Modely

Další články

Operativní leasingy Kontakt

Nulová vstupní investice

Akontace od 0 %

Flexibilní nastavení smlouvy

Individuální délka trvání

Povinné poplatky v ceně

Pojištění platíme za vás

Bezplatný servis i údržba

Servisní prohlídky zdarma

Vyberte si BMW svého srdce.

A přečtěte si, jak snadno může být vaše

Nulová vstupní investice

Umožňujeme nulovou akontaci. Nejsou nutné žádné platby předem či jiné výdaje. Platíte pouze měsíční splátky. A i ty vás příjemně překvapí tím, jak jsou nízké. Navíc je můžete uplatnit do nákladů. Vaše nové BMW ještě nikdy nebylo tak blízko.

Flexibilní nastavení smlouvy

Zvolte si délku trvání smlouvy a vyberte si z široké nabídky volitelných služeb. Minimální doba trvání je 12 měsíců, vše ostatní už záleží na vás. Radost z jízdy si zkrátka můžete užívat, jak dlouho chcete.

Povinné poplatky se vás netýkají

Vůz odepisují BMW Financial Services. Také za vás platí veškeré poplatky, jako je povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění GAP či poskytnutí náhradního vozidla. Vy jezdíte, my se staráme.

Neřešíte prodej ojetého vozu

Není nic jednoduššího než si po skončení smlouvy pořídit další nové BMW. Pouze si vyberete nové vozidlo podle svých aktuálních potřeb. Prodejem ojetého vozu se nemusíte zabývat, prostě nám ho jen vrátíte.

Bezplatný servis i údržba

Kompletní údržbu a pravidelné servisní prohlídky máte v období prvních 5 let (nebo do najetí prvních 100 000 km) zdarma. Bezplatná je také asistenční služba po celé Evropě. Můžete se tak soustředit pouze na volant a čirý zážitek z jízdy.

Prémiové služby

Zapomeňte na běhání po úřadech a institucích, vše vyřídíte u svého BMW dealera. Budou vám také k dispozici prémiové nabídky operativního leasingu podpořené ze strany BMW. A pojistné události? Ty řešíme vždy individuálně.

Kontaktujte nás

Máte vybráno? Nebo se chcete na něco zeptat? Ozvěte se, vše vám vysvětlíme. Společně pak nastavíme celý plán financování. Testovací jízda je samozřejmostí.

Jméno a příjmení: Email:
Telefon:
Zpráva:
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat