NOVÉ BMW X3

ZCELA NOVÉ BMW X3.

Přijďte se podívat na nové BMW X3 do CarTec Praha.

BMW X3 je vozem, který v roce 2003 založil segment kompaktních automobilů SAV (Sports Activity Vehicle). Ve dvou generacích BMW od té doby vyrobilo více než 1,5 milionu kusů této modelové řady. Nyní přichází nové BMW X3 s výraznějším designem, výkonnějšími, ale úspornějšími hnacími systémy a luxusní výbavou, aby psalo další kapitolu tohoto úspěšného příběhu. Stejně jako všechny modely řady X, také nové BMW X3 poskytne mimořádné jízdní kvality na každém typu povrchu, kombinované s mimořádnou každodenní praktičností.

INOVATIVNÍ PRVKY NOVÉHO BMW X3.

  • Poprvé ve verzi M Performance
  • Větší a lehčí než předchozí generace
  • Nové způsoby ovládání: dotyková obrazovka, BMW Gesture Control a inteligentní hlasový asistent
  • Nejnovější asistenční systémy řidiče pro poloautonomní jízdu
  • Poprvé možnost volitelné výbavy BMW Individual
  • Nové prémiové prvky výbavy jako aktivní ventilace sedadel, BMW display Key a paket Ambient Air
  • Tři modelové varianty včetně nové Luxury Line.

Vyplňte prosím všechna pole.


Email
Jméno a příjmení: Společnost:
Telefon: Email:
Zůčastním se:
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat