CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Od pondělí 10. května 2021 jsou naše pobočky v Ostravě, Liberci, Praze, Olomouci a Brně plně otevřeny. | Samozřejmě za dodržování všech protiepidemických opatření pro Vaší bezpečnost. | AKCE: Limitovaná edice BMW X1 od 8900 Kč měsíčně bez DPH.

Moto vyjížďka s CarTec Group

I přes nepříznivou předpověď počasí a nevlídné sobotní ráno se parkoviště před dealerstvím CarTec Group v Ostravě nakonec zaplnilo parkoviště 30-ti motocykly BMW.

Účastníci v příjemném prostředí, za klábosení o všem okolo motocyklů posnídali chutné pečivo s výbornou kávou. Menším vědomostním kvízem si procvičili paměť a poté se všichni přesunuli ke svým motocyklům.

V čase okolo 10:30 se kolona burácejících strojů dala do pohybu směr Frýdek Místek. Přes vyhlášené zatáčky nad vodní nádrží Šance, přes Bílou, Velké Karlovice, přehradu na Bystřičce, Valašské Mezíříčí, Bystřici pod Hostýnem a s cílem na Hotelu Troják. Počasí všechny mile překvapilo a z původně zmoklého rána na nás vykouklo místy i slunce. Jízda podzimní krajinou byla velmi příjemná, takže 178 km, které jsme si nadělili, uběhly velmi rychle. Na Hotel Troják, který se nachází na jednom z vrchů malebných Hostýnsko-Vsetínských hor,  jsme dorazili cca. ve 14:00. Po nezbytné "odstrojovací" proceduře jsme si pochutnali na výborném guláši, kávě a sladkou tečkou na závěr. Poté byli vyhlášení 3 výherci ranního kvízu a předány věcné ceny. Po oficiálním zakončení a poděkování za účast se všichni odebrali k domovům dle svého uvážení.

Děkujeme tímto všem, kteří se naší povedené akce zúčastnili a také aktivně podíleli na její organizaci.


BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2021 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2021

Zavřít
Upozornění
Zavřít