POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ NOVÉ GENERACE BMW ŘADY 5 - PRAHA

Krásný den,
rádi bychom Vás pozvali na představení dlouho očekáváného modelu BMW řady 5.
 
Dynamický, agilní a ve skvělé formě jako špičkový atlet. Inteligentní, ctižádostivý a stále ve spojení jako vizionářský businessman. Zcela nové BMW řady 5 je ve své třídě skutečným šampiónem.

Zjistěte více informací o jeho inovativních technologiích, inteligentní konektivitě, úžasných asistenčních systémech a intuitivním konceptu ovládání, který je tvořen dotykovým displejem, ovládáním pomocí gest a hlasovým asistentem.

Přijměte pozvání na netradiční setkání a krásný večer ve znamení BMW a umění.

Svou účast prosím potvrďte níže. 

Těšíme se na setkání!
 
Ing. Karel Kadlec
&  tým CarTec Praha


Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat