, na jamce s HCP 1 má za uhraný par 2 body, za bogey 1 bod. Pokud zahraje výsledek horší, body se týmu neodečítají. Profesionální hráč, nebo hráč s nejlepším HCP v týmu, který jeho roli přebírá, získává pro tým body pouze v případě, že uhraje berdie. 

·  Body se v týmu sčítají a vítězí tým s nejvyšším počtem bodů.

·  Profesionální hráč, nebo hráč, který jeho roli přejímá, zaznamenává výsledky celého týmu a je zodpovědný za dodržování pravidel.

·  Hráči s HCP vyšším než 36 hrají proti HCP 36.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat