Modely

Zobrazit archiv
Moto vyjížďka s CarTec Group

Moto vyjížďka s CarTec Group

I přes nepříznivou předpověď počasí a nevlídné sobotní ráno se parkoviště před dealerstvím CarTec Group v Ostravě nakonec zaplnilo parkoviště 30-ti motocykly BMW.

Účastníci v příjemném prostředí, za klábosení o všem okolo motocyklů posnídali chutné pečivo s výbornou kávou. Menším vědomostním kvízem si procvičili paměť a poté se všichni přesunuli ke svým motocyklům.

V čase okolo 10:30 se kolona burácejících strojů dala do pohybu směr Frýdek Místek. Přes vyhlášené zatáčky nad vodní nádrží Šance, přes Bílou, Velké Karlovice, přehradu na Bystřičce, Valašské Mezíříčí, Bystřici pod Hostýnem a s cílem na Hotelu Troják. Počasí všechny mile překvapilo a z původně zmoklého rána na nás vykouklo místy i slunce. Jízda podzimní krajinou byla velmi příjemná, takže 178 km, které jsme si nadělili, uběhly velmi rychle. Na Hotel Troják, který se nachází na jednom z vrchů malebných Hostýnsko-Vsetínských hor,  jsme dorazili cca. ve 14:00. Po nezbytné "odstrojovací" proceduře jsme si pochutnali na výborném guláši, kávě a sladkou tečkou na závěr. Poté byli vyhlášení 3 výherci ranního kvízu a předány věcné ceny. Po oficiálním zakončení a poděkování za účast se všichni odebrali k domovům dle svého uvážení.

Děkujeme tímto všem, kteří se naší povedené akce zúčastnili a také aktivně podíleli na její organizaci.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat