CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

Nejnovější, největší a nejmodernější showroom BMW CarTec Praha


Nový showroom CarTec Praha 2019


Showroom společnosti CarTec Praha dostal nový háv. Jeho proměna byla komplikovanější, protože se nestavil na zelené louce a bylo nutné funkčně a esteticky propojit několik stávajících objektů. Navíc hlavní vstup do objektu nebylo možné umístit na hlavní ulici, ale musel vzniknout na vedlejší. Přitom právě nároží je na každé městské stavbě tím nejcennějším. Tým okolo architekta Petra Buriana se s tím ale popasoval skvěle a nový showroom si nejenže zachoval charakter designu jiných autosalonů BMW, ale nabízí i skvělý komfort pro zákazníky.

Má dva vstupy, jeden z nároží, druhý v Dubečské ulici. Ačkoliv mezi sebou soupeří o význam, oba mají opodstatnění – vnitřní prostor showroomu je totiž navržen tak, že ať už zákazníci vejdou odkudkoliv, nabídne se jim několik dalších průhledů, které na sebe přirozeně navazují a doslova je vtahují dovnitř.

„A když budou mají pocit, že už viděli všechno, všimnou si prostoru v patře,“ usmívá se architekt. Právě tam najdou útočiště prověřená starší auta z programu BMW Premium Selection. „Na výhledy z galerií tohoto patra se obzvláště těším,“ dodal Petr Burian.

Proměnilo se i servisní zázemí. Nově bude co nejprosvětlenější, neboť architekt využil původní konstrukci železobetonového objektu a navrhl maximální prosklení pracovní plochy. Nechybí ani pohodlné zázemí, šatny a denní místnost.

Kromě hlavního objektu je v dolní části areálu moderní linka STK nebo CarTec Power Point, kde mohou zákazníci načerpat pohonné hmoty nebo dobít baterie. V této části navíc vzniklo také přes 50 parkovacích míst.


Nový showroom CarTec Praha je již v provozu od 28.10.2019 je umístěn 150 metrů vedle původního CarTecu. Všichni zákazníci jsou obsluhování v novém zázemí CarTecu.


Budky pro rorýse

Na administrativní budově showroomu jsou budky pro hnízdění rorýse obecného, což je zvlášť ohrožený druh. Je to přitom jeden z nejrychlejších příslušníků ptačí říše, takže do areálu BMW rozhodně patří.


Mapa k nového showroomu CarTec Praha

*proklikem na obrázek se Vám zobrazí mapa nového CarTec Praha v mapách Google.


NEZAPOMEŇTE SI TAKÉ STÁHNOUT NAŠE POSLEDNÍ CARTEC NEWS

Soubory ke stažení

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít