CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

Otevřeli jsem nový showroom Motorrad v Ostravě | CARTEC OSTRAVA | DOLNÍ VÍTKOVICE

Vydejte se na cestu naším novým showroomem v Ostravě Vítkovicích. Pracovně nazýváme showroom "505" a  je rájem pro milovníky motorek BMW MOTORRAD. K vidění jsou nové motocykly a zároveň Premium Selection. Největší a nejmodernější showroom v Evropě.Nabídka modelů i značek zahrnutých pod hlavičku BMW Group se neustále rozšiřuje. CarTec Ostrava je přitom jedním z mála show- roomů, v němž pod jednou střechou najdete vše, co BMW Group produkuje. Kromě vozů BMW, sportovních modelů divize M nebo elektromobilů s označením BMWi jsou to také auta ikonické značky MINI a motocykly BMW Motorrad. To vše jak nové, tak ojeté, přičemž nabídka prověřených použitých vozů BMW Premium Selection je opravdu velkorysá. K tomu navíc zajišťujeme originální příslušenství, vybavení a samozřejmě autorizovaný servis všech značek. 

Stále si zakládáme na individuálním přístupu k našim klientům a na snaze poskytovat jim vše potřebné na co nejvyšší úrovni. Proto jsme se po 15 letech od založení CarTec Ostrava rozhodli učinit důležitý krok a pustili se do výstavby druhého ostravského showroomu. Od července 2018 nás tedy najdete nejen ve stávajícím showroomu na Vítkovické ulici, ale také ve zbrusu nových prostorách na Ruské ulici v Dolních Vítkovicích.

V blízkosti Světa techniky

Náš nový showroom vyrostl v těsné blízkosti zdejšího Světa techniky a stylový domov v něm najdou motocykly BMW Motorrad a ojeté vozy BMW Premium Selection. Navíc jsme v něm vybudovali servisní zázemí pro vozy starší 5 let, certifikovanou karosárnu a lakovnu. V původním showroomu ve Vítkovické ulici zůstávají nové vozy BMW, modely MINI a servis včetně aktivního příjmu vozů.

Cílem při budování nového showroomu bylo zajistit dostatek místa jak pro personál, tak samozřejmě i pro zákazníky. Ale nejde jen o větší prostor, chtěli jsme klientům i nadále garantovat špičkové služby – zkrátit objednávkové lhůty pro servis, rychleji řešit přijaté zakázky a ukázat na jednom místě ještě více příslušenství a možností pro vozy i zákazníky.

Jsme navíc přesvědčeni, že majitelé motorek BMW a starších vozů, stejně jako zájemci o modely z nabídky BMW Premium Selection, si zaslouží více než jen obyčejné prodejní prostory. Proto jsme doplnili showroom rovněž o příjemné kavárenské posezení a bar. Nespornou výhodou místa je i samotná lokalita Dolních Vítkovic, která je dějištěm mnoha významných událostí v Ostravě – jednou z těch nej-větších je přitom festival Colours of Ostrava, u kterého budeme letos jako partneři i my.

Přijměte tedy naše pozvání a přijďte se podívat, jak vypadá „druhý ostravský CarTec“. A pokud vás sem nepřivede žádný z našich modelů nebo produktů, tak alespoň ve znovu probuzeném ostravském brownfieldu vyzkoušejte zmíněný bar a café lounge. Ujišťujeme vás, že stojí za návštěvu.


MOTORRAD 

Adresa společnosti

CarTec Ostrava, s.r.o.

Ruská 3018

703 00 Ostrava – Vítkovice

Prodej motocyklů BMW Motorrad

Prodej prověřených starších vozů BMW

Premium Selection

Servis vozů starších 5 let

Servis motocyklů BMW Motorrad 0ÚPLNÝ KONTAKT>

KATALOG MOTOCYKLŮ>


BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít